Jump to content

Moja czarna lista


Recommended Posts

Spam nie jest ja chce firmę zalegalizować, by chłopaki wreszcie grali z firmy mojej na serwerze , bardzo ciężko wejść na rynek z 74 postami, wiec staram się jak mogę by firma się rozwinęła. 

 

Ja na - + nie patrzę wyrażam swoje zdanie, mam do tego prawo.

 

Szerokości bez kuu.... w na trasie :)

Link to comment
Share on other sites

Czyli firma jak nie jest na forum mp nie może się rozwijać??? MOŻE! A jak chce sie zdobywać posty to się pomaga na pomocy i/lub pisze się je bo mam coś konkretnego do powiedzenia napisania w jakimś konkretnym temacie a nie pisać aby pisać i byle co. I po jakimś czasie sam zauważysz że już są posty wymagane i mogę firmę zgłosić w dziale firm. A takim pisaniem już smarujesz sobie minusy i dla swojej firmy której jeszcze nie ma na forum. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja tu nie dla musów siedzę, pomagam właśnie nie widać, chłopakom z firmy. Nie widać ? 

A dawajcie minusy ciekawe, ile zbiorę na stacji punktów. 

Temacik nie konkretny wiec po co ta wypowiedz i minus ?

Własnie konkretny temat jest, bo trzeba takich oficjalnie załatwić.

Moja firma moje zasady. 

Jest nielegalna bo przez takich jak Pan ubywa, zanim się rozwinie.

 

Dziękuję za komentarz, ale jest nie na miejscu i bez kultury miedzy kierowcami.  

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Twoja Firma Twoje zasady - Nasze Forum ma też swoje zasady i są specjalne wątki do tego. Szkoda, że Twój spam idzie na marne, bo posty w Offtopicu nie liczą się do ilości postów na profilu. Zamykam i robię z tym porządek tak jak to powinno wyglądać.

 

Wątek wydzielono do nowego tematu, zaś pierwszy post połączono z tematem "Dyskusje na temat kierowców". 

 

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.