Jump to content

Czerwone Światło!


Guest

Recommended Posts

Co uważacie o kierowcach którzy jedzą na czerwonym świetle np w Amsterdamie

w Koncu ma byś Realizm w grze a nie tylko Symulacja

Link to comment
Share on other sites

A czego wymagać od dzieci, które nie mają nawet karty rowerowej? Osoby, które przejeżdżają na czerwonym a] albo nie znają zasad w ogóle, b] albo mają je głęboko w poważaniu i ciężko mówić aby taka osoba była pasjonatem. Tylko pasjonat będzie mówił o realizmie, randomowy gracz, który wchodzi pograć na pół godziny zrobić zamęt nawet nie zastanowi się nad realizmem, tylko aby się dobrze pobawić (w złym znaczeniu tego słowa).

  • Upvote 3

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

WooQash, nie tylko dzieci przejeżdżają na czerwonym świetle. Ostatnio miałem sytuację, że pewien gracz z dosyć renomowanej polskiej VS-ki (dla dobra jej wizerunku nie będę pisał nazwy), wyleciał mi na czerwonym świetle, gdy miałem zielone. Także tak jak w prawdziwej jeździe, trzeba respektować zasadę ograniczonego zaufania i zwalniać przed skrzyżowaniem (czy to z sygnalizacją czy bez).

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, terrordrome said:

WooQash, nie tylko dzieci przejeżdżają na czerwonym świetle. Ostatnio miałem sytuację, że pewien gracz z dosyć renomowanej polskiej VS-ki (dla dobra jej wizerunku nie będę pisał nazwy), wyleciał mi na czerwonym świetle, gdy miałem zielone. Także tak jak w prawdziwej jeździe, trzeba respektować zasadę ograniczonego zaufania i zwalniać przed skrzyżowaniem (czy to z sygnalizacją czy bez).

No ja też miałem taką sytuacje ale to nie była vs'ka wjechałem sobie na skrzyzowanie i z lewej strony chyba nawet on nie hamował wjechał na mnie z lewej strony

 

Link to comment
Share on other sites

Ja tam na czerwonym jade, nie będę na pustym skrzyżowania stać żeby przepuścić powietrze.

Inna sytuacja gdy ktoś jedzie/wjeżdża na skrzyżowanie to wtedy jak najbardziej zwracam uwagę na sygnalizację.

Może i jest realizm zatrzymywania się na czerwonym świetle ale tylko wtedy gdy ktoś jedzie lub gdy ktoś w pełni przenosi realne życie do gry.

Wiele razy słyszałem, że ta gra - Euro Truck Simulator, to, że ma w sobie nazwę "Simulator" nie znaczy, że jest symulatorem.

W sumie jakby tak popatrzeć to daleko jej od symulatora.

Ktoś, kto chce zatrzymywać się na czerwonym, niech to robi.

A kto jedzie na czerwonym, zapłaci za to karę w postaci bana, gdy doprowadzi to do wypadku.

Każdy ma swoje zdanie na ten temat, ja wyraziłem swoje. Dziekuje dobranoc. :)

  • Upvote 6

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, ElectroMusic! said:

Ja tam na czerwonym jade, nie będę na pustym skrzyżowania stać żeby przepuścić powietrze.

Inna sytuacja gdy ktoś jedzie/wjeżdża na skrzyżowanie to wtedy jak najbardziej zwracam uwagę na sygnalizację.

Może i jest realizm zatrzymywania się na czerwonym świetle ale tylko wtedy gdy ktoś jedzie lub gdy ktoś w pełni przenosi realne życie do gry.

Wiele razy słyszałem, że ta gra - Euro Truck Simulator, to, że ma w sobie nazwę "Simulator" nie znaczy, że jest symulatorem.

W sumie jakby tak popatrzeć to daleko jej od symulatora.

Ktoś, kto chce zatrzymywać się na czerwonym, niech to robi.

A kto jedzie na czerwonym, zapłaci za to karę w postaci bana, gdy doprowadzi to do wypadku.

Każdy ma swoje zdanie na ten temat, ja wyraziłem swoje. Dziekuje dobranoc. :)

 

Dokładnie tak, po co stać na czerwonym w pustym mieście. Nie wiedze w tym najmniejszego sensu. Co innego kiedy do skrzyżowania zbliża się inny pojazd.

 

Wszystkim, co się zaraz będą realizmem podpierać, przypominam że za przejazd na czerwonym otrzymujemy mandat. Czyli wszystko jak w "realu" :P:D

  76561198272920644.png 

 

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, merlin6 said:

...Wszystkim, co się zaraz będą realizmem podpierać, przypominam że za przejazd na czerwonym otrzymujemy mandat. Czyli wszystko jak w "realu" :P:D

Teraz te mandaty nie mają znaczenia jeśli można mieć dużo €€€. Gdy doczekamy się ekonomi na pewno większość zacznie jeździć bardziej "realniej". Niestety jak to zawsze bywa zawsze znajdzie się "troll" co będzie chciał każdemu popsuć humor wjeżdżając w każdego. A co do czerwonych świateł nie raz przejechałem na nim wiedząc, że miasto jest puste.

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

Co do czerwonego światła jak dla mnie powinno one obowiązywać każdego podkreślam każdego bez względu na to czy jest ktoś w pobliżu czy nie. Ets2 został stworzony po to aby po części oddać nam ten namiastek prawdziwej Truckerki, Więc mój przepis na realną jazdę to zatrzymujmy się na każdym czerwonym świetle.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Kacpix077 said:

Co do czerwonego światła jak dla mnie powinno one obowiązywać każdego podkreślam każdego bez względu na to czy jest ktoś w pobliżu czy nie. Ets2 został stworzony po to aby po części oddać nam ten namiastek prawdziwej Truckerki, Więc mój przepis na realną jazdę to zatrzymujmy się na każdym czerwonym świetle.

 

Rozumiem, że mówisz o singleplayer, gdzie jeździ AI i ruch jest milion razy większy niż na multiplayerze?

  • Upvote 5

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Ja powiem tak,co do czerwonych świateł nie raz przejechałem na czerwonym  wiedząc, że miasto jest puste jak również wiem że gdy np idzie jechać tylko w prawo bo pozostałe drogi są zablokowane że nic nie wyjedzie to też nie staje na czerwonym i nie czekam tylko jadę bo wiem że nikomu nie utrudniam ruchu ani nic z tych rzeczy..:)

 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Piotras199 said:

Ja powiem tak,co do czerwonych świateł nie raz przejechałem na czerwonym  wiedząc, że miasto jest puste jak również wiem że gdy np idzie jechać tylko w prawo bo pozostałe drogi są zablokowane że nic nie wyjedzie to też nie staje na czerwonym i nie czekam tylko jadę bo wiem że nikomu nie utrudniam ruchu ani nic z tych rzeczy..:)

 

 

Sporo osób tak robi :)

  76561198272920644.png 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Osobiście nawet przy "pustym" mieście stoję na czerwonym. To chyba nie problem zrobić skrypt który by dopiero włączał sygnalizacje kiedy pojawi się przynajmniej 2 graczy? A skoro świeci, to być może jest to jednak problem. Czy to nie dzięki takim pozycjom jak ETS nabieramy pewnych nawyków jak się poruszać po drogach? Aż strach pomyśleć co się dzieje w realu, jadę bo na pewno jestem sam? Nieraz się łapię w samochodzie, że kierunkowskaz chcę włączyć na środkowej konsoli ( efekt zbyt długiego przebywania w wirtualnych warunkach) i brakuje mi manetek od wycieraczek, kierunków, etc dla większego realizmu. To jest tylko jeden przykład, a można by przytoczyć ich na pewno więcej. Od samego początku moje podejście do tego typu gier jest "symulacyjne", jak chcę sobie "poszaleć" na czerwonym... to odpalam GTA V. Szerokości życzę koledzy. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

^ Matik001 może ten kolega tak robi :) ale ja sam się jeszcze w życiu realnym nie spotkałem się z tym żeby ktoś specjalnie przejechał na czerwonym owszem przejeżdżają te osoby co widzą że mają pomarańczowe ale przecież nie wyhamuje to wiadomo że lepiej przecież jechać niż hamować i stanąć na środku skrzyżowania.

kEICl1f.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.