Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Zima=Fizyka.


DosantoS

Recommended Posts

Nazwa Sugestii:  Sugestia Polityczno-Prawna.

Opis SugestiiWitam. Nie wiem czy taki temat jest już na forum, czy nie, ale jeśli nie to zapraszam do lektury...

 

Więc, jak można odczytać z tematu, tematem przewodnim jest fizyka jazdy, która powinna zostać zmieniona chociaż w niewielkim stopniu, żeby nowicjusze się nie pozabijali.

Dlaczego powinna zostać zmieniona? Chociażby dlatego, że w końcu po coś tą zimę wgrano i należałoby chociaż w małym stopniu odwzorować jej skutki. Dajmy na to jest oblodzona droga, jest zakręt na autostradzie, i nie ma żadnego oporu i można przejechać z prędkością 90 km/h popijając pącz, a chodzi chyba o to, żeby pojazd jakoś reagował na tę taflę lodu, nie mówię, żeby odrazu ciężarówka driftowała nie wiadomo jak, ale chociaż trochę żeby jednak ten poślizg był, z uwagi na tej śnieg i lód.

To chyba tyle, każdy wie o co chodzi i nie będę się tutaj wymądrzał...

 

Piszcie co o tym myślicie.

 

Pozdrawiam !

 
Przykładowe obrazki:  Nie potrzeba.
Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Uhm.

Link to comment
Share on other sites

Nie przejdzie to. Wintermod to tylko zmiana tekstur, która jest opcjonalna. To znaczy, że na jednym serwerze grają ludzie z, jak i bez moda, i nie wyobrażam sobie jadących  zakrętach bokiem ciężarówek gdy wokół ewidentnie jest lato. :)

  • Upvote 1

stat1.php?tmpid=86455&bg=truck

Volvo Powered

Agromex Driver

Link to comment
Share on other sites

Ciężko to powiązać tak jak ktoś wyżej napisał, ja np. wyłączyłem wintermod, bo strasznie nie podobają mi się niektóre tekstury śniegu, w wielu miejscach jest to po prostu nie dopracowane i w związku z tym, że mam ewidentne lato mam łapać poślizgi jak zimą?? Poza tym nikt nie będzie mnie zmuszał do jazdy zimą tak jak ktoś to zaproponował, żeby wszyscy ją mieli. 

5166305447.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.