Jump to content

Truckers MP Polska - Nieoficjalna Grupa Polskiej Społeczności Truckers MP / ETS2 MP 


Guest

Recommended Posts

Truckers MP Polska - Nieoficjalna Grupa Polskiej Społeczności Truckers MP / ETS2 MP 

Grupa ma na celu zrzeszanie i integrowanie graczy Euro Truck Simulator 2 (ETS2), oraz społeczności Truckers MP. Dzielenie się z innych swoimi postępami w grze, modyfikacjami pojazdów, map, reklamowania swoich wirtualnych firm etc.

 

 

Dołącz do Polskiej społeczności kierowców Truckers MP

 

https://www.facebook.com/groups/TruckersMP/

Link to comment
Share on other sites

Widać jak ktoś się w grupie nie umie zachować to leci z niej banem. Później tworzy własną by sam dawać bany ^.^

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

WooQash to nie tak, że załozyłem grupę bo mam bana u was, ta grupa i tak miała powstać więc powstała.

Czekam na wyjaśnienie sytuacji przez resztę administratorów grupy, natomiast nie uważam, abym zasłużył na bana.

Napisałem normalnego posta , nikomu nie ubliżałem, wypowiadałem się z kulturą  i szacunkiem do innych członków grupy.

Podejrzewam, że ktoś zgłosił posta z Agromexu, bo im się nie spodobał, a admin grupy automatycznie dał bana i tyle.

Pozostaje tylko czekać na wyjaśnienie tej sytuacji. ;)

Nie ukrywam, ze trochę zirytowała mnie ta sytuacja, ponieważ dostałem bana w grupie za darmo praktycznie.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.