Jump to content
  • 0

Problem z instalacją ETS2MP


WasabiPTK

Question

a ja mam taki problem. jak Bohun mi pomoze to super.lub ktos inny.

mieszkam za granicami Polskiego panstwa,dokladnie niemcy.

oczywiscie posiadam oryginal ets2, zainstalowany na kompie, i zarejestrowany w steam.
chcialem zainstalowac multi ale gdy chce wejsc na strone ets2mp.com to mnie wywala do http://truckersmp.com/pl_PL tej strony
i za cholere nie moge wejsc na polskiego oficjalnego ets2.
z owej strony podanej wyrzej, pobralem plik ktory wspomaga est2 i ats, pisze tam ze jak to zainstaluje bede w multi cioł.

jednak co sie okazuje. 
przy instalacji kaze mi znalezc folder gdzie jest zainstalowany ATS ?? dlaczego ?? 
pomocy Panowie !! 

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • -1

Wydzielono z:

 

Co do samego problemu to primo. Multiplayer dla ETS2 zawarty jest w modyfikacji TruckersMP (która swego czasu została właśnie przemianowana z ETS2MP na TruckersMP, aby można było jakoś logicznie rozwiązać wsparcie dla ATSMP). Pobierając modyfikację TruckersMP możesz zainstalować ETS2MP i/lub ATSMP w zależności od posiadanych gier.

 

Jeżeli podczas instalacji zaznaczyłeś, że chcesz zainstalować ATS Multiplayer to logicznym jest, że prosi Cię o wskazanie folderu gdzie zainstalowany jest ATS. Jedynym sposobem jest po prostu odznaczenie instalacji ATS Multiplayer i pozostawienie "ptaszka" tylko przy pozycji ETS2 Multiplayer.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.