Jump to content

Naczepy firmowe


RaneMoro

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii:  Naczepy firmowe
  • Opis Sugestii: Chodzi mi o wprowadzenie unikalnego moda z skórkami do naczep w malowaniu firmy (oczywiście każda firma miałaby oddzielne malowanie). Moda na malowanie dostawałby każdy potwierdzony przez prezesa pracownik danej firmy, a po zwolnieniu jak się nie usunie moda grozi np. kara bana na tydzień.
  • Przykładowe obrazkijX70vhx.jpg
  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Na pewno wiele ludzi ucieszyłoby się z takiego moda :) Efekt byłby piorunujący, a każda firma byłaby zadowolona :) 
Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze. Gdyby wyszła nowa wersja pod ETS2 (przykład 1.23) to twórca musiałby od razu przystosować moda pod nową wersję a nie wiem czy komuś ciągle chciało by się to robić. Po drugie. Było pełno sugestii np. o gabaryty czy inne mody na naczepy i nie przeszły. Po trzecie. Mody w becie. Pewnie ktoś się mnie przyczepi że ciągle każdy gada o tej becie chociaż to za ok. 5 lat. I niech lepiej nikt nie pisze żeby to ktoś z ekipy MP robił bo wszyscy mają dość wystarczająco roboty.

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, [PL]Plota said:

Po pierwsze. Gdyby wyszła nowa wersja pod ETS2 (przykład 1.23) to twórca musiałby od razu przystosować moda pod nową wersję a nie wiem czy komuś ciągle chciało by się to robić. Po drugie. Było pełno sugestii np. o gabaryty czy inne mody na naczepy i nie przeszły. Po trzecie. Mody w becie. Pewnie ktoś się mnie przyczepi że ciągle każdy gada o tej becie chociaż to za ok. 5 lat. I niech lepiej nikt nie pisze żeby to ktoś z ekipy MP robił bo wszyscy mają dość wystarczająco roboty.

Co do punktu nr 3 - To nie jest ingerencja w mapę czy coś innego. Przecież skórek na naczepy/ciężarówki na singleplayer jest multum :P

Co do punktu nr 1 - Nie wydaję mi się, że skórki trzeba przystosowywać do każdej wersji.

Co do punktu nr 2 - Pożyjemy, zobaczymy :)

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, RaneMoro said:

Co do punktu nr 3 - To nie jest ingerencja w mapę czy coś innego. Przecież skórek na naczepy/ciężarówki na singleplayer jest multum :P

Co do punktu nr 1 - Nie wydaję mi się, że skórki trzeba przystosowywać do każdej wersji.

Co do punktu nr 2 - Pożyjemy, zobaczymy :)

1. Potem crashe, crashe i jeszcze raz crashe. Chyba nie grasz na wersji 1.22 z modami z wersji 1.12?

3. Ale to są mody. Na słabszych komputerach będzie lagować, nawet takie drobiazgi. Jeśli mwl4 się zdecyduje na jakieś mody to będą. To że nie jest to integracja w mapę to nie znaczy że to nie będzie niczego obciążać. Jak by taki mod dodali gracze by się rzucili na większe mody aż by doszło do Promods. Według mnie takie sugestie o mody to tylko zaśmiecanie forum bo było ich multum, i na mapy, i na ciężarówki i na naczepy czy inne pierdołki.

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

" Potem crashe, crashe i jeszcze raz crashe" , "Na słabszych komputerach będzie lagować, nawet takie drobiazgi" to trzeba ustabilizowac maszyny na norme w dzialaniu ,aby gra chodzila plynnie , a nie narzekac ciagle na sprzet.Technika idzie do przodu a commodore zostają w tyle.Sugestia bardzo fajna co do naczep.

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Robercikosky said:

" Potem crashe, crashe i jeszcze raz crashe" , "Na słabszych komputerach będzie lagować, nawet takie drobiazgi" to trzeba ustabilizowac maszyny na norme w dzialaniu ,aby gra chodzila plynnie , a nie narzekac ciagle na sprzet.Technika idzie do przodu a commodore zostają w tyle.Sugestia bardzo fajna co do naczep.

 

Wszyscy są bogaci? Nie wszyscy mają najlepszy sprzęt. A crashe i tak będą bo to już zależy od modów.

  • Upvote 1
76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

On 20.03.2016 at 8:33 PM, [PL]Plota said:

 

Tak, gdy wirtualnych spedycji jest setki tysięcy w ETS2MP i każda miała by osobne "literki i kolory". 

Ale naczepa firmowa ma być tylko widoczna dla danej firmy. Nie, że np. STP-Logistic widzi naczepy firmy SkyLine.

Chodzi mi o to, że STP-Logistic widzi naczepy STP-Logistic, SkyLine - SkyLine itd.

Link to comment
Share on other sites

 

3 hours ago, RaneMoro said:

Ale naczepa firmowa ma być tylko widoczna dla danej firmy. Nie, że np. STP-Logistic widzi naczepy firmy SkyLine.

Chodzi mi o to, że STP-Logistic widzi naczepy STP-Logistic, SkyLine - SkyLine itd.

 

Łatwo mówić, trudno zrobić. Lepiej niech ktoś to po prostu przyjmie (w co wątpie) albo odrzuci bo nie ma po co robić spamu.

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

Pomysł ciekawy, ale pewnie dopiero wykonywalny w becie kiedy będzie można dodawać mody itp.

  • Upvote 1

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Myślę że to nie przejdzie, bo to kolejna masa pracy dla developerów a i tak już mają masę pracy.

Po za tym myślę że nie jest to jakoś niezbędne, bo już teraz wirtualne spedycje potrafią grać i zorganizować się bez modów.

Natomiast osobiście pomysł mi się podoba i fajnie by było móc mieć moda skinów na naczepy czy ciągniki. 

Wszystko w rękach naszych deweloperów i managerów projektu czy podejmą się takiego wyzwania :)

Link to comment
Share on other sites

Firm jet dość sporo i ciągle ich przybywa, teraz wyobraź teraz sobie kilkadziesiąt skinów które trzeba zrobić, na bierząco aktualizować, i najważniejsze wrzucać za każdym razem na serwer tak aby każdy gracz mógł je zobaczyć, co swoją drogą mogło by lagować serwer ze względu na MB które mógł ten mod zajmować. Ludzie by się denerwowali. Nikt tego sie nie podejmie bo nie warto. Chcesz nowe skiny na naczepy? Pisz do SCSu aby wrzucili nowe DLC z tym. Patrząc na najnowsze DLC, może ich namówisz.

  • Upvote 2

Never give up. Hard work always pays off.

76561197993874215.png

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o skiny to musiałby powstać laucher do MP który by sprawdzał na bieżąco czy nie pojawiło się w bazie danych nowa prośba o dodanie malowania jeśli tak pobiera je po wcześniejszym zaakceptowaniu przez osobę z góry. Niestety wiąże się to z tym, że więcej czasu poświęcaliby oni na sprawdzanie malowań niż rozwijanie projektu.

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.