Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Skody - Co o nich sądzicie?


Jankoo

Recommended Posts

Pojeździłem trochę i tak sobie te scout'y.

TSI okej, ale tankowany ropą głupio chodzi :P i to odcięcie przy 5k rpm :(

TDI fajne, mocniejsze od TSI (lol), ale bardziej realnie chodzi.

Hamulce to jednak słabe są jak na lekką budę :D

Ogólnie 5/10 ;) tylko nie róbcie wyścigów :D 

Link to comment
Share on other sites

Kawał dobrej roboty z tym Scoutem. Świetne się prowadzi (prócz wyraźnie za słabych hamulców), ma bardzo ładne wnętrze (oprócz tego cb wciśniętego na siłę) i zewnętrze.

PS:Bardzo łatwo przerobić tego Scouta żeby móc jeździć nim w singlu.

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie super sprawa z tymi scoutami. Samochody wizualnie prezentują się świetnie. Osiągi są dobre, aczkolwiek hamulce bardzo słabe. Moim zdaniem mogłoby się to pojawić również na EU1 ze względu na to, że ten serwer i tak już umiera, a wprowadzając coś takiego (oczywiście z ogranicznikiem) może trochę odżyć. 

Wiadomo, że trolle będą, nic nowego. Moim zdaniem warto zaryzykować. Dziękujemy za włożony trud.

5166305447.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, CofeeTV said:
Jedynie  co mnie denerwuje to ten zakaz
 wjeżdżania do portu dzisiaj  jechałem  do Rotterdam  był  wypadek i po lewej  stał  admin Philip zagapiłem się  w jedno  miejsce wiadomo zdarza się i  przypadkowo  musiałem  jechać  w kierunku  EP bo prawa strona  była  zablokowana przez innych graczy,   ledwo przejechałem  obok policji  a admin dał  mi bana na zawsze nawet nie dojechałem  do EP  a on mi dał  bana  i wcale nie chce tu się żalić  tylko po prostu dla mnie to jest głupota przecież mógł  dać kicka lub ostrzeżenie  a on od
razu z grubej rury, napisałem odwołanie i jestem ciekaw co odpiszę..

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, MrCat313 said:

Kawał dobrej roboty z tym Scoutem. Świetne się prowadzi (prócz wyraźnie za słabych hamulców), ma bardzo ładne wnętrze (oprócz tego cb wciśniętego na siłę) i zewnętrze.

PS:Bardzo łatwo przerobić tego Scouta żeby móc jeździć nim w singlu.

Opisałbyś na PW jak to zrobić ?

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Scout, a jutro kto wie...

 

No, ale do rzeczy. Przede wszystkim wielki " + " dla autorów pojazdu i dla devów TMP, za to, że udowodnili iż można wprowadzić nowy pojazd, bez sypania się gry. :)

Teraz parę słów o modelu. Świetne i lekkie wykonanie, ale małe ALE: hamowanie jest strasznie skaszanione, szybciej zatrzyma się ciężarówka z 25 tonami. Dodatkowo na kamerze 2, przy zahamowaniu, gra dostaje totalnego spowolnienia ( tak jakby było tam nie kilka, a kilkadziesiąt plam światła ). Opcje konfiguracji? No cóż... mało, ale wiadomo, że na początek coś musi być. Jednak po odjęciu malowań i innych pierdółek, których nie można użyć ( a szkoda, bo kogucik malutki mnie kusił ), poza samym Scoutem nic nie ma. Jeździ się przyjemnie, ładnie mruczy. Kombinujcie, kombinujcie, model ma potencjał, a kto wie, czy następna nie będzie jakaś dedykowana ciężarówka...

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że dodanie Scouta do gry to bardzo dobry pomysł. Po drogach nie jeżdżą już same ciężarówki, ale też i samochody, więc występuje teraz swego rodzaju różnorodność. To dobrze, bo dzięki temu gra nieszybko się znudzi. Fakt, co do minusów można zaliczyć trolli i... no cóż... "nieogarniętych" kierowców, póki co zdarzyło mi się tylko raz zostać zramowanym przez auto.

 

                                              

Link to comment
Share on other sites

Co do samego rammowania samochodami, to mają bardzo mocną siłę, na czym się sam przekonałem. I nie polecam wbić się w taką osobówkę bo zostaniecie zmiażdżeni przez bicepsy tego samochodu 8)

 

No ale właśnie. W ETS2 jest takie coś że jest to prawie nie możliwe dostosować tak żeby dany samochód był cięższy od innego samochodu. No niestety, taka już jest fizyka w grach.

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

*jadę Szkodą z mocniejszym silnikiem, 100km/h w miejscu gdzie można jechać 100km/h*

*nie zwalniam przed zakrętem*

*czołówka z mojej winy z ciężarówką*

*osiągam stratosferę i modlę się żeby nie dostać bana*

 

 

 

A tak na poważnie, sterowanie wydaje się... trochę dziwne. Ale można się do niego przyzwyczaić. I polecam wziąć słabszy silnik, bo później dzieją się takie rzeczy jakie opisałem wyżej (autentyczna sprzed paru minut jbc)...

Edited by kubex

Sygnatura (lekka).png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.