Jump to content

Podzielenie Mapy na Party


PowerWolf

Recommended Posts

Nazwa Sugestii:Podzielenie Mapy na party
Opis Sugestii:Podzielenie mapy na party przy miejscach podziału stały by budynki do nich by się wjeżdzało i czekało na połaczenie z serwerem np z EU1 na EU2 lub na odwrót oczywiście nie da się połaczyć z EU1 na EU3.
 
Przykładowe obrazkipost-13578-0-06947600-1419938511_thumb.p
Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Po pierwsze zmiejszyło by to lagi na serwerach po drugie w szczytowych momętach EU1 jest zapełnione a EU2 jest prawie puste a EU3 jest puste po trzecie admini mogli by być przydzielani na dany serwer i nie mieli by takiego ,,zapierdzielenia'' jak teraz.

post-13578-0-06947600-1419938511_thumb.p

Link to comment
Share on other sites

Zatkało mnie lekko... powiem szczerze, że nie wiem jak to opisać, ale... to bezsens.

 

Po pierwsze EU #2 to serwer Freeroam, więc odpada w przedbiegach.

Po drugie żadne budynki nie powstaną, bo to ingerencja w mapę, a na tą chwile to "niemożliwe".

Po trzecie nie wiem po co kombinować, administracja czasowo zmniejszyła sloty na EU #1 i już tragedia, jakiś serwer nie działa na chwile i znowu lament.

 

Ludzie, jest na tyle możliwych różnych opcji, że można swobodnie grać jak nie na Multiplayer, to na Singleplayer. Wkrótce wszystko wróci do normy i nie trzeba będzie żadnych nowych "pomysłów" wysnuwać.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Jestem na nie, bo zmienianie serwerów będzie powodować (prawdopodobnie) jeszcze więcej lagów. A dodatkowo będzie jeszcze więcej wypadków przez respienie się na autostradzie w trakcie zmiany serwa.

W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych,
W internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi

 

Retired Team Member since 01.02.2020

WarMaz

Link to comment
Share on other sites

Czyli, załóżmy, że mam kurs z Białegostoku do Aberden to muszę przejechać przez 3 serwery? Hahahaa, dobre!  :lol:

 

Fajnie, że ludzie wymyślają różne rzeczy, tylko trzeba wszystko przemyśleć zanim się napisze na forum.

Według mnie, pomysł jest nie do zaakceptowania. Ewentualnie zrobić to na oddzielnym serwerze, broń boże na EU1.  ;)

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

O ..... Triple-Post :D.

Co do pomysłu - jestem na nie, jest on dość mocno niekonkretny.

Po co utrudniać sprawę, skoro gra i tak gra sama nam wczytuje mapę...

Po co tworzyć dodatkowe problemy z synchronizacją? Już wystarczająco mocno kuleje, a co dopiero gdy gra będzie musiała na bieżąco przełączać się między serwerami.

Po co tworzyć więcej-i-więcej serwerów? Lepiej mieć jeden większy i stabilniejszy.

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.