Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Scout


Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Dodanie Scouta na serwer eu 1
  • Opis Sugestii: Aktualnie Scoutem można jeździć na eu 2. Jak by dodano go na eu1 to można by poruszać się jako pilot samochodem w konwoju oraz ułatwiło by to rolę prowadzącego konwoju.
  • Przykładowe obrazki: Nie posiadam.
  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Konwoje byłyby bardziej zorganizowane ponieważ było by wiadomo za kim jechać, oraz urealniło by to grę.
Link to comment
Share on other sites

To jak nie ma konwoju a ktoś nadużywa dostaje kicka lub bana lecz osoby na eu1 są bardziej rozgarnięte niż te na eu 2. Wczoraj widziałem co się działo w Poznaniu i co chwilę kogoś reportowałem za nieprzestrzeganie regulaminu (zaczepianie naczepy do scouta , wyścigi , jazda pod prąd scoutem, ramowanie). Coś takiego dobrze by się sprawdzało na eu 1 do "pilotowania" konwoju.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Póki co, skoda służy jedynie do zabawy i trolowania.

Do czasu, kiedy skoda nie będzie mieć jakiś funkcji do przewozu towarów lub innej funkcji, która przysłużyłaby się jeżdżenia nią, nie tylko dla zabawy i trolowania. To do tego czasu, zostawiłbym EU#1 bez dodatków tego typu.

Niech EU#1 będzie normalnym serwerem, do relaksacyjnej jazdy. Takie jest moje zdanie. ;)

Edited by ElectroMusic!

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

pisałem to już gdzieś, spytam znowu. 

A jakby utworzyć w naszej społeczności rangę "pilot" i sprawdzać ludzi którzy chcą do niej dołączyć? Wiadomo wymagania wiekowe, brak banów itp. I taka osoba byłaby pilotem ogólnym, na całą społeczność (przykładowo, jest planowany duży konwój, organizacja zamiast mieć swoich pilotów to składa podanie, albo pisze do szefa pilotów i dostaje obstawę). 

Dobrą sprawą by też było gdyby w takiej sytuacji pilot dostał więcej uprawnień, na przykład możliwość blokowania ulic, a działało by to tak: Jeżeli konwój jest duży, np powyżej 20 pojazdów, do obstawy konwoju dołącza 3 pilotów, dwóch zawsze blokuje ulice a jeden prowadzi. Im większy konwój tym więcej pilotów z dodatkowymi uprawnieniami :D

Oczywiście cała sprawa jest do obgadania, trolle są i zawsze będą ale piloci na prawdę by się przydali :D Pod warunkiem oczywiście że będą uczciwie pomagać w konwoju a nie trollować :D

Link to comment
Share on other sites

ja mysle ze ciezko bedzie upilnowac ludzi jednoczesnie na eu1 oraz eu2, tylko zeby nikt mi nie napisal ze uwazam ze administracja nieogarnia czy cos, tylko poprostu domyslam sie ile czasu potrzeba poswieci na pilnowanie tych troli. co prawda na eu1 nie ma zbyt wielu ludzi ale wiem co potrafia ludzie juz teraz a co bedzie dopiero jak ludzie dostana bron ktora jest skoda. wiec ja mam tylko prosbe aby na eu1 nie dodawac skody i dac ludzia w spokoju jezdzic.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.