Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Drogi poza mapą.


Nextej

Recommended Posts

Nie wiem czy też ktoś to odkrył ale ostatnio znalazłem coś interesującego w ats. Gdy przejeżdżam przez miasta, szczególnie przez te blisko granic mapy, lubię sprawdzać dokąd prowadzą drogi za barierami. Zazwyczaj są to krótkie fragmenty które kończą się zakrętem w głąb budynków lub drzew, lecz gdy zajechałem do Eureki i sprawdziłem gdzie prowadzi autostrada na północ. Ku mojemu zdziwieniu nie był to krótki odcinek, była to ciągnąca się kilka kilometrów autostrada która miała kilka skrzyżowań i zjazdów od których ciągnęły się kolejne odcinki. Dodatkowo droga była szczegółowa że wyglądało to na drogę dostępną dla graczy, a nie na taką która służy do znikania botów. Niestety ale im dalej, tym otoczenie ma mniej detali, nie ma tam żadnych drzew oraz innych ozdób, tylko są wzgórza i droga, dodatkowo widać krańce mapy, jakby to miejsce zostało nie porzucone. Choć to też może być droga do Oregonu, dlaczego tak myślę? Bo podobnie jest przy drogach prowadzących w stronę Arizony, też zazwyczaj są tam kilku kilometrowe odcinki, a nawet działające stacje benzynowe. Ale sami sprawdźcie.

 

Żeby poruszać się poza drogami należy użyć kamery 0, którą można włączyć w dokumenty/Euro Truck Simulator 2 w config.cfg i należy ustawić uset g_developer na 1, można też zmienić prędkość poruszania się uset g_flyspeed np. 100. Do poruszania się należy używać Num Locka.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Coś czuję, że zostanie dobudowana nowa droga pomiędzy San Rafael - Eureka.

Dlaczego? Od Eureki jest kawałek zamkniętej drogi a przy San Rafael został dodany węzeł, gdzie wcześniej, było chyba skrzyżowanie, o ile pamiętam, lecz mogę się mylić.

ps. poza tym na tym nowym węźle lub jak kto woli skrzyżowaniu nie ma znaków informacyjnych gdzie jedziemy danym zjazdem... hmm.. może zapomnieli dodać

Edited by ElectroMusic!

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

^ No jest to dość prawdopodobne że twórcy planowali, bądź planują połączyć te dwa miasta. Pomiędzy drogą z Eureki, a drogą z San Rafael, jest sporo kawałków drogi, a nawet most kolejowy po którym czasem jeżdżą pociągi. 

Edited by Freddyk
Proszę nie cytować postu powyżej tylko użyć "^"
Link to comment
Share on other sites

^Gdynia ma swoj port do Szwecji, choc na mapie nie ma zaznaczone nazwy miasta

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.