Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Zwiecha przy szybkiej podróży


Neverm0res

Recommended Posts

  • Wersja modyfikacji: 0.2.0.9.1 Alpha
  • Używany kontroler: Klawiatura/Mysz
  • Screenshoty/filmy: brak.
  • Informacje o błędzie:

 


Jaki mam problem?
Odpaliłem dziś ETSa po dłuższej przerwie (ostatni raz byłem w grze przed wprowadzeniem ATS), zainstalowałem nowy mod wszystko śmiga, jest ok. Ale niestety podczas próby przebycia promem na Skandynawie lub teleportem z garażu gra sie totalnie zwiesza. Nigdy tak nie miałem, czy ktos miał podobny problem?

Pozdrawiam serdecznie!



@Edit!
Jednak problem nie dotyczy tylko Skandynawii, ale teleportacji choćby z Gdanska do Warszawy przez garaż.
Czyli błąd jak mniemam nie leży w samym dodatku :(

Link to comment
Share on other sites

Nie ma czarnego ekranu. Poprostu po kliknięciu na podróż gra zatrzymuje sie na tymże "kliknięciu".
Odwiesi? To nie jest rozwiązanie. Po wyjściu do pulpitu menadżerem zadań już widać, że ETS ma brak odpowiedzi...
Jeszcze zniósłbym brak teleportacji przez garaż, ale jak nie mogę sie wydostać z Europy to już jest dołujące :(

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, WooQash said:

Gdzie masz zainstalowanego ETS2? Na dysku C: (systemowym) w Program Files?


Nie, mam na innym dysku. Nie wiem jakie to ma znaczenie przy ponad 200-300h wyjeżdzonych w MultiPlayerze :)
 

2 hours ago, Drakon10 said:

Postanowiłem poczekać jakieś 10 min i po paru minutach (1-2) gra poprostu zaczeła działać, chociaż w menedżerze było "Brak odpowiedzi".

Polecam spróbować :)

 

@EDIT: Po teleportacji z 79mln zł, stało sie 4mld zł. WTF? 


Pytanie tylko czy następne teleporty też miały ten czas oczekiwania? Bo jeśli tak no to nie ma to najmniejszego sensu ...

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie. Gra stała sie kapryśna. Po odczekaniu 10-15 min. można przemieszczać się przez garaże/promy, co nie zmienia faktu, że mam przegrane na multi sporo godzin i nie powinno mieć to miejsca. Dobrze by było, gdyby deweloperzy się temu przyjrzeli ;) 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zwiesza wam totalnie wszystko czy samą grę? U mnie nie działa kompletnie nic. Menedżer zadań, Alt+F4 ni chu... Nic...  Usunąłem stary save. Pomoże - myślałem. NIC. Usunąłem mody z folderu, ale co ciekawe jak wejdę w warsztat, dalej mam moda na dodatki w kabinie(!?) Przecież wszystko usunięte! A gdy wchodzę w modyfikacje w grze, i nacisnę strzałkę odpowiedzialną za przenoszenie modów wywala grę do pulpitu/ wyskakuje komunikat o jakimś błędzie - pyta czy wysłać błąd do developera/ po czym komunikat - ETS przestał działać..... Ludzie. Pomocy. 

Link to comment
Share on other sites

Zrób tak. Mi zawieszało cały PC tylko kursor było widać przy Ctrl + Alt + Del po "omacku" można było wybrać Menedżera Zadań ale on się też nie chciał ukazać. Tylko restart blaszaka pomagał. 

Z ciekawości jaki masz System ? 10, 8 ,7 ?

Wywal całe ETS 2 -> Steam -> Właściwości -> Usuń Zawartość lokalną.
Wywal folder w Dokumentach - Euro Truck Simulator 2.
(Jak chcesz przeczyść po tych czynnościach CCleanerem rejestr i zrób ogólne czyszczenie) .

Uruchom jeszcze raz PC.
Ściągnij jeszcze raz ETS 2 - niech się zainstaluje. Zainstalują Ci się wszystkie DLC - uruchom grę i zrób nowy save pod 1.24.x.

U mnie to pomogło. 

 

 

Edited by zimnysobi
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.