Jump to content

Recommended Posts


Dzis odbyl sie konwoj z okazji 2 urodzin naszej firmy. 
Dlatego tez chcialbym podziekowac:
TMP - udostepnienie specjalnego serwera tylko na ta uroczystosc,
Bakerpk - zalatwienie i postawienie serwera,
Bandero oraz Bossik - pilnowanie porzadku jak i kickowanie niechcianych osob potocznie zwanych TROLL
Firmom:
@BlueTransSpedition, @Magic-Trans, @Orzeł-Trans Wirtualna Spedycja, @ITLtrans, @Dakar Logistic, @K-Speed, @H&C, @Antrans - Wirtualna Spedycja, @VS RISA, 
oraz chcialbym tez podziekowac wszystkim osobom z naszej firmy ktore braly udzial 

I oczywiscie nie moglbym napisac o najwazniejszej osobie bez ktorej tego konwoju pewnie by nie bylo a jest nim JakubP, ktory to zoorganizowal ten konwoj od A do Z z pomoca Bandyty ktory to zaja sie grafika oraz pilotom grup (choc jeden na poczatku sie zamotal i sie "zgubil" z grupa 2 - tak musialem byc wredny Piterku :P ale wybaczone dosc szybko to naprawil).

Ponizej zdjecia ;]



ets2_00002.png

ets2_00003.png

ets2_00004.png

ets2_00009.png

ets2_00010.png

ets2_00011.png

ets2_00012.png

ets2_00013.png

ets2_00014.png

ets2_00015.png

ets2_00016.png

ets2_00017.png

ets2_00018.png

ets2_00019.png

ets2_00020.png

ets2_00021.png

ets2_00022.png

ets2_00023.png

ets2_00024.png

ets2_00025.png

ets2_00026.png

ets2_00027.png

ets2_00028.png

ets2_00029.png

ets2_00030.png

ets2_00032.png

ets2_00033.png

ets2_00034.png

  • Like 2
  • Thanks 1

shaqnator.png  g_Nw7c_Xv.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dziękuje za ponad 1,5 roku spędzone w najwspanialszej firmie na świecie. Przeżyłem tutaj jak wiele wspaniałych i niezapomnianych chwil.Nigdy nie żałowałem , nie żałuje i nie będę żałował każdej sekundy spędzonej w tej firmie. Bardzo w porządku ludzie z chęcią do wspólnej zabawy.  Wiadomo raz było dobrze raz było źle jak jest wszędzie. Wiedzcie ,że będę o Was pamiętał z całego serduszka. Poznałem tutaj wielu wspaniałych przyjaciół i ludzi naprawdę na wysokim poziomie. Odchodzę już z braku chęci do gry braku czasu oraz zmiany trybu życia na Realne CE. Jeszcze raz powtórzę ,że zawsze będę o Was pamiętał w całym serduszku. Pisząc ten tekst i przeglądając wybrane zdjęcia na pamiątkę abyście o mnie dobrze pamiętali poleciała mi nie jedna łza- to tylko oznacza ze byliśmy jesteśmy i będziemy jedną wielką rodziną. Może nie mam zdolności artystycznych i fotograficznych ale zostawię wam parę zdjęć abyście mnie dobrze zapamiętali ;)

 

Spoiler

ZD1.jpg

ZD10.png

ZD11.png

ZD12.png

ZD13.png

ZD14.png

ZD2.png

ZD3.png

ZD4.png

ZD5.png

ZD6.png

ZD7.png

ZD8.png

ZD9.png

 

Edited by [SpediStar] Pitbull
  • HaulieCry 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Witajcie Wszyscy zainteresowani

Dla wszystkich co uwazaja ze Nasza firma nie istnieje.... Nadal istniejemy tylko troche zwolnilismy by oczyscic atmosfere w firmie i "odzielic ziarno od plew". 

Osoby te zalozyly wlasna firme z kierowcow ktorzy byli kiedys u nas i sie zwolnili  lub zostali zwolnieni. W tym momenci serdecznie pozdrawiam 90% skladu tejze firmy. My nadal istniejemy, wiec dajcie sobie spokoj w podkopywaniu dolkow pod innymi bo sobie tylko szkodzicie, mowie tutaj o wysylaniu prywatnych konwersacji z naszego discorda do osob trzecich.

Obiecuje jednak Wam, iz nie bede przyjmowal do Naszej firmy kogokolwiek, ktory byl u Was (nie puszczam slow na wiatr jak jeden z Was cytuje: " No i oczywiscie zadnej osoby nie bede namawial ktora jest w spedistar. Nawet jak sie by zwolnili to nie przyjmie."). Dajcie sobie juz spokoj. Ja wiem ze musicie stwarzac "gownoburze" zeby miec powod do zycia, ale ja tego niepotrzebuje.  Zyjcie wlasna firma a nie patrzycie i ciagle jestescie zazdrosni o SpediStar.

 

Pozdrawiam

 

Shaq/SpediStar

 

 

Spoiler

ets2_00000.png

 

 

  • Thanks 1

shaqnator.png  g_Nw7c_Xv.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Dziada locked this topic
  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.