Jump to content

Recommended Posts

Salut,

 

Pentru mesajul de eroare pe care il primesti, verifica daca nu cumva jocul este blocat de antivirus sau firewall. Verifica mai ales firewall-ul.

 

Asigura-te ca in STEAM, jocul nu este pe versiunea beta.

 

Daca tot nu merge, dai click-dreapta pe joc din Steam, apoi click pe proprietati, mergi la "Local files" (Fisiere locale) si dai "Verify integrity of game cache" (Verifica fiserele jocului)

 

 

Pentru problema cu meniul TAB, ma interesez si te anunt. Si la mine apare la fel, doar iconita aia portocalie imi mai apare, nu stiu inca daca e normal sau avem amandoi aceeasi problema.

stvsmaller_zps107050c2.png

Doing the Multiplayer Hardcore Challenge on the Europe #2 Server - Currently level 15

Link to comment
Share on other sites

Am mai intrebat si pe la altii, si ,i-au spus ca si lor le apare la fel, doar iconita de settings, fara "report player".

 

Este posibil sa nu fie o greseala, ci, sa se fi scos optiunea de a raporta jucatori direct din joc , pentru a se folosi sistemul de raportare de pe site.

 

Gasiti la rubrica "Ghiduri" cum sa raportezi pe cineva de pe site-ul TruckersMP .

  • Upvote 1

stvsmaller_zps107050c2.png

Doing the Multiplayer Hardcore Challenge on the Europe #2 Server - Currently level 15

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.