Jump to content

Skody - Co o nich sądzicie?


Jankoo

Recommended Posts

Co do Scouta (taka jest poprawna nazwa auta) ja myślę, że wszystko będzie ok z nimi jeśli użytkownicy będą jej używać z głową, oczywiście typowe trolle już się cieszę na to będzie można dalej ramowac czymś nowym. Myślę, że to będzie taki szał przez parę dni żeby zobaczyć sobie to auto a później po prostu większość wróci do Ciężarówek ;)

  • Upvote 1

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Spodziewałem się innego przebiegu dodania "scout" w życie symulatora ets 2 .

Śledząc przez dłuższy okres natężenie graczy na serwerach trzeba przyznać że eu1 zaczyna umierać , teraz w godzinach szczytu na serwerach gdzie mamy kaganiec przepustowość serwera w ets2 waha się od 20% do 50% max , w ats max do 25%   Dodając "scout" tylko i wyłącznie dla graczy na serwerach bez ograniczeń jeszcze bardziej spadnie grono graczy na serwerach z kagańcem  

taka moja opinnia

  • Upvote 7

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Pytanie nasuwa się same po co scout nam w grze ? po to aby pokazać ze coś robią do MP i że ktoś wziął za to kase bravo za inteligencje. Przypominam tylko że to Euro truck a nie Euro car simulator 

Link to comment
Share on other sites

@Frycek098 no dobrze ale uważam że to głupi pomysł aby z symulatora ciężarówek zrobić symulator samochodu bo za chwile bedzie może dodamy sprintera a może dacia logan. Zamiast gre realistycznie zrobić tak jak to powinno to oni bawią się z głupią skodą 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.