Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Ponowne logowanie


miRasss

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Logowanie
  • Opis Sugestii: Można by zrobić przycisk który pozwoli na ponowne logowanie, zdarza się sytuacja w której trzeba odejść na chwilę od komputera w tym czasie dostaje się kicka za AFK, i zamiast wyłączać i włączać grę na nowo można by zrobić jakiś przycisk do ponownego logowania w grze.
  • Przykładowe obrazki: Nie posiadam.
  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: To byłoby bardzo pomocne i mało uciążliwe.
Link to comment
Share on other sites

Dla mnie pomysł na nie. Jeśli nie chce ci się wyłączyć i uruchomić ponownie gry to może graj na singlu gdzie nie będziesz miał takiego problemu.

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, [PL]Plota said:

Trolle z chęcią by to wykorzystywały, tak jak teraz. Kicknie ich za AFK, nacisną przycisk i od razu mogą dalej zajmować miejsca.

 

Denerwują mnie już takie wypowiedzi.. Co z tego, ze są trole? Zauważyłem, że dużo pomysłów jest odrzucanych ze względu na trole.. To oni rządzą tymi serwerami? Od czego są bany? Uważam, że można by spróbować zrobić coś takiego. A zapewne można zrobić coś takiego, że przycisku connect/disconnect można użyć np. raz na te 10/15 minut.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • WooQash locked this topic
  • 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.