Jump to content

Recommended Posts

5x7u6x.jpg

 

 

 

My, skromne, drobne kobietki mamy zaszczyt poinformować Was, drodzy kierowcy ETS'a o Naszym jakże małym konwoju, który same tworzymy. Jest on pod bacznym wzrokiem jednego z Naszych kochanych adminów tejże gry. Wiele się natrudziłyśmy, by stworzyć owe dzieło, lecz było ono robione tylko z myślą o Was. Zapraszam serdecznie na konwój, jak i dalszą cześć tego postu. Zaznaczam jedynie, że na konwój mogą przybyć zaproszone przez Nas spedycje oraz zaprzyjaźnione Nam twarze i randomy. Jako , że posiadamy cudowną ochronę, nie boimy się niewypałów życia oraz niedorozwojów.

 

 

 

33ortd1.png

 

Data: 18.06.2016r.

Godzina zbiórki: 19:00 

Godzina wyjazdu: 19:30

Start: Klagenfurt am Wörthersee

Koniec : Rostock

Długość trasy: 1342 km

Przerwa: Przed Nurnberg  (zdjęcie niżej; czas według potrzeb)

 

Zaproszone firmy:

 

~World Express~

~SkyLine~

~Orzeł-Trans~

~European Transport Group~

~Dakar logistic~

~K-SPEED~

~Repiński Transport~

~High Distance Squad~

~SpediStar~

 

 

3498jyh.png

 

kz0k5.jpg

5z324o.jpg

11rb0k5.jpg

2qn5raq.jpg

 

 

 

2afybt1.png

(Zdjęcie z ustawienia firm poniżej)

 

16kalxc.jpg

 

jubbkn.jpg

 

 

kdaloj.png

 

Podwójna stacja przed Nurnberg

 

2pq18p0.jpg

 

 

 

 

 

ehk6c5.png

 

 

 

jsgklc.jpg

 

 

 

 

 

2hzttf4.png

 

WORLD EXPRESS

Zaczyna: Hotel

Kończy: Hotel

 

v32kiw.jpg

 

 

SKYLINE:

Zaczyna: Tradeaux

Kończy: Tradeaux

 

2h4x8up.jpg

 

ORZEŁ-TRANS

Zaczyna: Tramerii + parking autobusowy

Kończy: ITCC

 

1oqe7q.jpg

 

European Transport Group

Zaczyna: Naprawa 

Kończy: Naprawa 

 

2n6gdab.jpg

 

 

DAKAR LOGISTIC

Zaczyna: SellPlan

Kończy: SellPlan

 

2q0w002.jpg

 

 

K-SPEED

Zaczyna: Euro Goodies

Kończy: ITCC

 

2m4vej7.jpg

 

Repiński Transport

Zaczyna: Łuk drogi w mieście

Kończy: Dealer ciężarówek i garaż

 

2eq80g4.jpg

 

High Distance Squad

Zaczyna: Kopalnia za miastem

Kończy: łuk drogi za garażem (chodnik)

 

2qc44mw.jpg

 

 

SpediStar

Zaczyna: Kopalnia za miastem

Kończy: chodnik widoczny na zdjęciu, przy wjeździe do miasta

 

263x5ow.jpg

 

 

ORGANIZATORKI 

Zaczynamy: (zdjęcie poniżej)
Kończymy: przystanek autobusowy
 
2k4zkn.jpg
 

 

 

spd8om.png

 

1. Regulamin owego konwoju jest własnością firmy World Express, zastrzegamy sobie praw do jej kopiowania,

2.Kategoryczny zakaz wyprzedzania uczestników konwoju podczas jego trwania,

3.  Na miejsce zbiórki przyjeżdżamy zatankowani i naprawieni,

4. Na TeamSpeak'u oraz CBradio obowiązuje pełna kultura osobista,

5. Organizatorzy, piloci, prowadzący, admin oraz szef firmy World Express ma prawo do stosowania kar za niesubordynację podczas konwoju,

6.  Uczestnicy konwoju zobowiązani są do słuchania oraz stosowania się do komend prowadzących,

7. Przestrzegamy umownych prędkości (miasto-50km/h,  landówki-70km/h, autostrady-90km.h),

8. Nie zagłuszamy komunikatów organizatorów,

9. Nie krzyczymy,

10.  Obowiązkowo każdy uczestnik konwoju musi posiadać GPS'a z ustawioną wcześniej trasą,

11.  Zachowywanie bezpiecznej odległości minimum 150 m,

12. Wszelkie spory osobiste załatwiać poza CBradio, TS oraz czatem,

13. Zakaz 'rzucania' niestosownych tekstów w stronę organizatorek,

14. Jeździmy zgodnie z przepisami ruchu drogowego (pomijając sygnalizację świetlną na skrzyżowaniach).

15. Każda firma zobowiązana jest przybyć z naczepą wybraną przez szefa firmy, jako naczepę firmową.

16. Każdy uczestnik konwoju ma obowiązek zapoznania się z powyższymi punktami oraz stosowania się do nich.

 

 

 

 

 

Więcej informacji u głównego organizatora -> udzielana przez Steam'a lub na TeamSpeak'u :)

~ STEAM ->  [WE] Foczka

~ TEAMSPEAK -> ip: wemp.pl  (Foczka)

 

RESZTĘ PŁCI PIĘKNEJ POZNACIE W DNIU KONWOJU :)

 

POZDRAWIAM I ŻYCZĘ SZEROKOŚCI I PRZYCZEPNOŚCI NA TRASIE !!! /Foczka

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Podsumuję to dwoma słowami: Niezdecydowanie i flagi.
Z doświadczenia wiem że kobiety potrafią świetnie planować i niekiedy przewidywać scenariusze. Powyższe się nie popisały.
Wyszedłem po słowach Pani Zenon: "Możemy już ruszać?"...
Jeżeli organizator jest tak niezdecydowany to strasznie to zniechęca. Cóż, konwój elegancki na papierze, a w rzeczywistości... no, wiadomo...
Pozostaje życzyć uczestniczącym szczęścia, definitywnie Wam się przyda.

 

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze cały czas gonienie pierwszego których jechał na początku konwoju

Po drugie opóźnienie z konwojem planowany wyjazd 19:30 a wyjazdy było o 20:05

po trzecie rozrzut firm po okolicy miasta gdzie wszyscy powinniśmy startować z jednego miejsca 

Po czwarte był to mój ostatni konwój gdzie organizuje firma World Express

Po piąte JEDNA WIELKA ROZPIERDUCHA zero organizacji. 

Tyle w tym temacie. Więcej na PW 

Link to comment
Share on other sites

dla mnie to najgorszy konwój nigdy więcej takich konwoju nie będę jeździł takim konwoju po 2 flagi miały być wyłączone bo są lagi 3 brak kultury dla osób firmy i kobiet a po 4 jak jest start o 19 30 to ma być o 19 30 a nie o 20 nie będe z wami już jeździł 

 

ja szanuje ets ats ale osób który robią konwój a są nie ogarnięty to poco wgl robicie konwój  zostawcie lepi konwój komuś bardziej ogarniętej miło było ale na prawdę się zastanówcie się czy robić konwój czy nie 

Edited by danurb25
Posty połączone //double post
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Myślę , że po raz kolejny na większym ewencie część uczestników przyszła szukać zadymy i wzajemnych pseudo uprzejmości. Przy większości takich imprez zastanawiam się czy przychodzimy się razem bawić czy wyzywać itp. Zgodzę się z Kozikiem każdy ma swoje prywatne życie ale skoro komuś powierzamy zastępstwo to mimo iż ta osoba się stara podołać zadaniu to jest zakrakana.

Ps. Foczko mała uwaga do Ciebie : traktuj innych tak jak sama chciała byś być traktowana :) mam nadzieję , że będziesz wiedzieć o co mi chodzi . wrazie pytan zapraszam na priv :)

Wielki plus dla Bakera za trzymanie porządku.

Edited by [HDS]PiwoWarek [PL]
  • Upvote 2
 

 

baner2.gif

Link to comment
Share on other sites

Tomasz, zorganizuj coś.. pojedziemy i zobaczymy.. profesjonalisto..

 

Co do samego konwoju.. za dużo słów krytyki. Pamiętajcie, że organizatorem konwoju była nasza płeć piękna. Teraz krytyka.. dziewczynom jest miło, że starały się zrobić coś dla nas a w podziękowaniu poszło tyle niemiłych słów. Przejawił się również brak szacunku do kobiet od dwóch kierowców ETG i SkyLine. To, że organizatorka została dłużej w pracy - nie jej wina - a to wszyscy uznali na początku za przyczynę posypania się organizacji. Są sprawy ważniejsze.. To, że zastępczyni nie podołała do końca - nie jej wina. Moim zdaniem zabrakło Ci siły przebicia co jest zrozumiałe - przy tylu chłopach. 

 

Ogólnie dziękujemy za zaproszenie i do zobaczenia na następnych konwojach.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, kamilozmc said:

Pamiętajcie, że organizatorem konwoju była nasza płeć piękna.


No i? Płeć nie ma zupełnie nic do znaczenia. Z seksizmem to nie tutaj.
Organizator z przyczyn niezależnych nie mógł brać udziału? Wchodzi zastępstwo.
Z resztą, na teamspeaku wszyscy z naszej firmy zostali wyciszeni, przez co nie mieliśmy kontaktu z organizatorami.

Wchodzimy się bawić, jasna sprawa. Lecz gdy 70 ludzi czeka na rozpoczęcie się konwoju,
a nie jest ustalone kto go prowadzi, to jest okazywanie braku szacunku
wobec uczestników i ogromny nietakt. Czekamy na oficjalne stanowisko
organizatorów w tej sprawie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Konwój bardzo udany fajnie się jechało i dojechało do końca przesunięcia w starcie zawsze mogą się zdarzyć z różnych przyczyn , płacz dzieci nieunikniony jak zawsze , zamiast spamić lepiej idźcie pograć w tetrisa , masz lagi jedź z tyłu proste i nie płacz , flagi można było sobie wyłączyć na steam DLC National Window Flags , ale lepiej płakać "lagi" , F11 wyłącz nicki , F9 wyłącz czat , zmniejsz ustawienia na czas konwoju  . Ten kto dołącza po czasie czy wbija się z pobocza do konwoju obojętnie czy jego FIRMA jedzie na początku czy w środku niech jedzie na końcu a nie wyprzedza i jeszcze jakieś bloki  "100% kids ", po przerwie jak ktoś nie startuje to omija się go i jedzie a nie czeka aż się obudzi. Konwój to zgranie wszystkich FIRM jak jakaś Firma nie potrafi się ogarnąć poczekać i dostosować to na singla poćwiczyć . 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ze swojej strony mogę jedynie przeprosić,że nie miałam siły przebicia :) Uważam jednak,że sporo z Was ocenia nas niesprawiedliwie. Starałyśmy się zorganizować wszystko jak najlepiej, ale z góry niektóre osoby nas przekreśliły. Na pewno Wasze uwagi sprawiają,że do następnego konwoju jeszcze lepiej się przygotujemy i nie dopuścimy sytuacji, że ktoś nam się wtrąca. Jednak chciałabym, abyście kolejnym razem pozwolili nam spokojnie wszystko przeprowadzić i słuchali, co do Was mówimy. Dziękuję za słowa otuchy, które tutaj padły :)  Zachowanie to nie kwestia wieku, a wychowania.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za miłe słowa i za słowa krytyki, każde w życiu sie przydają. U siebie w pracy zajmowałam ten termin od 3 tygodni, by wyjść najpóźniej z pracy o 17, ale wyszlo jak wyszło, życia nie zmienię. Chciałabym wam wszystkim przypomnieć, że to tylko gra. Miałam ochotę zrobić coś z dużym rozmachem, zrobiłam. Niestety nie wyszło mi to do końca, starałam się jak tylko mogłam, bo dobrze wiem, ze zorganizowanie teoretycznie takiej sprawy to nie jest dla mnie problem, prowadziłam w WE konwój nie raz, wiem co z czym się je. Tutaj największy ból mam do siebie z robotą, a raczej do szefostwa, że nie uszanowało mojej prośby. Dzwoniłam do kogo tylko mogłam, by przekazywały informacje dla Werti z ETG, z którą miałam najlepszy kontakt wtedy i zaufałam jej, że sobie poradzi. Nie mam do niej żadnego żalu i mieć nie będę, jesteśmy tylko ludźmi, a to jest tylko gra. Biorę wszystkie niedociągnięcia na siebie, mam nauczkę na przyszłość, po pierwsze, by robić to w późniejszych godzinach. Bardzo przykro mi było gdy słyszałam i widziałam w swoją stronę niestosowne teksty i zachowania, w regulaminie było to zawarte. Nie będę tutaj wytykać palcami, osoby same wiedzą lub są w stanie się domyśleć. Gdybym skończyła pracę normalnie, wszystko byłoby po mojej myśli, bo zaplanowałam to szczegółowo. Po prostu wynikła także kłótnia pomiędzy kierowcami i niedogadanie. Mimo wszystko dziękuję wszystkim za wszystko, za obecność i chęci, bo to się liczy najbardziej :) Najważniejsza rzecz, a może motto na dalsze Ets'owskie życie -> 'Umiesz liczyć, licz na siebie :)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.