Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Logitech Profiler - problem ?


AydeeN

Recommended Posts

Panowie i Panie, czy tylko ja mam problem z swoim Logitech profilerem ? Wykrywa mi inną kierownicę (mam G27), a w ETS 2 i ATS wogóle ona nie działa, albo nie działa tak jak powinna. 

Wie ktoś o co kaman ?

Link to comment
Share on other sites

Ja jakoś to rozwiązałem po prostu ustawiając sterownik dla "Logitech Virtual HID Device" na ten zgodny z posiadaną kierownicą z dopiskiem "(HID)"(w moim przypadku sterownik nazwany "Logitech G27 Racing Wheel USB (HID)"), by ta była wykryta po ponownym jej podłączeniu. Po prostu musiał wystąpić jakiś konflikt między LGS'em 8.83 a Profilerem 5.10 uniemożliwiający automatyczne wykrycie kierownicy.

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

On 25.05.2016 at 7:53 PM, WooQash said:

Ja miałem wczoraj ten sam problem. Wyskoczyła mi informacja o możliwości instalacji LGS'a (który wspiera póki co tylko G29/G920) (why?) i też męczyłem się dłuższą chwilę, ale w końcu odinstalowałem i zainstalowałem Profilera na nowo i pomogło.

 

Mógłbyś podesłać instalkę, gdyż jak ja pobieram z oficjalnej strony to instaluje mi tylko jeden plik: LogitechSteringWheel.dll . 

ASUS ROG ZENITH EXTREME | AMD RYZEN THREADRIPPER 1920X | 32GB RAM | GTX 1070 | ROG PUGIO | LOGITECH G PRO | LOGITECH G29 | ROG SHEATH | SONY MDR-950B1 | PG348Q | IIYAMA PROLITE XB2783HSU

 

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, WooQash said:

Dzięki wielkie

 

On 25.05.2016 at 8:16 PM, Titanic4 said:

Ja jakoś to rozwiązałem po prostu ustawiając sterownik dla "Logitech Virtual HID Device" na ten zgodny z posiadaną kierownicą z dopiskiem "(HID)"(w moim przypadku sterownik nazwany "Logitech G27 Racing Wheel USB (HID)"), by ta była wykryta po ponownym jej podłączeniu. Po prostu musiał wystąpić jakiś konflikt między LGS'em 8.83 a Profilerem 5.10 uniemożliwiający automatyczne wykrycie kierownicy.

 

Mógłbyś napisać jak to zrobić? Najlepiej w punktach.

 

Ewentualnie jakiekolwiek rady od kogokolwiek jak to naprawić(jeśli w ogóle się da).

ASUS ROG ZENITH EXTREME | AMD RYZEN THREADRIPPER 1920X | 32GB RAM | GTX 1070 | ROG PUGIO | LOGITECH G PRO | LOGITECH G29 | ROG SHEATH | SONY MDR-950B1 | PG348Q | IIYAMA PROLITE XB2783HSU

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.