Jump to content

dodanie zmieniającej się pogody


Recommended Posts

 

 

 

 

Nazwa Sugestii : dodanie zmieniającej się pogody

 

Opis Sugestii: dodanie pogody która zmieniała by się tak jak na singlu.

 

Przykładowe obrazki: nie mam

 

Dlaczego twoja sugestia a nie inna? Było by fajniej, obecnie zeby pogoda się zmieniła trzeba iść spać albo przeteleportowac do garażu. Taki ciągly deszcz nie jest zbyt realistyczny (owszem czasem pada cały dzień w realu) i poza tym czasem powoduję lagi w np rotterdamie. Dotyczy to atsa i etsa( głównie atsa gdy tak pada w obu stanach strasznie dziwnie jest...)

Link to comment
Share on other sites

Zaraz,zaraz kolego tu nie chodzi o porę dnia tylko o pogodę więc radzę następnym razem wczytać się w temat nie od razu komentować. Pogoda nie jest zsychronizowana więc do sychro z innymi graczami nic jej do tego

  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Moim zdaniem to dobry pomysł. Wiele razy mówiłem swoim kolegą że mają włączone wycieraczki myśląc że po prostu nacisnęli nie ten klawisz, jak się po chwili okazywało u nich był deszcz a u mnie słońce. Skoro dało się zrobić dynamikę pory dnia to nie wydaje mi się że z pogodą mógłby być problem, chodź mogę się mylić. Tak samo nie wiem czy to prawda czy nie ale jak pada deszcze to zmienia się niby przyczepność, jest to także utrudnienie dla tych co mają deszcze, ponieważ jedni jadą szybciej i lepiej bo mają słońce a drudzy mają deszcz i mogą mieć ciężej. 

  • Upvote 1

17035308_1431218070284952_197200642_n.jpg.0f02ce71b7fc9edd7344c505f4843da1.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Wiele osób wyłącza deszcz, ze względu na słaby sprzęt i spadki fpsów.

Szukają gdzie popadnie, aby zdobyć parę fpsów więcej, więc taka synchronizacja może ich zaboleć.

Poza tym, o czym my mówimy. Do tej pory nie ma synchronizacji rogatek na przejazdach kolejowych, a tutaj pomysł na synchronizację pogody. 

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, ElectroMusic! said:

Do tej pory nie ma synchronizacji rogatek na przejazdach kolejowych, a tutaj pomysł na synchronizację pogody. 

 

Synchronizacja przejazdów kolejowych jest już dawno zrobiona :P U każdego w tym samym czasie się otwierają i zamykają, jednak niektórzy specjalnie stoją i udają że mają zamknięte aby zrobić większy korek ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.