Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Nie wykrywa serwerów - nie da się zalogować ATS & ETS


KamSu

Recommended Posts

Witam.
Mam problem taki jak w tytule. Podczas uruchamiania ATS'a, bądź też ETS'a (oczywiście MP) nie chcą mi się załadować serwery, przez co nie mogę się zalogować do gry2dN6JT6.jpg

Logowanie trwa w nieskończoność - logiczne.

Teraz podstawowe informacje : Multiplayera zainstalowalem wczoraj (wcześniej używałem multiplayera jeszcze z serwisu ets2mp.com)  Mam wszędzie ustawione opcje beta : BRAK - anulowanie wszystkich testów. Próbowałem robić downgrade do wersji 1.1 (ATS) a następnie upgrade - nic to nie dało. Proszę o jakieś wskazówki, które pomogłyby mi naprawić ten błąd.

(Antywirus Kaspersky, jeśli to ma jakieś znaczenie), Windows 8.1

Jeśli chodzi o jakieś wyjątki w zaporze itp - używam komputera od 11 lat i jeszcze nie było sytuacji, żebym coś musiał dodawać do wyjątków bo nie chciało działać, przez co jestem trochę zielony w tym temacie. Dlatego prosiłbym o w miarę czytelne instrukcje.


 

76561198129592987.png
Link to comment
Share on other sites

Po aktualizacji multiplayera do najnowszej wersji, wyskakuje znany mi błąd
"Cannot validate game version" - a z tym chyba nic sie nie da zrobic. Moj sprzęt nie chce obsługiwać waszej aplikacji - nie wiem czemu.

 

Jeśli ktoś ma pomysł na rozwiązanie, to proszę pisać, a jeśli nie to zamknąć temat i już.

76561198129592987.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.