Jump to content
Jankoo

Skody - Co o nich sądzicie?

Recommended Posts

Wg mnie słabe hamulce to bat na to żeby szybko nie jeździć, jadąc przepisowo spokojnie można wyhamować, pomijam nagłe zdarzenia. Wielkie podziękowania dla twórców tego auta i devsów za dodanie go do MP. Wreszcie widać z poziomu osobówki jakimi kolosami w tej grze są trucki.

Bardzo mocna ta skoda jest, gdy testowałem wjechalem w ścianę 200 km/h i dostałem tylko 10 uszkodzeń:)

Siemka wszystkim :)

Moja opinia o Skodzie: Autko bardzo fajnie wykonane z zewnątrz jak i na zewnątrz :) Trochę mało części do modyfikacji, ale to zapewne dopiero pierwsza wersja tego autka. Przydałyby się DRLy do założenia na dolny zderzak (opcja z halogenami jak i bez) gdyż przy jeździe w ciągu dnia i przy zapalonych światłach mam miej FPS'ów, które na moim sprzęcie są bardzo cenne, przerobić pojedyńczego niebieskiego koguta na pomarańczowego, bo jak już ktoś wspominał bardzo kusi żeby go założyć i dodać jeszcze pare bajerów. Skode niestety trochę ciężko się prowadzi, ale da się przyzwyczaić ;) Poza tym hamulce... [*] 

Tak na marginesie: Dlaczego to autko nie jest wrzucone na EU#1 z dodanym ograniczeniem do np. 120km/h? Chłopaki na CB mi krzyczeli że trzeba by za Scouta zapłacić, żeby na EU1 wrzucili ale to jest śmieszne :P Trochę szkoda, bo EU#1 zaczyna od jakiegoś obumierać, a nie powiem, bo grało się tam super :)

^ Wystarczy że dodali tą skode na EU#2 i zobacz jakie tam są wariacje i jak się sypią bany :) A ja sam osobiście miałbym pomysł że jak jakaś firma organizuje konwój to żeby 2 osoby dostawały na czas tego konwoju uprawnienia na jazdę w malowaniu pilota na EU#1 i po zakończeniu konwoju musieliby się przemalować i przesiąść na ciężarówkę ;) 

• Upvote 1

Tak jak pisano wcześniej sam pomysł dodania samochodu osobowego urozmaica rozgrywkę, teraz dużo osób tym jeździ ale jakiś tydzień, dwa i sytuacja wróci do normy,  zresztą tak jak z każdym dodanym samochodem ciezarowym. ;)

15 hours ago, Pogonista99 said:

^ Wystarczy że dodali tą skode na EU#2 i zobacz jakie tam są wariacje i jak się sypią bany :) A ja sam osobiście miałbym pomysł że jak jakaś firma organizuje konwój to żeby 2 osoby dostawały na czas tego konwoju uprawnienia na jazdę w malowaniu pilota na EU#1 i po zakończeniu konwoju musieliby się przemalować i przesiąść na ciężarówkę ;) 

Byłem, widziałem ;) To prawda w tej chwili wygląda to fatalnie, ale myślę, że po jakimś czasie kiedy spadnie zainteresowanie Skodą i gracze wrócą do codzienności oraz po poprawieniu hamowania można by pomyśleć nad wrzuceniem Skody na EU#1

Problem nie leży po stronie narzędzia jakim jest niedawno wprowadzony Scout, winę ponoszą użytkownicy poprzez nieprawidłowe korzystanie z tej opcji. Faktem jest, że serwer EU #2 w tym momencie wyraźnie przoduje ze względu na łatwy dostęp do korzystania z ów pojazdu. Motyw jest bardzo prosty w szczególności dzieciaki zostały zaopatrzone w nieodpowiednią zabawkę co powoduje popisy i burżuazję na drogach (o autostradach nie wspomnę). ~240 km/h na autostradzie? Nie ma problemu, gleba na życzenie. Tak jak wcześniej wspomniałem omawiany Scout to mądry wytwór dla tych, którzy potrafią z tego korzystać. Nie bójmy się włączyć kagańca w opcjach TruckersMP oraz w opcjach gry, polecam. Zakładam, że po mojej wypowiedzi posypią się tzw. hejty pt.: "to jest auto osobowe i ograniczenia dla tych pojazdów są większe...". Zgadza się! Ale po co się zabijać jak można sobie z kulturką i spokojem podróżować. Przypominam po raz n'ty to jest SYMULATOR w tym przypadku pojazdu ciężarowego i osobowego, więc starajmy się zachować miłą i przyjazną dla nas atmosferę. Symulacja, więc w przypadku "osobówki" nieco szybciej? Prawda, ale bez swędzenia nóżki wobec tego tyle, ile na auto osobowe przystało.

• Upvote 6

1 hour ago, Grzesiek2402 said:

Byłem, widziałem ;) To prawda w tej chwili wygląda to fatalnie, ale myślę, że po jakimś czasie kiedy spadnie zainteresowanie Skodą i gracze wrócą do codzienności oraz po poprawieniu hamowania można by pomyśleć nad wrzuceniem Skody na EU#1

Mi chodzi tylko o wrzucenie skody na EU#1 i żeby ona była dostępna dla danych osób w danych godzinach w malowaniu pilota żeby pilotować swój konwój( ten konwój miałby liczyć co najmniej 10 osób ponieważ jakby było że konwój to każdy by zbierał 3 osoby i by śmigali i wariowali ) :) Ale to nie ja już o tym decyduję tylko administracja więc to jest tylko moja sugestia :) 

^Wiem o co Ci chodzi ;) Ale to trochę narobi kolejnych obowiązków administracji :) 

Edited by danurb25
Nie cytujemy postów powyżej. Proszę używać "^"

A do czego jest ten scout ? Jakie on ma zadanie w MP? Czyzby mial imitowac ruch AI ? Czy jazda nim w grze ma jakis cel procz swobodnej jazdy ? Czy beda do tego samochodu stworzone jakies ladunki? Oto kilka pytnie jakie nasuwaja sie mi po wyjsciu tej aktualizacji :) Rozumiem ze samochod ten jest glownie przeznaczony dla adminow a w nastepnej kolejnosci dla pilotow. Tylko czy admini potrafia wylapywac wykroczenia jezdzac tymi autami po drogach ? Czy nadal bedzie to latanie nad rotterdamem i obserwowanie miasta z lotu ptaka? jesli tak to po co te wozy ktore uzytku nie beda mialy w grze ? Wiekszosc adminow nie ma czasu na granie w te gre poprostu lata sobie nad miastem i oglada co sie dzieje dajac bany :P czy to ruch w strone wiekszej mobilnosci administracji ? 

• Upvote 1

2 minutes ago, Trybcio86 said:

A do czego jest ten scout ? Jakie on ma zadanie w MP? Czyzby mial imitowac ruch AI ? Czy jazda nim w grze ma jakis cel procz swobodnej jazdy ? Czy beda do tego samochodu stworzone jakies ladunki? Oto kilka pytnie jakie nasuwaja sie mi po wyjsciu tej aktualizacji :) Rozumiem ze samochod ten jest glownie przeznaczony dla adminow a w nastepnej kolejnosci dla pilotow. Tylko czy admini potrafia wylapywac wykroczenia jezdzac tymi autami po drogach ? Czy nadal bedzie to latanie nad rotterdamem i obserwowanie miasta z lotu ptaka? jesli tak to po co te wozy ktore uzytku nie beda mialy w grze ? Wiekszosc adminow nie ma czasu na granie w te gre poprostu lata sobie nad miastem i oglada co sie dzieje dajac bany :P czy to ruch w strone wiekszej mobilnosci administracji ? 

Wczoraj właśnie widziałem jak koleś Scoutem targał 24-tonową naczepę, trochę to komicznie wyglądało ale ujechać nie mógł :P Modyfikacja zapewne wyszła po to aby dodać jakieś urozmaicenie do gry  przyciągnąć większą rzeszę osób do MP. Poczekajmy, aż administracja MP ogarnie to autko i zasady z nim związane, to może sytuacja się poprawi ;) Przydałyby się jakieś ładunki na przyczepce czy coś, wtedy byłoby to przydatne, a nie tylko do swobodnej jazdy. 

13 minutes ago, Grzesiek2402 said:

Wczoraj właśnie widziałem jak koleś Scoutem targał 24-tonową naczepę, trochę to komicznie wyglądało ale ujechać nie mógł :P Modyfikacja zapewne wyszła po to aby dodać jakieś urozmaicenie do gry  przyciągnąć większą rzeszę osób do MP. Poczekajmy, aż administracja MP ogarnie to autko i zasady z nim związane, to może sytuacja się poprawi ;) Przydałyby się jakieś ładunki na przyczepce czy coś, wtedy byłoby to przydatne, a nie tylko do swobodnej jazdy. 

Moze bardzie przydalby sie ivent od scsu ktorego zabraklo w swieta by przyciagnac graczy ;)

1 hour ago, ® ™ WASYL ™ ® said:

Problem nie leży po stronie narzędzia jakim jest niedawno wprowadzony Scout, winę ponoszą użytkownicy poprzez nieprawidłowe korzystanie z tej opcji. Faktem jest, że serwer EU #2 w tym momencie wyraźnie przoduje ze względu na łatwy dostęp do korzystania z ów pojazdu. Motyw jest bardzo prosty w szczególności dzieciaki zostały zaopatrzone w nieodpowiednią zabawkę co powoduje popisy i burżuazję na drogach (o autostradach nie wspomnę). ~240 km/h na autostradzie? Nie ma problemu, gleba na życzenie. Tak jak wcześniej wspomniałem omawiany Scout to mądry wytwór dla tych, którzy potrafią z tego korzystać. Nie bójmy się włączyć kagańca w opcjach TruckersMP oraz w opcjach gry, polecam. Zakładam, że po mojej wypowiedzi posypią się tzw. hejty pt.: "to jest auto osobowe i ograniczenia dla tych pojazdów są większe...". Zgadza się! Ale po co się zabijać jak można sobie z kulturką i spokojem podróżować. Przypominam po raz n'ty to jest SYMULATOR w tym przypadku pojazdu ciężarowego i osobowego, więc starajmy się zachować miłą i przyjazną dla nas atmosferę. Symulacja, więc w przypadku "osobówki" nieco szybciej? Prawda, ale bez swędzenia nóżki wobec tego tyle, ile na auto osobowe przystało.

Każdy gra na swój sposób. Dla ciebie to symulator, więc zostaw kaganiec i ślimacz się po Europie. Dla mnie to gra i jak na grę przystało powinna bawić. Dla mnie to fajna sprawa pędzić po Poznaniu 200 km/h albo na autostradzie 250 km/h lub co lepsze na światłach startować z kolegą. ;) Podkreślam, że to jest tylko gra i nie przejmujmy się nią, bo naprawdę żyłka nam pęknie, a co do trolli i to będą i tak czy siak.

• Upvote 2

^

Może i dla Ciebie zabawą jest jazda po Poznaniu 200km/h, ale nie dla tych co wyjeżdżają z serwisu/firm :P 

• Upvote 1

^ Masz całkowitą rację 

Edited by Freddyk
Proszę nie cytować postu powyżej tylko użyć "^"

16 hours ago, ® ™ WASYL ™ ® said:

Nie wiem czy wiesz, ale już ludzie wsadzają silnik skody do ciężarówek i takim sposobem jeżdżą 200 km/h z ładunkami... ja proponuje zmniejszyć moc skody do takiej, ze jej prędkość maksymalna nie przekroczy 120-140 km/h i dzieci sobie odpuszczą ;)

• Upvote 2

Wystarczy dzień w którym go spotkałeś, logi i ten screenshot i chyba dostałby odpoczynek :D

^ Dokładnie tak jak mówisz, da się lecz trzeba to robić z rozsądkiem i mieć pewne umiejętności jeżdżenia tą osobówką ;P

Edited by Freddyk
Proszę nie cytować postu powyżej tylko użyć "^"

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...