Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Kick za brak włączonych świateł


SlimShady!

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Kick za brak włączonych świateł
  • Opis Sugestii: Sytuacja tylko i wyłącznie tyczy się pory nocnej. Chodzi tutaj o to, że gracz mimo późnej pory jedzie bez włączonych świateł co sprawia, że widzimy go w "ostatniej chwili". Fajnie by było gdyby pojawił się jakiś skrypt, który nakazywałby włączenie świateł, w przeciwnym wypadku gracz byłby wyrzucany z serwera.
  • Przykładowe obrazki: Nie posiadam
  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna? Bo na inną nie wpadłem xD
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Administracja chyba karze kickiem tych, którzy jeżdżą bez świateł, tak jak jest napisane w regulaminie.

Więc sugestia nie trafiona, bo już jest wprowadzona od dawien dawna.

Pozostaje tylko raportować ludzi jeżdżących bez świateł.

 

ps. Nie wiem, czy nie lepszym pomysłem byłoby zaproponowanie wyższej kary za jazdę bez włączonych świateł. Wtedy zgłoszenie z dowodem w postaci nagrania miałoby większy sens, bo jakby nie patrzeć, admini nie są na serwerze 24/7 i mogłoby to w jakimś stopniu odciążyć im pracy.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, bartek1989_89 said:

A jak stanę w nocy na stacji żeby np iść do toalety albo na krótką pauzę, to też ma mnie wyrzucić?

 

To akurat bardzo prosto obejść uzależniając warunek kick'owania od prędkości itp.

Myślę, że temat nie jest na tyle skomplikowany, żeby zaraz do tego zaprzęgać AI jak napisał kolega Plota.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 21.03.2016 at 11:10 AM, SlimShady! said:
  • Nazwa Sugestii: Kick za brak włączonych świateł
  • Opis Sugestii: Sytuacja tylko i wyłącznie tyczy się pory nocnej. Chodzi tutaj o to, że gracz mimo późnej pory jedzie bez włączonych świateł co sprawia, że widzimy go w "ostatniej chwili". Fajnie by było gdyby pojawił się jakiś skrypt, który nakazywałby włączenie świateł, w przeciwnym wypadku gracz byłby wyrzucany z serwera.
  • Przykładowe obrazki: Nie posiadam
  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna? Bo na inną nie wpadłem xD

 

jEMU CHODZI OTO ABY W TYCH GODZINA CO TRZEBA JEŹDZIĆ NA ŚWIATŁACH A KTOŚ NIE BĘDZIE MIAŁ DOSTAJE Z AUTOMATU KICKA

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Za samą jazdę bez świateł dawane są kicki. Jeżeli ktoś rammuje itp bez światła to robi to specjalne i ma powód intentional ramming i dłuższą karę. 

Link to comment
Share on other sites

On 25.03.2016 at 9:51 AM, brodatty said:

 

To akurat bardzo prosto obejść uzależniając warunek kick'owania od prędkości itp.

Myślę, że temat nie jest na tyle skomplikowany, żeby zaraz do tego zaprzęgać AI jak napisał kolega Plota.

 

Pozdrawiam.

no z tą prędkością to racja, na stacji jak się nie porusza to ok niech sobie stoi bez świateł, ale pytanie co jeżeli ktoś stoi na poboczu, wtedy by wypadało żeby taki kierowca włączył przynajmniej światła pozycyjne.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Mikio2k said:

Mateusz a mam takie pytanie. Bo wiele osób pyta co z czerwonym światłem. Czy będzie zmienione coś na ten temat będzie jakaś kara ?

 

Za sam przejazd na czerwonym nie ma żadnych kar, jeśli nikogo nie "trafiłeś". Jeśli coś się zmieni to na pewno się wszyscy o tym dowiedzą, przy zmianie zasad w grze.

Never give up. Hard work always pays off.

76561197993874215.png

Link to comment
Share on other sites

On 22.03.2016 at 11:17 AM, bakerpk said:

Admini wywalaja graczy którzy jeżdżą bez świateł w nocy, i przypominają graczom o tym.

 

On 27.05.2016 at 10:46 PM, I<3VODKA said:

Za samą jazdę bez świateł dawane są kicki. Jeżeli ktoś rammuje itp bez światła to robi to specjalne i ma powód intentional ramming i dłuższą karę. 

 

Szkoda tylko że dotychczas wysłałem ok. 3 reporty na graczy którzy jechali nocą bez świateł i wszystkie zostały odrzucone bo "admin nie widział nic złego" mimo ze na moich filmach podaję truckersmp ID wiec wiadomo o kogo chodzi. Jak zobaczyłem ze są odrzucane to przestałem takich nagrywać bo tylko filmy miejsce na dysku zajmowały

Link to comment
Share on other sites

^Tak, jeśli gracze nie mieli włączonych tylko świateł, a nie przeszkadzali w rozgrywce(ramming itp.) to dana kara kwalifikuje się tylko pod kicka, dlatego w tym przypadku raport mógł zostać odrzucony, bo to nie kwalifikuje się pod bana.

It's supposed to be hard.. the hard is what makes it great.

 

Take what you can… Give nothin' back!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Według mnie dobry pomysł, ułatwiłoby to pracę adminom i życie normalnym graczom. Albo automatyczne włączanie świateł nocą, bez możliwości wyłączenia ich - chodzi o postojowe i krótkie, długie już według uznania. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.