Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Rotterdam


Trolek_Lolek

Recommended Posts

A ja ostatnio  miałem taką sytuację  w Paryżu  koleś  oczywiście  dostał bana na 3 tygodnie, nie wiem dlaczego  tak ludzie się tak zachowują ale  według  mnie to jest zwykle  przeszkadza nie  innym graczom.  

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, CofeeTV said:

A ja ostatnio  miałem taką sytuację  w Paryżu  koleś  oczywiście  dostał bana na 3 tygodnie, nie wiem dlaczego  tak ludzie się tak zachowują ale  według  mnie to jest zwykle  przeszkadza nie  innym graczom.  

 

 

Mnie by chyba coś trafiło jak by ktoś mi tak zrobił.. xD

 

Wracając do tematu to można opracować system, który po dostaniu np. 3 mandatu za przejechanie na czerwonym wyrzuca z serwera, no bo czasem każdemu się może zdarzyć, że nie wyhamuje itp. 

Link to comment
Share on other sites

Nie będzie tego koledzy, gdyż każdy wie jak wyłączyć mandaty ;) byłoby to irracjonalne mając wyłączoną policję dostawać mimo to mandaty ;)

Musieliby to zablokować i automatycznie mandaty za prędkość również by Cię kickowały ;) Stąd moje zdanie , że nie wprowadzą czegoś takiego.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.