Jump to content

DLC Extra Wheel Tuning


WooQash

Recommended Posts

http://blog.scssoft.com/2016/04/extra-wheel-tuning-options.html

 

 

 

Sklep Steam z DLC dla ATS: http://store.steampowered.com/app/450550

Sklep Steam z DLC dla ETS2: http://store.steampowered.com/app/388475


Osobiście cieszę się, że gra jest aktualizowana i cena mi jakoś nie przeszkadza (chociaż wydać 2x12zł za takie pierdołki to taka średnia cena). To powoli tracę tą dobrą opinię o SCS'ie zwłaszcza, że dużo wcześniej i dużo głośniej ogłaszało się DLC Michelin dla ETS2 i DLC Volvo dla ATS (darmowe).

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Napisałem u siebie na forum to napiszę i tutaj : Musiałbym mieć niezle nasr...e w głowie żeby to badziewie kupić !! Już dałem się naciągnąć przez SCS na te badziewne akcesoria i już podziękuję. Koszt dla mnie jest bardzooo mały ale wole kupić dzieciom tabliczkę czekolady niż nowe DLC i pchać im kasę do kieszeni za nic. Każde większe i porządne DLC wychodzi raz na pół roku albo i dłużej właśnie przez coś takiego. Wydają jakieś bzdurne DLC, tracą na to czas i starają się nas na to naciągać !! Wszyscy już chyba zauważyli że serwery świecą pustkami bo nie ma żadnych nowości dla których ludzie wracają do grania w ETS2 i obawiam się że z dalszą taką tendencją po prostu nie będzie się opłacało utrzymywać serwerów na dalsze kontynuowanie Multiplayera ;/ WSTYD DLA SCS !!!!!!!

  • Upvote 6

uRAxDAU.png

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, <[ P & S ]> Funtek said:

Napisałem u siebie na forum to napiszę i tutaj : Musiałbym mieć niezle nasr...e w głowie żeby to badziewie kupić !! Już dałem się naciągnąć przez SCS na te badziewne akcesoria i już podziękuję. Koszt dla mnie jest bardzooo mały ale wole kupić dzieciom tabliczkę czekolady niż nowe DLC i pchać im kasę do kieszeni za nic. Każde większe i porządne DLC wychodzi raz na pół roku albo i dłużej właśnie przez coś takiego. Wydają jakieś bzdurne DLC, tracą na to czas i starają się nas na to naciągać !! Wszyscy już chyba zauważyli że serwery świecą pustkami bo nie ma żadnych nowości dla których ludzie wracają do grania w ETS2 i obawiam się że z dalszą taką tendencją po prostu nie będzie się opłacało utrzymywać serwerów na dalsze kontynuowanie Multiplayera ;/ WSTYD DLA SCS !!!!!!!

Spokojnie,teraz tylko czekać na następne DLC np.''Amerykańskie powietrze w kołach'',oczywiście płatne.:)

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Co DLC to to samo płacz i narzekanie. Takie czasy że trzeba płacić jak się coś chce , ktoś te 60+ ludzi musi opłacić  to nie są piekarze  aby robić za tysiąc złotych .

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że nie było by tyle narzekania gdyby mapę dali płatną, a te DLC zrobili darmowe, napewno za mapę też by mogli więcej wyciągnąć, ale cóż  jest tak a nie inaczej.

  • Upvote 1

Never give up. Hard work always pays off.

76561197993874215.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Duch said:

Co DLC to to samo płacz i narzekanie. Takie czasy że trzeba płacić jak się coś chce , ktoś te 60+ ludzi musi opłacić  to nie są piekarze  aby robić za tysiąc złotych .

 

Wierz mi że to nie jest typowe narzekanie. Dla przykładu ci powiem że jak wydali DLC Skandynawia to byłem naprawde pod ogromnym wrażeniem i nie żałuje żadnego wydanego funta na ten dodatek. Ale jak mam im płacić za DLC zrobione w Paincie to ja to serdecznie pier ..... !! A zresztą SCS większość swoich dochodów czerpie z naszych kieszeni, z kieszeni truckersów więc wydaje mi się że mamy troszeczkę praw do ponarzekania bo to dzięki nam ta gra może się dalej rozwijać, niestety ten rozwój idzie w bardzo złą stronę i to się ludziom nie podoba. A SCS powinien sobie nasze narzekania przyjąć godnie na klatę i zabrać się do poprawy sytuacji.

 

A jeśli chodzi o utrzymanie tych wspomnianych 60+ piekarzy no to proszę cię. Mogli kontynuować do samego końca projekt ETS2 a nie że oni robią teraz ATS i ETS i kto wie co jeszcze bo coś z autobusami mieli robić. Według mnie ATS został wydany za szybkooooo ..... według mnie potrzebowali kapusty i dlatego go wydali tak szybko. I teraz wpakowali się w dwa poważne projekty nad którymi ciężko im będzie dogodzić czasowo z wydawaniem. A pomalowane w paincie denka od felg i kasowanie nas za to napewno im w tym nie pomoże.

  • Upvote 4

uRAxDAU.png

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, guli44 said:

A czy ktoś wam każe kupować te DLC? Zawsze możecie sami zrobić nowe tereny, nowe ciężarówki itd a później odsprzedać
je dla SCS lub ewentualnie podstawkę gry nafaszerować modami. :P

 

Żałosne podejście do sprawy. Oczywiscie że nikt nam nie każe tego kupować ale jak DLC wychodzi co pół roku i okazuje się że taki bubel nam dali to ludzie się wkurzają, bo to oznacza że pewnie kolejne kilka miesięcy poczekamy na jakiekolwiek inne DLC. I teraz trzeba się tylko modlić aby następne było to jakaś mapa. Bo ja już się boje co może być kolejne, pewnie coś typu - poprawa fryzury i okulary dla kierowcy w kabinie za jedyne 4 euro :)

  • Upvote 4

uRAxDAU.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.