Jump to content

Blog SCS : Detalii despre DLC Franta


Recommended Posts

Suntem pe punctul de a lansa o versiune open-beta pentru un nou update ata pentru ETS2 cat si pentru ATS, insa mai avem nevoie de putin timp pentru a pune la punct anumite detalii si cateva teste interne, pentru a ne asigura ca nu vor fi probleme.

Dar in loc sa vorbim despre acest open-beta, haideti sa va aratam cateva locuri din noua Franta la care lucram pentru Euro Truck Simulator 2. Acestea sunt doar cateva screenshoturi a zonelor inca in dezvoltare – puteti vedea ca nu sunt terminate, dar facem tot posibilul sa le terminam cat mai repede.

 

 

Scopul nostru cu aceasta expansiune este sa imbunatatim senzatia de autenticitate si realism cu care v-am obisnuit deja.

 

01.jpg

 

04.jpg

 

03.jpg

 

06.jpg

 

02.jpg

stvsmaller_zps107050c2.png

Doing the Multiplayer Hardcore Challenge on the Europe #2 Server - Currently level 15

Link to comment
Share on other sites

Zonele comune vor fi accesibile si celor care nu au DLC-ul , vor vedea varianta "imbunatatita grafic" , dar doar acele parti care fac parte din jocul de baza.

 

Adica, daca nu ai DLC-ul cu Franta, o sa vezi Paris-ul de exemplu, in versiunea imbunatatita grafic, dar daca in acest DLC se adauga orase noi in Frante, pe alea nu le vezi daca nu ai DLC-ul

 

Deci vezi upgradat doar ce face parte din jocul de baza fara DLC. Cu DLC vezi totul.

stvsmaller_zps107050c2.png

Doing the Multiplayer Hardcore Challenge on the Europe #2 Server - Currently level 15

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, John [Stobart] said:

Zonele comune vor fi accesibile si celor care nu au DLC-ul , vor vedea varianta "imbunatatita grafic" , dar doar acele parti care fac parte din jocul de baza.

 

Adica, daca nu ai DLC-ul cu Franta, o sa vezi Paris-ul de exemplu, in versiunea imbunatatita grafic, dar daca in acest DLC se adauga orase noi in Frante, pe alea nu le vezi daca nu ai DLC-ul

 

Deci vezi upgradat doar ce face parte din jocul de baza fara DLC. Cu DLC vezi totul.

Asta stiam, ca doar ar fi ca si la celelalte DLC-uri (Going East si Scandinavia), insa din cate stiu toata Franta va fi refacuta inclusiv orasul Paris (adica este reconstruit) si banuiesc ca unele sosele vor fi schimbate. Mai pe scurt, ma refer ca va fi refacut de la 0, nu adaugate alte chestii in plus sau la grafica. Nu stiu daca ai inteles la ce ma refer.

Link to comment
Share on other sites

@Vyorel , cei de la SCS au mentionat, si citez "The changed parts of the world will of course still be accessible in the base game, even if they are upgraded visually."

 

Prin asta inteleg ca si cei care nu vor avea DLC-ul Franta, vor putea vedea harta Frantei - asa cum este ea in joc acum, dar cu noile elemente grafice.

 

@Soryn Official Cam atat cred ca o sa coste si eu, mai degraba 10 euro decat 5, dar cum ai spus si tu, asteptam sa vedem ce zice SCS, ca doar ei stiu cand e gata si cat costa.

stvsmaller_zps107050c2.png

Doing the Multiplayer Hardcore Challenge on the Europe #2 Server - Currently level 15

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.