Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Problem z wejściem do multi


MiXuS PL

Recommended Posts

Dobra, sprawa wygfląda tak, Na steamie mam ustawione, żeby się aktualizowało wszystko samo, chcę zagrać multika, a tu wyskakuje error "Unsupported game version detected! To play you need Euro truck Simulator 2 v 1.22.2.3s  Pomocy, gram po przerwie i nie wiem co zrobić. Dodam, że Euro truck'a mam od grudnia 2013 Kupinego za 40 zł ;)

Link to comment
Share on other sites

W \\Dokumenty\Euro Truck Simulator 2\ po każdej aktualizacji gry tworzona jest z automatu kopia zapasowa wszystkich profili gracza kompatybilna z poprzednią wersją. W tym przypadku aktualizując grę do 1.23s beta został utworzony folder o nazwie "profiles(1.22.2.8s).bak" zawierający wszystkie profile na moment aktualizacji gry z 1.22.2.8s do bety 1.23. Aby przywrócić zapisy z przed aktualizacji należy usunąć folder "profiles" bądź zmienić nazwę na inną, a następnie zmienić nazwę folderu "profiles(1.22.2.8s).bak" na "profiles".

 

image,R7UnZOk4CN.jpg

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.