Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Patologia serwera ETS2 EU#2


WooQash

Recommended Posts

On 19.03.2016 at 5:10 PM, WooQash said:

Zachęcony ilością osób na serwerze ETS2 EU#2 postanowiłem spróbować swoich sił właśnie na tym serwerze wbrew swoim wcześniejszym deklaracjom, że nie będę tam wchodził. Od momentu wydania ATS'a nagle "priorytetowym" pod względem ilości graczy stał się drugi serwer, gdzie pierwszy przeżywa dość mocny kryzys. Wszedłem tam aby sprawdzić nawet z ciekawości jak wygląda prawilna jazda w świecie, gdzie nie istnieją ograniczenia. I niestety na usta cisną mi się jedynie takie słowa - patologia. Ja wiem, że wszedłem na EU#2 na własne ryzyko i wiedziałem mniej więcej z czym to się wiąże, ale powiem szczerze, że przerosło to moje oczekiwania. Ze świecą w dłoni szukać osoby, która jeździ przepisowo zwłaszcza w okolicach Rotterdamu, przy których miałem okazję (nie)stety się przejechać. Pomijając przekraczanie prędkości gdzie popadnie to rammowanie, blokowanie, jazda pod prąd, bluźnierstwo na czacie oraz na CB Radiu to normalność, na prawdę trzeba mieć stalowe nerwy aby to wytrzymać i po prostu z tego serwera nie wyjść. Mam wrażenie, że ten serwer nadal jest utożsamiany z definicją "freeroam", gdzie nie obowiązują żadne zasady, ale przecież ten serwer nie różni się od innych po za tym, że nie ma ogranicznika. Nie mniej miałem wrażenie, że jeździłem pomiędzy niewyżytymi małpami, które za nic mają jakiekolwiek przepisy ruchu drogowego, dobrego wychowania ani zasad Multiplayera. Ciamkanie, bekanie, przeklinanie w najróżniejszych językach (głównie rosyjski i te jego słynne "suka bladzie" itp.), ale również "allah akbar" i to nawet z ust naszych rodaków. Nie będę ukrywał, że zawiodłem się bardzo na zachowaniu na tym serwerze i pomimo tego, że ruch jest dwukrotnie większy niżeli na EU#1 to wolę jednak pozostać na mniej uczęszczanej ale bardziej cywilizowanej "jedynce". Nie wiem ile osób podziela moja zdanie, ale bardzo się dziwię, że ten serwer jest tak oblegany. Ja rozumiem, że ruch jest "lepszy" niżeli na EU#1 czy EU#3 (o serwerach na innych kontynentach nie wspomnę), ale tak duża patologia, która się tam dzieje jest masakryczna. Pomimo tego, że w samym Rotterdamie był admin niewiele to pomagało. Ja osobiście dostałem taką lekcję "życia", że na pewno nie zajrzę na ten serwer przez najbliższy czas.

Po pierwsze wszedłeś na własne ryzyku więc nwm po co wylewasz swoje płacze na forum jak twoje opinia są zbędna każdy wejdzie i sam odczuje to bedzię tam jeździć czy też nie. 

Po pierwsze widać że twój pierwszy kierunek to Rotterdam po drugie czemu bierzesz wszystkich od razu jedną miarą czy linią ?. Widać ze jest osobą pesymistyczna z tego co napisałeś. A po trzecie na początku zrozum co ci ludzie mówią a potem pisz ze słowa rosyjskie takie jak "suka bladzie" może wynikać z czegoś innego. Od czasu do czasu gram na EU 2 i jakoś nie narzekam może czasem jak polaczek wyjdzie ci pod sam ryj ale to się zdarza nawet na EU1 więc nie pisz tu jakiś lektur jakie to EU 2 jest złe bo tym zniechęcasz ludzi do grania na tym serverze a naprawdę czasem to nawet z Hiszpanami a nawet z Włochami i Turkami jedzie się lepiej niż z jednym polakiem. Serdecznie ci pozdrawiam (ale mam nadzieje że znowu nie zaczniesz usuwać postów jak to robiłeś do tej pory. Jak robiłeś to do tej pory że niby spam) 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Matthew[PILOT] said:

Po pierwsze wszedłeś na własne ryzyku więc nwm po co wylewasz swoje płacze na forum jak twoje opinia są zbędna każdy wejdzie i sam odczuje to bedzię tam jeździć czy też nie. 

Po pierwsze widać że twój pierwszy kierunek to Rotterdam po drugie czemu bierzesz wszystkich od razu jedną miarą czy linią ?. Widać ze jest osobą pesymistyczna z tego co napisałeś. A po trzecie na początku zrozum co ci ludzie mówią a potem pisz ze słowa rosyjskie takie jak "suka bladzie" może wynikać z czegoś innego. Od czasu do czasu gram na EU 2 i jakoś nie narzekam może czasem jak polaczek wyjdzie ci pod sam ryj ale to się zdarza nawet na EU1 więc nie pisz tu jakiś lektur jakie to EU 2 jest złe bo tym zniechęcasz ludzi do grania na tym serverze a naprawdę czasem to nawet z Hiszpanami a nawet z Włochami i Turkami jedzie się lepiej niż z jednym polakiem. Serdecznie ci pozdrawiam (ale mam nadzieje że znowu nie zaczniesz usuwać postów jak to robiłeś do tej pory. Jak robiłeś to do tej pory że niby spam) 

Jakie płaczenie, przecież napisał swoje zdanie na temat serwera ETS2 EU 2. Ja tam nic w tym złego nie widzę. Ja tam nie bronię założyciela tego tematu, ale żyjemy w wolnym kraju i można swoje zdanie wyrazić. Przecież nikogo nie obraził nie wyzywał. Temat powstał  zapewne żeby napisać swoje zdanie na temat EU2.

Link to comment
Share on other sites

On 19.03.2016 at 8:30 PM, Bandero said:

Salam alejkum, merhaba, nasılsın,

 

Moim zdaniem jeżeli komuś nie pasuje serwer eu2 to zwyczajnie nie musi na nim jeździć, ja jak mi się nudzi to chętnie wchodzę własnie na niego, ale jeżeli jadę konwój i jedziemy większą grupą to wybieramy eu1, jeżeli jest tam "patologia" i nie odnajdujecie się w śród turków, arabów, chińczyków i rusków, to niestety ale nie macie czego tam szukać, ja od kiedy tam przesiaduję to zauważyłem że wielu ludzi jest tam bardzo miłych i naprawdę można porozmawiać, a krzyczenie allah... no cóż nie jest to szczyt wandalizmu. Nawet jak się wyzywają to Panowie... trochę dystansu do siebie i do świata, jest to gra i trzeba to traktować jako grę a nie jako życie. Generalnie fajny temat, żeby nabić posty ^^ Polecam czasami się zatrzymać i porozmawiać nawet po angielsku z Turkiem, bo większość to mili ludzie, czasami się trafią bałwany, ale to w każdej narodowości więc nie ma co obwiniać kraju widząc jedną osobę. Ja jak najbardziej lubię serwer eu1, jak i eu2 i na każdym można się równie świetnie bawić. Polecam popracować nad dystansem :)

Popieram,przez ostatnie 2 miesiące na tym serwerze spotkałem może max  8 patologi,a jak ma się nerwy ze stali itd,to można dogadać się z graczami a nawet w konwój z nimi pojechać.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ewenement2k1 said:

Jest to simulator, więc powinniśmy upodabniać grę żeby było jak najbardziej realistycznie. Dlatego EU2 - nie powinien istnieć ... Jest to simulator tirów a nie nfs . Powinni skasować EU2, zrobić EU1 do 4000 tyś slotów. Takie moje zdanie

Ta gra nie ma nic wspólnego z symulatorem, jak rady sobie nie możecie dać na EU2 to znak że waszym przeznaczeniem jest EU1.

 

 

  • Upvote 6

Podpis łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

 

Poprawiłem następnym razem daj na CENTER

 

 

yityee-2.png

Link to comment
Share on other sites

On 23.03.2016 at 9:41 PM, ewenement2k1 said:

Jest to simulator, więc powinniśmy upodabniać grę żeby było jak najbardziej realistycznie. Dlatego EU2 - nie powinien istnieć ... Jest to simulator tirów a nie nfs . Powinni skasować EU2, zrobić EU1 do 4000 tyś slotów. Takie moje zdanie

 

Pocisk ;P kolega wyżej cię zjechał... Btw. Nie możesz decydować za innych... Jak na razie wygląda na to że większość ludzi woli EU#2 tak że nie można układać życia dwóm tysiącom + ludzi.

Link to comment
Share on other sites

On 22.03.2016 at 9:41 PM, ewenement2k1 said:

Jest to simulator, więc powinniśmy upodabniać grę żeby było jak najbardziej realistycznie. Dlatego EU2 - nie powinien istnieć ... Jest to simulator tirów a nie nfs . Powinni skasować EU2, zrobić EU1 do 4000 tyś slotów. Takie moje zdanie

Masz racje to gra symulacyjna a nie wyścigi .Ludzie na eu 2 nie znają regulaminu mp.

Pozdrawiam

 

 

On 22.03.2016 at 10:48 PM, bartek1989_89 said:

Ta gra nie ma nic wspólnego z symulatorem, jak rady sobie nie możecie dać na EU2 to znak że waszym przeznaczeniem jest EU1.

 

 

Główny problem na tym serwerze jest że dzieci nie znają regulaminu mp i mała aktywność admin w godzina szczytu . A tak wszystko jest w porządku

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja myślę ,że po prostu ludzie są szybko dojechać z punktu A do punktu B ja też jezdze na EU#2 i jade szybko ale ostroznie ale niestety trollów jest dużo dużo ,bo dużo no napewno dużo trollów jest w dużych miastach np jak Rooterdam ale jak na przykład blokują EP to troszkę realizm jest ,bo tak normalnie to korków nie ma tylko jak ktoś zablokuje lub wypadek jest ale ja tego nigdy nie robiłem i nie bede robić :)

 

Link to comment
Share on other sites

Rotterdam stał się takim centrum co jakiś czas sam tam chce wrócić zobaczyć co się dzieje... Ciągle samemu na drodze to lipa a tak właśnie się ludzie zjeżdżają do Rotterdamu spotkać i nacieszyć tłumem którego zazwyczaj nie ma po za miastem.

 

56 minutes ago, Pogonista99 said:

Widzę że mamy te same zdanie o tym serwerze ja jak dotąd wbiłem na ten serwer 2 razy i więcej nie ma zamiaru wbijać bo tam w ogóle nie da się grać.

 

Trudno graj na serwerze na którym ciężko przekroczyć 700 osób ;/ Ale powiem tak... Jak trzeba to idzie się przyzwyczaić... Człowiek to wszystkiego się dostosuje. Jeśli tego nie potrafisz zrobić to w naturze byś zginął. Trzeba się przystosowywać do wszystkiego :) Taki life.

 

Dla mnie nie było problemu z przejściem z EU 1 na 2 no ja akurat zaczynałem jak było mniej ludzi to trochę łatwiej.

 

Edited by sepeta
Link to comment
Share on other sites

^ Wolę jeździć na serwerach gdzie trudno przekroczyć te 700 osób ale przynajmniej mieć cały ładunek i przyjemność z gry a nie ktoś by się we mnie wbił i miałbym z 30% minimum ;) Oczywiście nie chcę Cię w tym momencie urazić odnośnie twojej jazdy bo nie wiem jak jeździsz i Ciebie w tym momencie nie oceniam. A jeśli chodzi o naturę to potrafię się dostosować do każdego środowiska.

Edited by Freddyk
Proszę nie cytować postu powyżej tylko użyć "^"

kEICl1f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisze @sepeta idzie się przyzwyczaić. Ja osobiście nie mam już takich objekcji jak w momencie poczynienia tego tematu nie mniej nie twierdzę, żeby sytuacja uległa poprawie, ale po prostu się dostosowałem do nowych warunków i ewentualnej ceny jaka przyjdzie mi zapłacić za nierozważną jazdę innych. Na tą zmianę nie wpływa na pewno fakt uzyskania IGA, chociaż na pewno jestem spokojniejszy psychicznie o ewentualną karę dla osób robiących mi krzywdę, bo będę mógł to zrobić osobiście niżeli czekać aż ktoś inny się zajmie danym gagatkiem.

 

Dla niektórych priorytetem jest bezpieczeństwo i jak najmniejsza liczba trolli. Dla mnie priorytetem jest liczba osób mijanych po drodze, a co za tym idzie liczba osób na serwerze w ogóle. Odczuwam większą satysfakcję gdy coś się dzieje (w pozytywnym znaczeniu) niżeli miałbym jeździć "sam".

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Pogonista99 said:

^ Wolę jeździć na serwerach gdzie trudno przekroczyć te 700 osób ale przynajmniej mieć cały ładunek i przyjemność z gry a nie ktoś by się we mnie wbił i miałbym z 30% minimum ;) Oczywiście nie chcę Cię w tym momencie urazić odnośnie twojej jazdy bo nie wiem jak jeździsz i Ciebie w tym momencie nie oceniam. A jeśli chodzi o naturę to potrafię się dostosować do każdego środowiska.

 

Tu spokojnie da sie dowieźć ladunek na 0% wiadomo w Rotterdamie ryzyko jest wieksze ale podobnie bylo na eu1 jak bylo pelno ludzi. Ja osobiscie wybralem eu2 bylo wiecej ludu i nie bylo tego ograniczenia 60kmh i nie ma na razie w mieście jedziesz i w większości miast jest paru na krzyż i musisz jechac te 60 to mnie denerwowalo pusto a ty masz kaganiec

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem niektórych wypowiedzi np.

On 21.04.2016 at 5:03 PM, Pogonista99 said:

Widzę że mamy te same zdanie o tym serwerze ja jak dotąd wbiłem na ten serwer 2 razy i więcej nie ma zamiaru wbijać bo tam w ogóle nie da się grać.

 

Jestem ciekawy co wydarzyło się podczas Twojej rozgrywki, że jesteś tak sceptycznie nastawiony w stosunku do tego serwera. Na EU2 gram już spory okres czasu i sytuacja, w której ktoś odwala lipę zdarza się na prawdę rzadko, owszem, czasem znajdzie się jakiś troll, który coś odwali ale takich sytuacji jest coraz mniej. Zauważyłem, że nawet gracze, z Rosji stali się bardziej ogarnięci niż jak to było +/- pół roku temu. 

 

Link to comment
Share on other sites

^ W obu przypadkach zdarzyło mi się to samo jadąc z ładunkiem typ się walał we mnie z prędkością ponad 110 km/h po czym wylatywałem na drugą stronę drogi a ten typ rozpływał się na drodze jakby robił reset kompa czy coś i od tamtego czasu nie wbijam na serwer EU2.

Edited by Freddyk
Proszę nie cytować postu powyżej tylko użyć "^"

kEICl1f.jpg

Link to comment
Share on other sites

^ Zezwoliłem swojej firmie na jadę na EU2 i mogę powiedzieć ze kultura jazdy się znacząco poprawiła. Sam miałem już dość jazdy na EU1, gdzie na trasie 1200km, człowiek spotyka 5 graczy. Zacząłem grać na EU2 i na razie trolli nie spotkałem (tfu, tfu). Zdarzyło się oczywiście kilka sytuacji, ale poczciwy fraps spełnia swoje zadanie, zostali nagrani i ukarani.

Edited by Freddyk
Proszę nie cytować postu powyżej tylko użyć "^"
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tak to jest, chciało się serwer bez ograniczeń prędkości to teraz są konsekwencje. a tak nawiasem jaka była burza jak pisałem po co to wprowadzać...ehhh

Mogło być  tak jak na początku i prawie wszyscy siedzieli na jednym i było dobrze. 

Edited by Miro0412
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.