Jump to content

Dajcie mu BANA


Irek 79

Recommended Posts

17 hours ago, ireneuszzbryk said:

Czy jest ktoś kto da bana osobie która celowo jeździ pod prąd na autostradzie i rozwala innych graczy a do tego jeszcze wyzywa? Mam fotki ale nie mogę ich tu zamieścić bo przekraczają rozmiar

 

Wystarczy dać mniejszy rozmiar zdjęcia i  tak jak wooqash polecił zgłoś bana na stronie  i delikwent zostanie ukarany

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Freddyk said:

Zależy od sytuacji, najlepszym dowodem jest filmik na YT z dobrą ostrością obrazu ( na tyle, że będzie można odczytać nick lub id).

 

No właśnie, a co mają powiedzieć osoby, których komputery nie pozwalają na nagrywanie filmów? 

 

Tak tylko skomentuję to jeszcze, po co jest ten system raportowania w grze, skoro raz, że nic nie daje, a dwa, trzeba we własnym zakresie kręcić materiał aby cokolwiek komuś udowodnić? Może nadszedł czas na wprowadzenie nowego systemu raportowania albo udoskonalić ten co jest?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Freddyk said:

^ Zależy od sytuacji, najlepszym dowodem jest filmik na YT z dobrą ostrością obrazu ( na tyle, że będzie można odczytać nick lub id).

Nie każdy ma tak wydajnego kompa że może se pozwolić na nagrywanie w dobrej jakości, a taki trolli jest od ch....ja. Jedziesz sobie spokojnie a tu taki gagatek wyjeżdża Ci na czołówkę i najlepsze jest to że nic nie można z tym zrobić. Dzisiaj gość cały czas za mną jeździł i wjeżdżał mi w przysłowiowy zad albo zajeżdżał drogę i walił we mnie. I co mam teraz zrobić jak fotki to za mało a mój komp nie da rady nagrywać w trakcie gry?

 

Link to comment
Share on other sites

@SlimShady!Skomentuje to tak musisz nagrać jakikolwiek film aby mieć dowód na winę tego gracza. Ponieważ jeżeli taki gracz zrobi coś złego a admin da mu bana to są tacy gracze którzy będą domagać się dowodu swojego przewinienia. A zrzuty ekranu mało mówią głównie mają siłę rażenia wtedy kiedy ktoś ma obraźliwy nick. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przy jeździe pod prąd dobrze jest robić co najmniej 2 screenshoty (jeżeli zrobienie filmu jest niemożliwe). Najważniejsze dla Nas jest udowodnienie, że auto się poruszało, bo jeśli ktoś daje jedno zdjęcie, że ktoś stoi pod prąd w dodatku na awaryjnym, to wcale nie musi to być wiążące z jazdą pod prąd.

 

Taka rada na przyszłość, że ilość screenów też ma znaczenie, czym więcej tym lepiej, bo tym więcej wiemy co się działo, kto jak się przemieszczał i w jaki sposób.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Kacpix077 said:

@SlimShady!Skomentuje to tak musisz nagrać jakikolwiek film aby mieć dowód na winę tego gracza. Ponieważ jeżeli taki gracz zrobi coś złego a admin da mu bana to są tacy gracze którzy będą domagać się dowodu swojego przewinienia. A zrzuty ekranu mało mówią głównie mają siłę rażenia wtedy kiedy ktoś ma obraźliwy nick. 

 

Ja o tym doskonale wiem bo sam nagrywam większość tras, co nie zmienia faktu, że administratorzy coś muszą zrobić z systemem raportowania bo sami przyznacie mi rację, że w większości przypadków raport uja daje..

Link to comment
Share on other sites

^ To ciekawe co mówisz, na prawdę :) Składając raport na graczy (a było ich poniżej 10), którzy oczywiście coś mi zrobili, nie zauważyłem żadnej reakcji ze strony Admina.. Nie twierdzę tutaj, że administracja nic nie robi itp. Postanowiłem więc, że nie będę z tego korzystał, wolę nakręcić film. Chociaż wtedy wiem, że gracz zostanie ukarany. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.