Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Jaki jest powod tego stopu


Recommended Posts

Chcialbym sie dowiedziec jaka jest mozliwosc tej oto sytuacji (link ponizej):

Jest to moj kierowca i byc moze ten oto kierowca zostanie wyrzucony z firmy aczkowliek nie pasuje mi ta odczepiona naczepa. Na alt+tab nie moze byc bo np kola sie nie kreca. nie moglo mu wywalic neta bo moglby dalej jechac w trybie offline. jedynie co mi przychodzi na mysl to to ze moze mu scrashowac gre lub popsortu komputer mu sie zepsul zresetowal cokolwiek. Jak jest inna tego sytuacja prosze o wyjasnienie. Najlepiej zeby mi to wytlumaczyl jakis admin. THX

shaqnator.png  g_Nw7c_Xv.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

sprawdzilem to ostatnio i alt tab na pewno nie daje nicku nad naczepa. wiec jedyna opcja to albo wczytanie sie z autosave albo quicksave, albo alt+f4 lub reset kompa poprostu wyjscie z gry z pozycji windowsa. Niestety kierowca dostal za to bana chociaz uwazam ze z jednej strony nie powinien bo to nie jego wina ze akurat cos sie stalo na wjezdzie na autostrade, natomiast z drugiej strony ze wlasnie stalo sie to wlasnie tam no i jednak blokowal ruch.

shaqnator.png  g_Nw7c_Xv.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.