Jump to content

Multiplayer Hata.

byrosa

Recommended Posts

Olumsuz, sadece Windows Güvenlik Duvarını kullanıyorum. Onun dışında bir program mevcut değil, SinglePlayer'da herhangi bir sorun ile karşılaşmıyorum. Multiplayer'a tıkladığım vakit sorun ortaya çıkıyor. Oyuna herhangi bir şekilde giriş yapmıyor. 

1 hour ago, byrosa said:

Olumsuz, sadece Windows Güvenlik Duvarını kullanıyorum. Onun dışında bir program mevcut değil, SinglePlayer'da herhangi bir sorun ile karşılaşmıyorum. Multiplayer'a tıkladığım vakit sorun ortaya çıkıyor. Oyuna herhangi bir şekilde giriş yapmıyor. 

Oyunu Steam'den değil de "Euro Truck Simulator 2 Multiplayer" kısayolundan başlatıyorsunuz değil mi? Hani MP modunu yükledikten sonra masaüstüne konan simgeden. Biliyorum basit ve saçma bir soru ama yaşadığınız durum öyle anormal ki en basit şeylerde bir hata olmak zorunda.

1 hour ago, byrosa said:

Elbette, masaüstünde bulunan simgeden başlatıyorum. Steam üzerinden de başlatmayı denedim, sonuç değişmedi. 

Birkaç arkadaşa durumunuzu sordum da PC özelliklerinizi istiyorlar. Acaba PC özelliklerinizi yazabilir misiniz?

Ayrıca ekran kartı ve Windows'ta dahil bilgisayarınızdaki yazılımların güncel olduğundan emin olunuz.

@EliteGamer0611

Ekran kartı dahil Windows sürümleri güncel, herhangi bir problem yok. Sistem özelliklerim aşağıda;

İşletim Sistemi: Windows 7 Ultimate 64 bit ( 6.1, Yapı 7600)
İşlemci: Intel(R) Core(TM) i7-4790 CPU @ 3.60GHz (8 CPUs)
Bellek(Ram): 8 GB 
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 

@LIGHTOFGOD

Şu anda Service Pack 1 indiriyorum, güncelleme yaptıktan sonra tekrar deneyeceğim. 

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.