Jump to content

steam ve truckersmp hesabı hk

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar. 

Bir konu hakkında özellikle adminlerden bilgi almak istiyorum. Geçtiğimiz gün bizim sanal şirketten birilerine ana/bacı muhabbeti yaptığı için birini banlattım. Bu karaktersiz adamı araştırdığımda truckers mp hesabının kendine ait olduğunu ancak steam hesabının başkasının adına olduğunu gördüm. Bu yasak mı yoksa serbest mi?

76561198179575554.png

Merhaba, @AyyildizSoner,

Şimdi TruckersMP Oyun kurallarında şöyle bir durum var, mesela, adamın truckersmp hesabının ismi ali dir, steam hesabının ismi mehmetdir, bu geçtiğimiz gün banada oldu, adamın TruckersMP Hesabındaki ismi farklı, steam da ki ismi farklı, yani banlanmamamak için isim değişikliği vs yapıyorlar, 

TruckersMP'de aktif hesabının olması için Steam hesabını bağlaması gerekir. Bir TruckersMP hesabında tek bir Steam hesabı olabilir. Ya da benzer şekilde Bir Steam hesabı bir kere TruckersMP'de aktifleştirilebilir. Eğer ban gerçekleşirse bunlar birbiriyle bağlantılı olduğundan bu durumu yalnızca yeni Steam hesabı ve yeniden oyunu satın alarak yeni TruckersMP hesabı ile çözüyorlar ancak bu da "bandan kaçmak" durumuna giriyor. Bu konuda şüpheleriniz kuvvetli ise Özgür admin ile iletişime geçin.

TruckersMP Retired Team Member  EN/TR

Cocuğu biliyorum truckers daki ismi gerçek ismi ama steam daki isim başkasının. cunku lınkte o ısım yazıyor. ve steam ısmınde de o ısım yazıyor ama nickinde kendi ismi yazıyor. Bilemiyorum birinin hesabını mı çalmış birinden mi hesap almış ama o steam hesabını onun açmadığı bariz belli. 

76561198179575554.png

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.