Jump to content

Skody - Co o nich sądzicie?


Jankoo

Recommended Posts

13 hours ago, Kacpix077 said:

@Zielona ZabciaTak owszem możesz jeździć w malowaniu pilota ale nie możesz tego nadużywać czyli nie możesz np blokować dróg itd. Za to grozi ban. Tak samo jak nie możesz podczepiać naczepy pod tego Scauta. Za to też grozi ban. Nie możesz wybrać opcji w malowaniu policji (akcesoria) za to jest automatyczny kick. Pozdrawiam.

 

13 hours ago, RaneMoro said:

Tak, tylko nie można jeździć w malowaniu i wyposażeniu policji ;p

 

Dzięki panowie :)

Link to comment
Share on other sites

Nie mam dobrego zdania o tych Skodach. Rozpędzić można się tylko w Polsce bo są proste autostrady, ale w Niemczech już noga z gazu. Na tempomacie jadę maks 130km/h bo łapię podsterowność. Jedyne dobre zdanie jakie o nich mam jest takie, że gracze ca codzień jeżdżący tylko osobówkami, zobaczą ile widać w lusterkach ciągnika, kiedy osobówka śmiga nam te 140km/h

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Rudy (PL) said:

Co do aut nie mam nic ale denerwuje mnie to że jakiś gracz  stoi na serwisie i dodaje gazu nie potrzebnie wnerwiające to jest

Jak się gdzieś tym Scoutem wypindrzy i cofnie do serwisu naprawić to musi powietrze nabić, żeby ruszyć.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Każdy może jeździsz Scoutem (oprócz malowań policyjnych, są one przeznaczone dla administracji) rodzaje auta jest jeden ale różne typy, normalne malowanie i malowanie pilota. 2 rodzaje silnika diesel i benzyna. Można nimi jeździc na serwerach freeroam (EU2, Eu3 nie pamiętam reszty :P)  Jeśli chcesz ich używać myślę że warto przeczytać regulamin, żeby nie dostać nie potrzebnie bana.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 27.05.2016 at 10:16 PM, SzczurqPL said:

Ja uważam że Scouty są za szybkie i i zbyt wywrotne. Jak dla mnie powinno się zrobić osobny server dla tych osobówek lub wprowadzić ograniczenie prędkości np. do 150km/h.

 

Dlatego nie jeżdżę Scoutem:) O ile po Polsce można depnąć 180km/h to zagranicą przy 130km/h tracisz panowanie na zakrętach. Poza tym to symulator transportu drogowego a nie zapindalania ile wlezie osobowym

Link to comment
Share on other sites

^ Tak :< Co ciekawe nie raz :P często w większych miastach widać jak jedzie policja i po włączeniu sygnałów świetlnych jak i dźwiękowych faktycznie ludzie zjeżdżali a osobę którą admin złapał, zamiast bana dostał kicka :P Taka trochę jak by nagroda :D

Link to comment
Share on other sites

Skody plusy i minusy

 

plusy:                                                                                             Minusy:

Duże prędkości                                                                              Dzwięki silnika okropne    

przydatne do dużych konwojów                                                     Ta skoda często służy do trolowania zamiast do konwojów

                                                                                                       Przy dużych prędkościach bardzo wywrotna

                                                                                                       niektóre dźwięki dodane z ciężarówek.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Panowie, a co byście powiedzieli, gdyby na EU1 trzeba było składać podania by trafić do ekipy pilotów? Z zastrzeżeniem, że taki pilot który dostałby uprawnienia mógłby już w konwojach blokować ulice (oczywiście z rozsądkiem, wiadomo). 
Obecnie na EU2 auto pilota jest bez sensu, jest strasznie nadużywane, każdy nim jeździ i próbuje blokować. A tak, gdyby na EU1 utworzyć zgraną ekipę pilotów mogliby oni grać jako piloci podczas konwojów, ale także pomagać np w sytuacji, kiedy będzie korek, próbować go jakoś rozładować. Wszystko jest do zrobienia, jedyny minus jest taki że ktoś musiałby się tym zająć, a wiem że zajmie to takiej osobie dużo czasu :D

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.