Jump to content

Překlad pravidel na osobní auta


Trucker99cz

Recommended Posts

ANO. Pouze na EU2 a vřele doporučuji se tomu jak na ETS, tak ATS vyhnout!! Protože na obou servrech to vypadá jako v FF ( Fast&Furious) kašle se na pravidla o painjobech, atd.. BTW- pravidla se dají přeložit i lidsky ne? :D:D:D a ne translatorem... sem si to četl na mobilu v práci v eng a tedka tady po šesky...

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem si to vyzkoušel a že bych z toho byl nějak grrr to teda nejsem!!! :-( přijde mi to trošku zbytečnost (pokud teda admini to opravdu nebudou používat jako policie a že je budeme potkávat) a zase se vratím k kamionu .

 

 

Místo téhle drobnosti měli udělat něco co přitáhne lidi a zůstanou tohle je jen na chvíli a zase to bude že na servrech bude jen pár lidi ne 200 :-) 

 

Omlouvám se jestli jsem se někoho tímto dotkl ale za mě je to tak trošku blbost myslím že by mohli být užitečnější věci 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, PEET said:

"Omlouvám se jestli jsem se někoho tímto dotkl ale za mě je to tak trošku blbost myslím že by mohli být užitečnější věci"

 

Neomlouvej :) souhlas.... na ATS jsou street wars :D a všici si hrajou na Dýzla a blonďáčka...

Takže souhlas-jak píšu nad tebou, nesmysl.. nejde vyřešit aby to bylo jen pro doprovod konvojů-což taky je dost sporná věc díky vytážení servrů velikosti cest apod.. v ATS se konvoj dá..v ETS ani omylem..atd...pokus, provedení-ano..ale smysl.. nula..

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.