Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Ets2 MP Yeni Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

Recommended Posts

Selam millet,

Euro Truck Simulator 2, 1.24 güncellemesi geçtiğimiz günlerde yayınladı. Kimisi erkenden güncellemeyi kurdu kimisi de benim gibi bugün kurdu. 

Yeni güncellemeden ötürü oyuna giremeyenler var. Bunun için 1.23 beta kullanmak zorundayız. 

Oyunun yeni güncellemesine eş değer Ets2 MP sürümü ne zaman çıkacak bilgisi olan var mı ?

2 hours ago, keremkarakayaTR | Karaambar Kamyoncular said:

İsmail benim olduğum yere yorum atma. Benim olduğum konuya bakma bile. Şuan bu konumdaysan insan hakkı yemişsin demektir. Senin yüzünden hiç yoktan 1 ay ban yedim. Germe adamı. 

Öncelikle üslubunuzu koruyun. Bu forum herkese açıktır ve siz de herkese açık bir forumda konu açmışsınız. Bu forumda kimse sizi engelleyemeyeceği gibi siz de bir başkasına engel olamazsınız, ki eğer ban yemişseniz kurallara uymayan bir şeyler yapmış olmalısınız.

TIRCI

9 hours ago, DesertEagle26 said:

Öncelikle üslubunuzu koruyun. Bu forum herkese açıktır ve siz de herkese açık bir forumda konu açmışsınız. Bu forumda kimse sizi engelleyemeyeceği gibi siz de bir başkasına engel olamazsınız, ki eğer ban yemişseniz kurallara uymayan bir şeyler yapmış olmalısınız.

Sinyal vererek sağ yöne dönmek suç zaten ? 

Herkes admin olabilmek için böyle bir havalarda anlamış değilim.

Üslub üslub üslub sanırsın normal hayatta herkes mükemmel. 

9 hours ago, keremkarakayaTR | Karaambar Kamyoncular said:

Sinyal vererek sağ yöne dönmek suç zaten ? 

Herkes admin olabilmek için böyle bir havalarda anlamış değilim.

Üslub üslub üslub sanırsın normal hayatta herkes mükemmel. 

Haklısınız.

Sinyal vererek sağa dönmek suç.

Ama küfür suç değilmi? sinyal verince yol sizin olmazki.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.