Jump to content

Co sądzicie o systemie zapinania naczep "Advanced Trailer Coupling"


iboxplay

Recommended Posts

Co sądzicie o "Advanced Trailer Coupling" czyli zaawansowanym systemie zapinania naczep. Całość została opisana na blogu SCS oraz przedstawiona na filmie.

 

 

 

Moim zdaniem jest to trochę słabe i mogli się postarać trochę bardziej i dodać jakieś inne rzeczy(animację) które towarzyszyły by podpinaniu naczep np. animacja podpiętych kabli itp. Czekam na wszę opinię co wy o tym sądzicie.

Link to comment
Share on other sites

Ja to się cieszę że takie smaczki dodają , granie od dnia premiery zaczyna się robić czasami nudna.

Animacje czy aż takie potrzebne no nie wiem i tak podczepiam się z kamery 1 na lusterka więc i tej kolby nie będę pewnie  widział , co innego jak by dodali więcej animacji w środku kabiny  , zasłony , przyciski biegi itp

  • Upvote 6

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Prawda jest taka, że nie słuchają graczy tylko dodają kolejne bezsensowne rzeczy do gry. Typu ten dodatek z kołami, zakupiłem go ale raz na to popatrzyłem i koniec... Mogliby tak jak kolega Duch napisał dodać więcej animacji wewnątrz kabiny.
I niby co ta aktualizacja ma dodać? Animację korbki? Bo kabli podczepiać się nie będzie.

  • Upvote 2

sygnatura.php?nick=PolishBandit%20(ID:%2

Link to comment
Share on other sites

moim zdaniem wolalbym aby byla animacja podlaczenia kabli niż korba. Teraz raczej kierowca opuszcza podnosi lapy pilotem a nie korba. Troche scs sie uwstecznil. Zamiast tego wolalbym więcej zróżnicowania oświetlenia. Ledy na atrapie chlodnicy czy wieksza liczbe halogenow do wyboru. Czy tak jak Duch napisal więcej bajerów w kabinie

Link to comment
Share on other sites

Zwykła animacja i tyle. Jak już sie biorą za jedno, to dokładniej, chodzi mi o to, że jak robią animowaną "korbkę", to niech już by dorobili animację podłączania kabli, a nie tak na "części".

Chociaż w ten sposób podtrzymują w nas tą ciekawość, żebyśmy czekali i grali, co wyjdzie w przyszłości.

Lepiej jakby się zajęli poprawkami nad modelami ciężarówek, bo są jeszcze niedopracowane (chociażby pod dźwiękiem silnika lub kierunkowskazów), albo za robieniem dwóch modeli (które mają "wyjść"), bo ciężko im to idzie, a tutaj takie pierdółki.

Całe życie na odcięciu... :mlg_doge:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wiadomo. Fajnie bo jest coś nowego, ale spodziewałem się czegoś więcej z ich strony :/

Ja nadal czekam na moment, w którym z ciężarówki będzie można wysiąść (i będzie do tego animacja), zamknąć ją i pójść w bieszczady.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.