Jump to content

Zmiana czasu w mp


Recommended Posts

Nazwa sugestii: Zmiana upływu czasu w mp na sp

Opis sugestii: Wiele firm ma wprowadzony obowiązek jazdy z ogranicznikiem, ale nie wiemy czy gracze się do tego stosują.

Przykładowe obrazki: Nie posiadam

Dlaczego twoja sugestia a nie inna: Pozwoli na złapanie nieuczciwych graczy, którzy nie przestrzegają wymogów firm.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chcesz tak pilnować ludzi to bez słynnej daty do taba nic nie zrobisz. Najwyżej możesz liczyć godziny przegrane w ets2 na steam swoim pracownikom, choć nie jestem pewien czy coś ci to da bo afkczysz na alt-tabie też można.

Never give up. Hard work always pays off.

76561197993874215.png

Link to comment
Share on other sites

Nie widzę sensu zmiany czasu i porównania pomiędzy zmianą czasu a jazdą z ogranicznikiem.

 

Pomysł jaki wpadł mi aby ograniczyć kierowców w firmie do jazdy z ogranicznikiem jest wprowadzenie zasady maksymalnego spalania paliwa.

Czyli przykładowo, przy większym spalaniu niż 40L na 100km jest po prostu odrzucenie trasy.

Jasna sprawa, że nie wyeliminuje to w 100% graczy jeżdżących bez ogranicznika ale ogranicza to szybką jazdę w celu zaoszczędzenia paliwa i zaakceptowania trasy.

Edited by ElectroMusic!

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Siłą rzeczy jest to niemożliwe. Pomijając już różnice w czasie na SP pomiędzy terenami miejskimi, po za miejskimi oraz w czasie jazdy i postoju to jest jeszcze coś takiego jak pauza. Wychodząc z gry na SP czas nie płynie i po powrocie wraca do stanu z przed zapisu, natomiast w MP czas musi płynąć zawsze więc zatrzymując się czy wychodząc z gry nie zatrzymamy czasu. Hipotetycznie nawet jeśli te zmiany byłby wprowadzone to wraz każdy mógłby jeździć jak chce, zrobić pauzę na pół godziny/godzinę i wrócić do grę oddając ładunek jakby jechali 90km/h. Póki nie ma własnej ekonomii na Multiplayerze to nie ma większego sensu kombinować i każda Firma powinna na własną rękę analizować wyniki kierowców chociażby patrząc na ilość spalonego paliwa (ciężko aby przy Vmax 150km/h mieć spalanie 0,3l/km. Można też wymagać aby każdy kierowca wrzucał screena w momencie startu frachtu, a kolejnego w momencie oddania aby mieć realny czas przejazdu. Możliwości jest wiele bez ingerencji w czas MP.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, ElectroMusic! said:

Nie widzę sensu zmiany czasu i porównania pomiędzy zmianą czasu a jazdą z ogranicznikiem.

 

Pomysł jaki wpadł mi aby ograniczyć kierowców w firmie do jazdy z ogranicznikiem jest wprowadzenie zasady maksymalnego spalania paliwa.

Czyli przykładowo, przy większym spalaniu niż 40L na 100km jest po prostu odrzucenie trasy.

Jasna sprawa, że nie wyeliminuje to w 100% graczy jeżdżących bez ogranicznika ale ogranicza to szybką jazdę w celu zaoszczędzenia paliwa i zaakceptowania trasy.

Tak, tylko ze jeśli jadę z graczem w konwoju (siłą rzeczy gracz musi jechać maks. 90km/h) i twierdzi mi ze jego spalanie wynosi (po 600km) 45l, a moje 28l... Sam nie wiem czy wtedy kłamie czy co...

Link to comment
Share on other sites

On 3.05.2016 at 7:07 AM, robson17997 said:

to nie sprawdziło by się bo może skończyć dzisiaj stanie na parkingu a jutro znów ruszy w trasę (PO PARU GODZINACH PRZESTOJU) i dopiero pojedzie oddać i mu nie wyliczysz tego

Nie przyjmuję tras ze spóźnieniem. A kilka godzin niegrania mając towar, na pewno spowoduje spóźnienie sie na rozładunek

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.