Jump to content

Silnik Skody w Ciężarówce


Wolus

Recommended Posts

Mam pytanie czy jest dozwolone uzywanie silnika i skrzyni biegów od skody w ciężarówce (wiadomo ze wtedy osiaga ona 250 km/h, z naczepą troche mniej ale spokojnie ponad 200 idzie i extra przyspieszenie)

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, [Tamax] Tomek1234 [PL] said:

Kicka dostaniesz zanim wejdziesz, potwierdzone info.

 

 Dostaniesz kicka jak uzyjesz policyjnych gadżetów .... Silnik i skrzynia dziła normalnie, wiem bo używam daje duuze przyspieszenie i 6 biegów co bardzo mi odpowiada. Moim celem nie jest osiaganie predkości 250 z ładunkiem tylko dzieki temu mam spoory zapas mocy xD

 

Link to comment
Share on other sites

^ Niestety da się tak samo jak silnik Volvo do Iveco. Tylko żeby ci co tak jeżdżą nie zdziwili się jak dostaną bana za speedhacka ;).

Edited by Freddyk
Proszę nie cytować postu powyżej tylko użyć "^"
  • Upvote 3

 

 

76561198102887152.png

 

 

 

image.png

 

 

 

Generate your own dynamic signature at

http://jmdev.ca/twitch/

 

 

 

Take a look at in-game-rules

;)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ta skoda to nie ma 170 km tylko jakieś 1700 ;P Do tego podpiąć dość długą przekładnie Volvo I-Shift i bardzo dobrze się jeździ... Jak jeździłem to najwiecej ile się dało wyciągnąć to 180 pare z naczepa bez 190 pare bo juz odciecie było ;P To okolo 20km/h wiecej niz normalnie ja przesiadłem się z powrotem na normalny silnik bo to aż zbyt lekko szło :P

 

Teraz w sumie jak by były duble trailer nie było by problemu z jazdą bo wstawić silnik dwa razy mocniejszy i by się dało jechać 90 km/h. Samochody osobowe zrobili to czemu podwójnej naczepy nie ? Nie wiadomo 

 

 

Link to comment
Share on other sites

^ Wiesz najlepiej jakby dodali F1 :3 bo wiesz jazda 250km/h to mało jak na seryjny samochód :D :lol:

Edited by Freddyk
Proszę nie cytować postu powyżej tylko użyć "^"
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Po 1, napisałem że z ciekawości testowałem, po 2 jeżdżę sobie 95km/h a dlaczego 95 ? bo lubię jak ktoś mnie wyprzeda :) a wy już siejecie zamęt, mi się osobiście nie podoba jazda scoutem, wolę już sobie Mercedesa MP3/4 załadować 24 tonową koparka i jechać 95 żeby mi za dużo paliwa nie spalił, i wkurzać osobników wolną jazdą na drodze śmierci[Land do Calais]

  • Upvote 1

Podpis łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

 

Poprawiłem następnym razem daj na CENTER

 

 

yityee-2.png

Link to comment
Share on other sites

Więc tak nowy punkt regulaminu na temat tych "przeszczepów" jest:

 

Excessive Save Editing - Kick / Ban *

Modifying your vehicle excessively to alter the size of the vehicle. Includes bullbars bigger than the vehicle or trucks without a cabin.

 

Czyli niestosowne się do tego grozi Kick/Ban

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie żadnej wzmianki na temat silnika, czyli legal :P

Oczywiście bd trzeba liczyć się z tym iż admini ci "mniej ogarnieci" xD wlepią bana za speed hacka i bd trzeba sie odwoływać i tłumaczyć

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.