Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Stary ban


Recommended Posts

Witam. Tutaj głownie swoją wypowiedz kieruje do adminów. W grudniu dostałem bana nie słusznie i chyba raczej przez przypadek. Teraz mam już na koncie 2 bany z czego ten co teraz miałem spoko własna głupoto ale ten stary to ja nic nie zrobiłem. Bardziej wytłumaczyłbym jakiemuś adminowi albo komuś kto może pomóc mi na ts. Jakoś się odwołać od tego bana tak żeby nie był w mojej historii. Bardzo lubię ETSA i wiadomo kiedyś jeszcze może wpaść za coś ban a tu niech jeszcze 2x wpadnie i chyba już nigdy nie pogram. Dlatego gdyby jakiś admin miał ochotę mi pomóc to proszę pisać i zgadamy się jakoś i pogadamy na TS ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie, banów z historii nie da się usunąć, te co zostały wpisane, już na zawsze pozostaną widoczne w historii. Cóż, ja też mam podobną sytuację, bo przez przypadek zostałem zbanowany, za coś czego nie zrobiłem, ale sytuacja wyjaśniła się niemal natychmiastowo i nawet nie musiałem pisać odwołania. Ale i tak ślad pozostał. Także w tym przypadku nic nie zrobisz. Wpis zostaje na stałe.

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jak było wcześniej, bo od zmiany ETS2MP na TruckersMP trochę się pozmieniało, ale obecnie jest taka zasada, że jeżeli ban został nałożony przez pomyłkę administratora to jego treść jest zamieniana na pewien tag, a następnie usuwany (co jakiś czas hurtem) z listy banów. Natomiast jeżeli ban był nałożony ale nie doszło do pomyłki administratora, tylko np. ktoś się podparł dobrymi dowodami, albo po prostu został odbanowany to on na liście pozostaje. Administrator nie ma prawa do usunięcia bana z historii. Zawsze można próbować zapukać do Project Managerów, którzy mają prawo usuwania banów, jeżeli dowody są zacne to ban powinien zniknąć z listy, ale tylko kiedy powód jest dość konkretny, a nie np. że ten ban minął i chce aby go usunęli.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.