Jump to content
  • 0

Prosiłbym o pomoc.


AlchemiC

Question

Witam nie skreślajcie tej wiadomości ponieważ nie mogłem napisac jej gdzie indziej ... Otóż chciałem zagrać sobie w ets2 mp i mam bana .. Pytałem brata co zrobił i powiedział mi ze rozwalał inne ciężarówki .. Przepraszam za niego. Chciałbym wystąpić o ubana jeśli tylko można. Mój brat ma dopiero 8 lat więc nie ogarnia tego że tak nie wolno itd. Tam mamy jeden komputer i jeśli dostałbym unbana lub nie to ta sytuacja więcej się nie powtórzy .  Dziękuje za to że to nawet przeczytacie. 

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

TruckersMP nie odpowiada za zabezpieczenie własnych kont (systemowych, Steam czy TruckersMP) na komputerach. Jeżeli z komputera korzystają inni to należy się zabezpieczyć tak, aby do swoich usług nikt inny nie miał dostępu. Niestety takie historyjki słyszymy co chwilę i nie mamy możliwości prawdziwego zweryfikowania ich, gdybyśmy odbanowywali za takie rzeczy to każdy wciskałby Nam takie historie także...

  • Upvote 2

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.