Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

elitegamer0611 Videoları (Hızlandırılmış, Editlenmiş, Sıkılmamanız için Her Şey Düşünülmüş)

EG0611

Recommended Posts

Herkese merhaba,

Şubat ayından beri ETS2MP de çektiğim videoları Youtube kanalımda yayınlıyordum ve sitede de link paylaşımı yapıyordum. Eğer izlemek isterseniz videolarıma buradan ulaşabilirsiniz; (Videoları geniş kitlelere ulaştırmak için İngilizce kullanıyorum)

Aynı zamanda beraber takılacak ve video çekecek arkadaşlar da arıyorum. Eğer ilgilenen olursa benimle iletişime geçebilir.

7 Nisan'dan itibaren Türkçe yayınlanan videolar burada da paylaşıkacaktır.

[TR] elitegamer0611 ve [TSRVTC -Driver] ismail [TR] Avrupa Yolllarında Bölüm #1

[ENG] Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Skoda is Here!

7 hours ago, EliteGamer0611 said:

Yeni videom eklenmiştir. Yukarıdaki linkten erişebilirsiniz.

EU2'ye girmeye karar veren aklımı...

Europe#2'e girilmez hocam :( Nereye gidersen git o şehirin her yolu troll kaynıyor, geçen arkadaşım ben europe#1 girmem dedi europe#2 girelim dedi, bende tamam dedim, amsterdam'da buluştuk. Adamlar Ruslar ile küfürlü konuşuyorlar, küfürlü küfürlü, türk dersin alman dersin, her çeşit var :P Bence bu kararından vazgeç Europe#1'de çok nadir troll var :)

1 hour ago, [TSRVTC - Driver] ismail [TR] said:

Europe#2'e girilmez hocam :( Nereye gidersen git o şehirin her yolu troll kaynıyor, geçen arkadaşım ben europe#1 girmem dedi europe#2 girelim dedi, bende tamam dedim, amsterdam'da buluştuk. Adamlar Ruslar ile küfürlü konuşuyorlar, küfürlü küfürlü, türk dersin alman dersin, her çeşit var :P Bence bu kararından vazgeç Europe#1'de çok nadir troll var :)

Girilir. Geçen 2 admin vardı server da. Troll filan da yoktu. Tabi admin olmayınca malum durum oluyor.

2 hours ago, EliteGamer0611 said:

27 Mart videom yayınlanmıştır. İyi seyirler.

Pazar akşamı + EU2 + Roterdam = Saf katıksız KAOS

Kameraya gülümseyin :ph34r: / Gülümsedim çek :P

Ben size katılırsam video dislike manyağı olur :D en son Kacaktv ile video çektik çocuklar organize olup dislike vermiş.

Bu arada beni steam'den ekle ben seni tipik ban yedikten sonra ekleyenler tayfasından sandım.

• 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.