Jump to content

Skody - Co o nich sądzicie?


Jankoo

Recommended Posts

Wg mnie słabe hamulce to bat na to żeby szybko nie jeździć, jadąc przepisowo spokojnie można wyhamować, pomijam nagłe zdarzenia. Wielkie podziękowania dla twórców tego auta i devsów za dodanie go do MP. Wreszcie widać z poziomu osobówki jakimi kolosami w tej grze są trucki.

ht0c2Bx.jpg

Link to comment
Share on other sites

Siemka wszystkim :)

 

Moja opinia o Skodzie: Autko bardzo fajnie wykonane z zewnątrz jak i na zewnątrz :) Trochę mało części do modyfikacji, ale to zapewne dopiero pierwsza wersja tego autka. Przydałyby się DRLy do założenia na dolny zderzak (opcja z halogenami jak i bez) gdyż przy jeździe w ciągu dnia i przy zapalonych światłach mam miej FPS'ów, które na moim sprzęcie są bardzo cenne, przerobić pojedyńczego niebieskiego koguta na pomarańczowego, bo jak już ktoś wspominał bardzo kusi żeby go założyć i dodać jeszcze pare bajerów. Skode niestety trochę ciężko się prowadzi, ale da się przyzwyczaić ;) Poza tym hamulce... [*] 

 

Tak na marginesie: Dlaczego to autko nie jest wrzucone na EU#1 z dodanym ograniczeniem do np. 120km/h? Chłopaki na CB mi krzyczeli że trzeba by za Scouta zapłacić, żeby na EU1 wrzucili ale to jest śmieszne :P Trochę szkoda, bo EU#1 zaczyna od jakiegoś obumierać, a nie powiem, bo grało się tam super :)

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

^ Wystarczy że dodali tą skode na EU#2 i zobacz jakie tam są wariacje i jak się sypią bany :) A ja sam osobiście miałbym pomysł że jak jakaś firma organizuje konwój to żeby 2 osoby dostawały na czas tego konwoju uprawnienia na jazdę w malowaniu pilota na EU#1 i po zakończeniu konwoju musieliby się przemalować i przesiąść na ciężarówkę ;) 

  • Upvote 1

kEICl1f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisano wcześniej sam pomysł dodania samochodu osobowego urozmaica rozgrywkę, teraz dużo osób tym jeździ ale jakiś tydzień, dwa i sytuacja wróci do normy,  zresztą tak jak z każdym dodanym samochodem ciezarowym. ;)

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Pogonista99 said:

^ Wystarczy że dodali tą skode na EU#2 i zobacz jakie tam są wariacje i jak się sypią bany :) A ja sam osobiście miałbym pomysł że jak jakaś firma organizuje konwój to żeby 2 osoby dostawały na czas tego konwoju uprawnienia na jazdę w malowaniu pilota na EU#1 i po zakończeniu konwoju musieliby się przemalować i przesiąść na ciężarówkę ;) 

 

Byłem, widziałem ;) To prawda w tej chwili wygląda to fatalnie, ale myślę, że po jakimś czasie kiedy spadnie zainteresowanie Skodą i gracze wrócą do codzienności oraz po poprawieniu hamowania można by pomyśleć nad wrzuceniem Skody na EU#1

 

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Problem nie leży po stronie narzędzia jakim jest niedawno wprowadzony Scout, winę ponoszą użytkownicy poprzez nieprawidłowe korzystanie z tej opcji. Faktem jest, że serwer EU #2 w tym momencie wyraźnie przoduje ze względu na łatwy dostęp do korzystania z ów pojazdu. Motyw jest bardzo prosty w szczególności dzieciaki zostały zaopatrzone w nieodpowiednią zabawkę co powoduje popisy i burżuazję na drogach (o autostradach nie wspomnę). ~240 km/h na autostradzie? Nie ma problemu, gleba na życzenie. Tak jak wcześniej wspomniałem omawiany Scout to mądry wytwór dla tych, którzy potrafią z tego korzystać. Nie bójmy się włączyć kagańca w opcjach TruckersMP oraz w opcjach gry, polecam. Zakładam, że po mojej wypowiedzi posypią się tzw. hejty pt.: "to jest auto osobowe i ograniczenia dla tych pojazdów są większe...". Zgadza się! Ale po co się zabijać jak można sobie z kulturką i spokojem podróżować. Przypominam po raz n'ty to jest SYMULATOR w tym przypadku pojazdu ciężarowego i osobowego, więc starajmy się zachować miłą i przyjazną dla nas atmosferę. Symulacja, więc w przypadku "osobówki" nieco szybciej? Prawda, ale bez swędzenia nóżki wobec tego tyle, ile na auto osobowe przystało.

  • Upvote 6

zY8Ts56.png1    J%2BWXcfLHQsq2jP3McV5AQIjSN9k%3D.png

Dzc3JgQ.png  0ii4fOH.png status.png Retired TRUCKERSMP Game Administrator

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Grzesiek2402 said:

 

Byłem, widziałem ;) To prawda w tej chwili wygląda to fatalnie, ale myślę, że po jakimś czasie kiedy spadnie zainteresowanie Skodą i gracze wrócą do codzienności oraz po poprawieniu hamowania można by pomyśleć nad wrzuceniem Skody na EU#1

 

Mi chodzi tylko o wrzucenie skody na EU#1 i żeby ona była dostępna dla danych osób w danych godzinach w malowaniu pilota żeby pilotować swój konwój( ten konwój miałby liczyć co najmniej 10 osób ponieważ jakby było że konwój to każdy by zbierał 3 osoby i by śmigali i wariowali ) :) Ale to nie ja już o tym decyduję tylko administracja więc to jest tylko moja sugestia :) 

kEICl1f.jpg

Link to comment
Share on other sites

A do czego jest ten scout ? Jakie on ma zadanie w MP? Czyzby mial imitowac ruch AI ? Czy jazda nim w grze ma jakis cel procz swobodnej jazdy ? Czy beda do tego samochodu stworzone jakies ladunki? Oto kilka pytnie jakie nasuwaja sie mi po wyjsciu tej aktualizacji :) Rozumiem ze samochod ten jest glownie przeznaczony dla adminow a w nastepnej kolejnosci dla pilotow. Tylko czy admini potrafia wylapywac wykroczenia jezdzac tymi autami po drogach ? Czy nadal bedzie to latanie nad rotterdamem i obserwowanie miasta z lotu ptaka? jesli tak to po co te wozy ktore uzytku nie beda mialy w grze ? Wiekszosc adminow nie ma czasu na granie w te gre poprostu lata sobie nad miastem i oglada co sie dzieje dajac bany :P czy to ruch w strone wiekszej mobilnosci administracji ? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Trybcio86 said:

A do czego jest ten scout ? Jakie on ma zadanie w MP? Czyzby mial imitowac ruch AI ? Czy jazda nim w grze ma jakis cel procz swobodnej jazdy ? Czy beda do tego samochodu stworzone jakies ladunki? Oto kilka pytnie jakie nasuwaja sie mi po wyjsciu tej aktualizacji :) Rozumiem ze samochod ten jest glownie przeznaczony dla adminow a w nastepnej kolejnosci dla pilotow. Tylko czy admini potrafia wylapywac wykroczenia jezdzac tymi autami po drogach ? Czy nadal bedzie to latanie nad rotterdamem i obserwowanie miasta z lotu ptaka? jesli tak to po co te wozy ktore uzytku nie beda mialy w grze ? Wiekszosc adminow nie ma czasu na granie w te gre poprostu lata sobie nad miastem i oglada co sie dzieje dajac bany :P czy to ruch w strone wiekszej mobilnosci administracji ? 

 

Wczoraj właśnie widziałem jak koleś Scoutem targał 24-tonową naczepę, trochę to komicznie wyglądało ale ujechać nie mógł :P Modyfikacja zapewne wyszła po to aby dodać jakieś urozmaicenie do gry  przyciągnąć większą rzeszę osób do MP. Poczekajmy, aż administracja MP ogarnie to autko i zasady z nim związane, to może sytuacja się poprawi ;) Przydałyby się jakieś ładunki na przyczepce czy coś, wtedy byłoby to przydatne, a nie tylko do swobodnej jazdy. 

 

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Grzesiek2402 said:

 

Wczoraj właśnie widziałem jak koleś Scoutem targał 24-tonową naczepę, trochę to komicznie wyglądało ale ujechać nie mógł :P Modyfikacja zapewne wyszła po to aby dodać jakieś urozmaicenie do gry  przyciągnąć większą rzeszę osób do MP. Poczekajmy, aż administracja MP ogarnie to autko i zasady z nim związane, to może sytuacja się poprawi ;) Przydałyby się jakieś ładunki na przyczepce czy coś, wtedy byłoby to przydatne, a nie tylko do swobodnej jazdy. 

 

Moze bardzie przydalby sie ivent od scsu ktorego zabraklo w swieta by przyciagnac graczy ;)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ® ™ WASYL ™ ® said:

Problem nie leży po stronie narzędzia jakim jest niedawno wprowadzony Scout, winę ponoszą użytkownicy poprzez nieprawidłowe korzystanie z tej opcji. Faktem jest, że serwer EU #2 w tym momencie wyraźnie przoduje ze względu na łatwy dostęp do korzystania z ów pojazdu. Motyw jest bardzo prosty w szczególności dzieciaki zostały zaopatrzone w nieodpowiednią zabawkę co powoduje popisy i burżuazję na drogach (o autostradach nie wspomnę). ~240 km/h na autostradzie? Nie ma problemu, gleba na życzenie. Tak jak wcześniej wspomniałem omawiany Scout to mądry wytwór dla tych, którzy potrafią z tego korzystać. Nie bójmy się włączyć kagańca w opcjach TruckersMP oraz w opcjach gry, polecam. Zakładam, że po mojej wypowiedzi posypią się tzw. hejty pt.: "to jest auto osobowe i ograniczenia dla tych pojazdów są większe...". Zgadza się! Ale po co się zabijać jak można sobie z kulturką i spokojem podróżować. Przypominam po raz n'ty to jest SYMULATOR w tym przypadku pojazdu ciężarowego i osobowego, więc starajmy się zachować miłą i przyjazną dla nas atmosferę. Symulacja, więc w przypadku "osobówki" nieco szybciej? Prawda, ale bez swędzenia nóżki wobec tego tyle, ile na auto osobowe przystało.

Każdy gra na swój sposób. Dla ciebie to symulator, więc zostaw kaganiec i ślimacz się po Europie. Dla mnie to gra i jak na grę przystało powinna bawić. Dla mnie to fajna sprawa pędzić po Poznaniu 200 km/h albo na autostradzie 250 km/h lub co lepsze na światłach startować z kolegą. ;) Podkreślam, że to jest tylko gra i nie przejmujmy się nią, bo naprawdę żyłka nam pęknie, a co do trolli i to będą i tak czy siak.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, ® ™ WASYL ™ ® said:

Problem nie leży po stronie narzędzia jakim jest niedawno wprowadzony Scout, winę ponoszą użytkownicy poprzez nieprawidłowe korzystanie z tej opcji. Faktem jest, że serwer EU #2 w tym momencie wyraźnie przoduje ze względu na łatwy dostęp do korzystania z ów pojazdu. Motyw jest bardzo prosty w szczególności dzieciaki zostały zaopatrzone w nieodpowiednią zabawkę co powoduje popisy i burżuazję na drogach (o autostradach nie wspomnę). ~240 km/h na autostradzie? Nie ma problemu, gleba na życzenie. Tak jak wcześniej wspomniałem omawiany Scout to mądry wytwór dla tych, którzy potrafią z tego korzystać. Nie bójmy się włączyć kagańca w opcjach TruckersMP oraz w opcjach gry, polecam. Zakładam, że po mojej wypowiedzi posypią się tzw. hejty pt.: "to jest auto osobowe i ograniczenia dla tych pojazdów są większe...". Zgadza się! Ale po co się zabijać jak można sobie z kulturką i spokojem podróżować. Przypominam po raz n'ty to jest SYMULATOR w tym przypadku pojazdu ciężarowego i osobowego, więc starajmy się zachować miłą i przyjazną dla nas atmosferę. Symulacja, więc w przypadku "osobówki" nieco szybciej? Prawda, ale bez swędzenia nóżki wobec tego tyle, ile na auto osobowe przystało.

Nie wiem czy wiesz, ale już ludzie wsadzają silnik skody do ciężarówek i takim sposobem jeżdżą 200 km/h z ładunkami... ja proponuje zmniejszyć moc skody do takiej, ze jej prędkość maksymalna nie przekroczy 120-140 km/h i dzieci sobie odpuszczą ;)

  • Upvote 2

mkXuXXh.jpg

 

Core i5 4690K @ 4.5 ghz | G.Skill 2x4gb 2400mhz ddr3 | ASUS GeForce GTX970 4096MB 256bit DirectCu II Strix OC  | Samsung SpinPoint 500gb |Crucial MX100 256GB | Asus Z-97 Pro Gamer | Silverpower 650W SP-SS650 | Zalman Z3 Plus

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.