Jump to content

Clarkinator'den mesaj geldi yardımcı olacak ?

deirseir

Recommended Posts

Perma banım hakkında mesaj atmıştım ama şimdiye kadar yazdıklarınnı anladımda son yazdığı biraz karışık çeviride yardımcı olabilecek varmı ?

"

{

Reads like insulting staff to me, which can be a permanent ban and is up to the admin that banned you to unban you. You need to apologise to Omer before I can do anything further.

}

perma ban yemiş olabilirsin personel bana hakaret olarak okudu. sizin yasağınızı yönetici kaldırabilir. birşey yapmak için önce özür dilemeniz gerekir

türkçesi bu şekilde anlayacağın seni banlayan adminden özür dile. sana hangi admin ban verdiyse o banı açacak olan seni banlayan admindir. ulaş o admine güzel bir dille özür dile. Byük ihtimalle yasaklanma nedeni büyük değilse açılır.

Merhaba @deirseir,

Siz Mariio için kötü söz söylemişsiniz.Ancak size cezayı Ömer verdiği için Ömer'den özür dilemeniz gerekiyor.

Daha sonra da Ömer tarafından kabul edilirse tekrardan Clarkinator'a mesaj göndermeniz gerekiyor.

On 10.05.2016 at 11:24 AM, Ozgur said:

Sen buradan özür dile fake hesabıyla bir yorum daha yapar.

Vay vay vay... Uzun zaman oldu. :)

Özgür bey ben adminlikten atıldığımda siz daha çekingen, insanlarla muhatap olmak istemeyen ama işinin hakkını veren bir admindiniz ne ara böyle atarlı ve "buralar benden sorulur" havasına girdiniz? Bakıyorum adminlik yetkisi sizi yoldan çıkarmış ki bu, adminliğin tadını ilk kez alan herkesin başına gelebilir ama iş, bu baştan çıkarıcılığı kontrol altına alabilmektir. Görünüşe göre siz bunu başaramamışsınız.

Atılmamdan önce Clarkinator bana, senin adminlik için hazır olup olmadığını sormuştu. O gün ona, "ona gözüm kapalı güvenebileceğimi" söyleyeceğime, aslında nasıl bir insan olduğunu söyleseydim bugün hâlâ o support işini yapıyor olurdun. Yani o adminliğine ben kefil oldum Özgür bey. Bunu da bil :)

Bu arada benden korkundan mı yoksa başka bir şey mi bilmem ama bütün forumlarda elitegamer0611'i engelletip "elitegamer0611 aslında omer584" diye çığırtkanlık yapman da hoş olmuş ama çocukça :D. Tabii bu forumda da yapmaya çalışıp yetkinin yetmediğini de biliyorum. Senden, o bana ballandıra ballandıra yaptığın şeyleri yapan birisinden, daha profesyonel bir hareket beklerdim.

Haa tabi @EliteGamer0611 'in, benim "sahte" hesabım olduğunu kabul etmiyorum. Sen veya başkaları inanmak isterse inansın o size kalmış.

Görünüşe göre bu yaz buralarda olacağım. Eğer takılmak falan istersen bul beni :)

EDIT:

@deirseir Clark ile durumunu konuşup banını açmasını isteyeceğim. 

On 10.05.2016 at 7:25 PM, LIGHTOFGOD said:

Merhaba @omer584,

Sana birkaç soru sormak istiyorum.

Niçin support görevini yapan insanları küçük düşürmeye çalışıyorsunuz?Sen admin olduğun zaman İngilizce konuşamayan insanlarla nasıl anlaşıyordunuz?

1. Support işini küçümsemiyorum. 3 ayımı orada çalışarak geçiren (ki o zamanlar @KacaKTV admin işlerine bakarken Türkçe ticketlara ben bakardım) birisi olarak küçümsenmeyecek olduğunu bilirim. Ama şu da bir gerçektir ki adminliğe giden yolda support işi bir basamaktır.

On 10.05.2016 at 7:39 PM, omer584 said:

1. Support işini küçümsemiyorum. 3 ayımı orada çalışarak geçiren (ki o zamanlar @KacaKTV admin işlerine bakarken Türkçe ticketlara ben bakardım) birisi olarak küçümsenmeyecek olduğunu bilirim. Ama şu da bir gerçektir ki adminliğe giden yolda support işi bir basamaktır.

Ayrıca videoları incelediğimizde iki sesin de aynı olduğu anlaşılmaktadır. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

On 10.05.2016 at 7:43 PM, LIGHTOFGOD said:

Ayrıca videoları incelediğimizde iki sesin de aynı olduğu anlaşılmaktadır. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Göstersin. Gösteremez mi? Veya göstermesi bir sorun teşkil ediyor mu?  Yukarıda yazdığım gibi herkes inanmak istediği şeye inansın.

On 10.05.2016 at 7:50 PM, omer584 said:

Göstersin. Gösteremez mi? Veya göstermesi bir sorun teşkil ediyor mu? Yukarıda yazdığım gibi herkes inanmak istediği şeye inansın.

Ayrıca aşağıdaki videolarda hem Elitegamer0611'in hemde sizin ses tonlarınız tamamen aynı geliyor.

Ben sadece size fikrimi belirttim.Konuyu daha fazla uzatmayacağım.Size iyi oyunlar.

On 10.05.2016 at 8:07 PM, LIGHTOFGOD said:

Ayrıca aşağıdaki videolarda hem Elitegamer0611'in hemde sizin ses tonlarınız tamamen aynı geliyor.

Ben sadece size fikrimi belirttim.Konuyu daha fazla uzatmayacağım.Size iyi oyunlar.

Bunları zaten herkes biliyor. Bilinip bilinmemesi veya insanların ne düşündüklerine takılmıyorum.

Çift hesabım olsa bile, ki kabul etmiyorum (bazılarınız laf çarpıtmaya bayılır o yüzden altını çiziyorum) bu MP kurallarında bir yaptırım teşkil etmiyor. Bir oyuncu 2+ hesaba sahip olabilir. Aile bireyi, ortak ev, yurt arkadaşı vs... Eğer ki hesaplardan birisi banlı ise, işte o zaman işin rengi değişir.

Ama dediğin gibi uzatmanın kimseye faydası yok. Konu kilit.

Rica etsem Kris'e @deirseir i affettiğimi söyler misin? Attığım PM'i görmeme ihtimali var.

• Guest locked this topic
  • Guest unlocked this topic

Ben siz çıkarken ne dedim bırakayım dedim sen ikna ettim mesele admin olmak değil bu tip şeylerin önem derecesini bilen insanlarız, adminliği sen demesen bile eninde sonunda olurdum bunu biliyoruz sorun sence ne olabilir? Uzun zaman ortada olmayan kişi nasıl anında konuya rast geliyor  ilginç, benim kimseden korkum yok forumlarda seninle uğraşan ben değilim, neden uğeaşayım elite ömer mevzusunu son farkına varanlardanım sadece 1 kişiye mesaj atıp görüş aldım ama mpye ilk haber verenim.

• Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.