Jump to content

Czego oczekujesz w przyszłości od ETS2MP


sepeta

Recommended Posts

Co oczekujecie w przyszłości od ETS2MP ? :)

 

Ja oczekuje na PKS czy coś w tym stylu pełno dworców i przystanków w tym świecie ETS2 to i można by zrobić przewóz ludzi... PKS, Sindbad, Polski Bus itp... Liczę też na Duble-trailers to na pewno będzie w przyszłości ale przyjdzie mi poczekać dość długo...

Czekam na duży serwer co by pomieścił około 5 tysi ludzi i nie było by problemu z lagami raczej to utopia ale kto wie ;P A co wy oczekujecie ? :D

 

Edit: No i jeszcze ruch AI samochody osobowe bo tak to pustka na tych drogach... ;)

Link to comment
Share on other sites

Jednego Zasady fair play (pewne osoby wiedzą o co chodzi) bo to co się dzieje teraz w całym zespole to jest dramat i porażka 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, sepeta said:

Chodzi mi głównie o modyfikacje itp.

 

Kiedy to się pojawi to jeszcze czeka nas dłuuuuga droga. Co chwile są wydawane nowe aktualizacje do ETS oraz ATS. Jak było wcześniej pisane już wielokrotnie jak może i setki razy "mody dopiero w becie". A beta pojawi się kiedy przestaną wspierać gry. Według informacji od studia ma to nastąpić za min. 4-5 lat.

 

A w przyszłości najbardziej to oczekuje podwójnych naczep chciałbym się sprawdzić z tym z prawdziwymi kierowcami a nie AI.

  • Upvote 1

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, L3chu said:

A w przyszłości najbardziej to oczekuje podwójnych naczep chciałbym się sprawdzić z tym z prawdziwymi kierowcami a nie AI.

 

Dobra myśl :D Byłoby ciekawie.. Szczególnie z faktu, że niektórzy nie potrafią z jedną jeździć xD

 

Mnie najbardziej interesowałaby ekonomia, możliwość modernizacji naczepy itp. Jestem tego zdania, że SCS powinien zezwalać na drobne ingerencje w mapę itp. ponieważ to dzięki MP ten symulator jest dalej popularny i zdecydowanie polepszyło to ich sytuację finansową.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, [PL]Plota said:

Modów (wiem że dopiero w becie, nie musicie się na mnie rzucać), może jeszcze większej ilości adminów żeby to wszystko ogarnąć i bety.

Tu nikt nie bedzie sie rzucal wlasnie o to chodzi co chcecie zobaczyc w tej becie... Btw. widzialem info ze robia dodatek autokarów do ets2 tak pisalo na Wikipedii i na innych serwisach nawet jest film na kanale SCS z nagran dzwieku autokaru Scanii. Pewnie ne bedzie potrzeby tworzyc modow ale jak kogos nie stac to mozna jednak robic mod... Nie kazdy ma kase na DLC... ;)

Link to comment
Share on other sites

Czego oczekuję w przyszłości? To proste xd. Jak największego urealnienia gry:)

 

1. Tachograf

2. Wprowadzenia czasu jazdy kierowcy

3. Wprowadzenie zaawansowanego systemu ekonomi w grze

3.1. Rozbudowanie istniejących vs-ek

 

Nic więcej mi na razie nie przychodzi do głowy. I nie piszcie ze to wszystko dopiero w becie bo doskonale o tym wiem xd

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, bazyliszek14 said:

Czego oczekuję w przyszłości? To proste xd. Jak największego urealnienia gry:)

 

1. Tachograf

2. Wprowadzenia czasu jazdy kierowcy

3. Wprowadzenie zaawansowanego systemu ekonomi w grze

3.1. Rozbudowanie istniejących vs-ek

 

Nic więcej mi na razie nie przychodzi do głowy. I nie piszcie ze to wszystko dopiero w becie bo doskonale o tym wiem xd

Punk   1 i 2 ci jest nie potrzebny tak samo jak i w brze  od tego  jest MyVTC a 3.1 co dokładnie masz na myśli pisząc r rozbudowanie obecnych VS

Link to comment
Share on other sites

Jeśli już mówimy o przyszłości projektu, to uważam, ze fajnym pomysłem było by dodanie sztucznego ruchu samochodów osobowych.

Pusto trochę na tych drogach więc fajnie by było mieć jakiś ruch jadąc trasą, ktoś wcześniej już wspominał o tym nawet.

Tylko pytanie czy nie będzie to kolidować z graczami MP,czy nie powstanie jeden wielki młyn i jeszcze więcej kolizji.

Można by również wprowadzić upomnienia z automatu dla osób, które jadą pod prąd czy trollują, 

Zautomatyzowany system raportowania graczy, tak aby raport trafiał od razu w ręce admina, który jest online a upomniany gracz otrzymał komunikat z ostrzeżeniem, co może bardziej by zobligowało graczy do kultury osobistej. 

Cenzora na czat i cb radio, który wyłapywał by przeleństwa i reagował.

Myślę że to by ułatwiło prace adminom i zmusiło graczy do odpowiednich zachowań.

Pewnie daleka droga do takich rozwiązań ale kto wie... 

W każdym razie pomysł jest. ;)

 

Link to comment
Share on other sites

1.Tachograf

2.Symulacja przycisków w kabinie (tak jak w omsi).

3.Światla w kabinie.

4.Symulacja zaparowanych szyb (możliwość sterowania klimatyzacją)

 

Dla mnie raczej nic nie przeszkadza tylko myślę że fajnie by było gdyby takie pierdołki powprowadzać

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 28.03.2016 at 7:10 PM, unn4r said:

Jeśli już mówimy o przyszłości projektu, to uważam, ze fajnym pomysłem było by dodanie sztucznego ruchu samochodów osobowych.

Niestety ale by to było możliwe w multiplayer potrzebne są mocniejsze serwery. A jak wiadomo większa moc znaczy więcej $$$.

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, piotrekjojo said:

1.Tachograf

2.Symulacja przycisków w kabinie (tak jak w omsi).

3.Światla w kabinie.

4.Symulacja zaparowanych szyb (możliwość sterowania klimatyzacją)

 

Dla mnie raczej nic nie przeszkadza tylko myślę że fajnie by było gdyby takie pierdołki powprowadzać

 

Niestety z tym trzeba zgłosić się do SCS-u.

 

 

On 28.03.2016 at 1:38 PM, jaro1994 said:

Mi osobiście do pełni szczęścia wystarczyło by pojawienie się tandemów oraz możliwość modyfikacji naczep (typu oświetlenie, tylne chlapacze). :)

Z tym do SCS-u  nie tu :D

Link to comment
Share on other sites

On 28.03.2016 at 7:00 PM, Rudy (PL) said:

Punk   1 i 2 ci jest nie potrzebny tak samo jak i w brze  od tego  jest MyVTC a 3.1 co dokładnie masz na myśli pisząc r rozbudowanie obecnych VS

Żeby były jak prawdziwe firmy transportowe. Za zlecenia otrzymują pewną kwotę, która musi im starczać na wynagrodzenia dla graczy i utrzymanie ciągników (paliwo, serwis)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja swoim skromnym zdaniem życzyłbym sobie, by MP obrało bardziej kolorystyczna opcję niż, ta którą serwuje nam SCS :) Mam na myśli wprowadzenie choćby modów na pogodę ( winter mod super posuniecie teraz może delikatna mgła ?) czy Tacho MWL4 lub na interiory. Co do naczep ładunków itd. to jeśli scs usprawni WOT (nie wiem jak się sprawa ma na dzień dzisiejszy) to nie będzie źle :) Za niedługo dostaniemy nowe tereny we Francji z dlc.  Wiem że ekipa nie chce wprowadzać modów, ale teraz gdy scs zaimplementował workshop do swojego produktu można było by się pokusić o delikatny koloryt :) Michał nie jednokrotnie mówił że mody i nowa ekonomia w becie, ale termin "beta" jest tak daleki, że chyba sam Michał nie potrafi go dostrzec na horyzoncie :P Pozdrawiam i szerokości 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.