Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Dodanie stref bezkolizyjnych


robson17997

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Dodanie stref bezkolizyjnych na parkingach.
  • Opis Sugestii: Aktualnie miejsce dostaw posiada strefę kolizyjną. Jeżeli zostałyby dodane strefy bezkolizyjne w takich miejscach jak parkingi, usprawniłoby to ruch oraz pomogło społeczności oraz nie byłoby przypadku , że ktoś cię wczytał w kimś.
  • Przykładowe obrazki: Nie posiadam.
  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Pozwoliłoby to na bezpieczny postój na parkingach bez obawy, że ktoś się na nas wczyta.
Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o wczytywanie się w kimś, wystarczy przypisać klawisz na "szybki zapis" i po problemie.

Poza tym w moim stażu w grze powiedziałbym, że takie sytuacje występują bardzo ale to bardzo rzadko a nawet w ogóle.

Według mnie, większość graczy po ukończonym kursie, kończy grę na serwisie/firmie, a niewielka część z przymusu na parkingach poza strefą bezkolizyjną. Więc, ten pomysł jak dla mnie jest niepotrzebny.

  • Upvote 1

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Rudy (PL) said:

ja uważam że na wszystkich spedycjach powinna być kolizja tak jak to było zaraz po wprowadzeniu Skandynawii owszem ciężko by się parkowało ale o wiele lepiej się czeka na swoją kolej do rozładunki

na jednym z  serwerów  można było by tak zrobić i zobaczyć jak to będzie w praktyce wyglądało

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Rudy (PL) said:

ja uważam że na wszystkich spedycjach powinna być kolizja tak jak to było zaraz po wprowadzeniu Skandynawii owszem ciężko by się parkowało ale o wiele lepiej się czeka na swoją kolej do rozładunki

 

Jak by takie coś to na jakimś serwerze gdzie jest mało osób. Ale jak takie coś wprowadzą to wszyscy będą chcieli to zobaczyć i rzucą się na ten serwer.

 

Co do sugestii, zależy na jakim parkingu. Na takim w mieście to można takie coś wprowadzić, ale na takim jak na np. autostradzie to nie potrzebne, i tak jest szansa 0.01% że tam ktoś na tobie się zrespawni.

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

On 28.03.2016 at 2:13 PM, Rudy (PL) said:

ja uważam że na wszystkich spedycjach powinna być kolizja tak jak to było zaraz po wprowadzeniu Skandynawii owszem ciężko by się parkowało ale o wiele lepiej się czeka na swoją kolej do rozładunki

 

Pomysł może byłby dobry ale już widzę trolli co tylko zajmują miejsce. Żeby inne osoby nie mogły zaparkować.

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

UP@ bana za co? za wczytywanie się w grze pomyśl jaka tu logika, co mam się logować do gry, wczytam się nie chcący na kogoś i bana mam za to gdzie tu logika xD. Można by było zrobić bez kolizji na wszystkich parkingach tych większych nie na cpn, może to coś by dało. Ale nie wiem nie jestem Developerem.

76561198211226640.png

Link to comment
Share on other sites

Z jednej strony chcecie zniesienia stref bezkolizyjnych bo realność, z drugiej bo wypadki. Według mnie nie ma złotego środka na to (może po za czasową strefą bezkolizyjną po dołączeniu do gry), co do samych stref na parkingach - niech będzie, ale co na stacjach benzynowych i truck stopach to się nie zgadzam, bo na 100% będzie dochodzić do sytuacji, że będzie się tankować po 5 ciężarówek na raz bo po pierwsze szybciej (w konwoju), a po drugie bo niektórym się nie chce czekać i ma gdzieś zasady realizmu.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Strefa bezkolizyjna może zostać wprowadzona na tzw. prefabach, czyli ustalonych przez SCS strefach. Developer po prostu ustala który prefab ma być bezkolizyjny itp. Nie wszystkie parkingi są prefabami więc nie ma możliwości wprowadzenia tam bezkolizyjności. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.