Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Użytkownicy mobilnego internetu a ETS2 MP


Damp

Recommended Posts

Witam i z góry przepraszam jeśli zły dział , ale chciałem się posilić opinią innych.Czy korzysta ktoś z mobilnego internetu i gra w ets-a na multi ? jestem zmuszony takowego internetu poszukać na miesiąc - dwa i nie wiem na kogo się zdecydować o ile będzie to chodzić na tym internecie 

Link to comment
Share on other sites

Nie ma niestety złotej recepty, wszystko zależy gdzie mieszkasz i jaki jest zasięg internetu zwłaszcza LTE, bo na tym internecie będziesz mógł grać dosyć pewnie. Niestety nikt nie da Ci 100% gwarancji, że internet z T-Mobile będzie działał lepiej niż z Play'a, albo Plus'a. Najlepiej będzie jak sobie przetestujesz internet z poziomu telefonu o ile posiadasz model obsługujący LTE, przetestujesz np. za pomocą zakupu najtańszych starterów z jednej lub kilku sieci.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Rudy (PL) said:

Kolego Damp wiedz że mobilny internet większości czy to play  T-mbile czy plus lub orange mają limit na mobilny net i długo byś nie pograł na sieci

Masz kasę, stać cię, to ci limity nie straszne, zawsze można dokupić dodatkowe :P . A tak po za tym to sądzę że do samej gry może wystarczyć 50gb lte w Plusie. Najważniejsze to się zorientuj z zasięgiem, bo przy słabym to ci nie pomoże nawet największy limit. 

Link to comment
Share on other sites

Tak Panowie , liczę się z tym że mobilny to limit i długo nie pogram

Jest opcja jeszcze niby radiówki tylko że za cholerę już bym tego nie chciał, korzystałem z takiego ponad 2 lata , zrywanie łącza,czasem jak ping skoczył to porażka

Zastanowie się nad tą radiówką jeszcze ale kusi zasięg lte w mojej okolicy

 

Dobra można zamknąć temat, dziękuje za zainteresowanie

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam, obecnie internet mam z Plusa o nazwie Plus LTE bez limtu 30

Do wykorzystanego transferu ok 50-max 60 Gb można pograć, zabawa zaczyna się po przekroczeniu tego limitu,

Jeśli chodzi o gry w ETS2 & ATS  przy rozgrywce z kilkoma znajomymi zdarzają się u mnie lagi,

Nie są częste ale jak przytnie a ktoś jedzie za mną z zbyt małym odstępem to pozostaje mu tylko się wczytać.

W/w info gdy na Wifi jest tylko mój PC, po podpięciu laptopa i 2go kompa zaczyna się prawdziwa zabawa w grach online.....

 

11811551_858921757529344_383591557196837

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, radkus25 said:

Witam, obecnie internet mam z Plusa o nazwie Plus LTE bez limtu 30

Do wykorzystanego transferu ok 50-max 60 Gb można pograć, zabawa zaczyna się po przekroczeniu tego limitu,

Jeśli chodzi o gry w ETS2 & ATS  przy rozgrywce z kilkoma znajomymi zdarzają się u mnie lagi,

Nie są częste ale jak przytnie a ktoś jedzie za mną z zbyt małym odstępem to pozostaje mu tylko się wczytać.

W/w info gdy na Wifi jest tylko mój PC, po podpięciu laptopa i 2go kompa zaczyna się prawdziwa zabawa w grach online.....

 

W 100% się zgadzam. Posiadam również owy internet i na ogół jestem z niego zadowolony, lecz czasami zdarzają się skoki pingu w górę. 

 

 

 

 

 

NICZYM ETS2 MP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.