Jump to content

Drogi na nowym DLC France


[RT] Aro34

Recommended Posts

^ I prawdopodobnie tak będzie. Nie wydaje mi się,żeby SCS uwinęło się z tym dodatkiem w ciągu najbliższych 5 miesięcy. Wziąć należy pod uwagę też to, że mają na warsztacie jeszcze Arizonę i w ogóle ATS, co "wydłuża" czas powstawania każdego DLC do obu gier dwukrotnie. Na moje oko DLC Francja wyjdzie na przełomie 2016 i 2017 roku.

Edited by danurb25
Nie cytujemy postów powyżej.

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

^ Wątpie, żeby tak się szybko z tym wyrobili. Fakt faktem, że już są jakieś postępy, ale "SCS nigdy się nie spieszy". Bardziej 2 kwartał 2017 roku. Na karku mają jeszcze Arizonę, a chyba bardziej nią się muszą zająć, bo nowa gra musi czymś zabłysnąć :P

Edited by danurb25
Nie cytujemy postów powyżej.
Link to comment
Share on other sites

Gdzieś słyszałem, że do ETSa i ATSa są dwie różne niezależne od siebie ekipy właśnie po to, by nie wydłużać produkcji patcha do żadnej z gier. Więc miejmy nadzieję na ukazanie się Francji w tym roku. Poza tym, rozbudowę zaczęli w wakacje 2015 lub wcześniej. Patrząc na czas powstawanie Skandynawii (1-1,5 roku) Francji można by się spodziewać po wakacjach. :)

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

On 18.04.2016 at 4:43 PM, terrordrome said:

^ I prawdopodobnie tak będzie. Nie wydaje mi się,żeby SCS uwinęło się z tym dodatkiem w ciągu najbliższych 5 miesięcy. Wziąć należy pod uwagę też to, że mają na warsztacie jeszcze Arizonę i w ogóle ATS, co "wydłuża" czas powstawania każdego DLC do obu gier dwukrotnie. Na moje oko DLC Francja wyjdzie na przełomie 2016 i 2017 roku.

Zespół tworzący ATS oraz ETS2 jest oddzielny, czym też skutkuje to że nie ma to wpływu czas w jakim się uwiną.

Edited by ewenement2k1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Z tego co słyszałem w nadchodzącym DLC mają być nowe układy skrzyżowań, serwisy i stacje (lecz nieuniknione będzie zobaczenie pewnie tam dróg czy innych dupereli z Europy i Skandynawii). Mam nadzieje że to będzie prawdą i jak już się wybierzemy na tereny nowego DLC to będziemy oszołomieni progress'em SCS :D:P 

Link to comment
Share on other sites

DLC Scandavia byl wydany wczoraj... Wiec sto lat (lekko spoznione xD). DLC ma prawie, prawie gotowy... coz jeszcze czekamy na bloga.

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nic z temat....

----------------------------------

http://blog.scssoft.com/2016/05/new-types-of-industries-in-france.html

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.