Jump to content
  • 0

MatriXeR

Question

 Witam!

Mam do Was ważną dla mnie sprawę. Otóż użytkuję od prawie roku nową kierownicę Logitech G27, jedynie do gry ETS2. Nigdy nie miałem z nią problemów aż do teraz.

Nagle pewnego razu gdy podłączyłem kierę do komputera w trakcie kalibracji zielona dioda nad lewarkiem zaczęła migać, a kalibracja przerywała się w trakcie. Gdy wchodzę do gry mam teraz do dyspozycji opcję sterowania "klawiatura+Logitech G27" (gdy wcześniej miałem tylko G27.) W wyniku tego nie działa sprzęgło i lewarek. Wszystkie kable są podłączone.

Co może być tego przyczyną?

Z góry bardzo dziękuję. Jest to dla mnie ważne, gdyż chcę niedługo ją sprzedać w działającym stanie.

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Problem rozwiązany. Poczytałem trochę forum Logitecha. Wystarczyło odłączyć kierownicę całkowicie od zasilania (od kontaktu jak i dojście do kierownicy), zaczekać 30 sek., podłączyć ponownie do kontaktu oraz do komputera przez inne wejście USB niż wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.