Jump to content

Tachograf


rafali888

Recommended Posts

Witam 

 

  • Nazwa Sugestii
    : Tachograf
  • Opis Sugestii
    : Fajnie jak by można było dodać tachograf do gry. Z MYVTC wiem że byście sobie poradzili z tym rozwiązaniem.
  • Przykładowe obrazki
    : No nie wiem jak miało by to wyglądać.
  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna?
 Jeszce lepsza zabawa.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dziękuje za odpowiedź. Mam nadzieje że jakiś Admin napiszę kiedyś kiedy była by możliwość dodania tego.

Bo już widzę że to jest od 3 miesięcy, więc może w najbliższym czasie będzie coś takiego :)

Link to comment
Share on other sites

To pewnie zanim dodadzą tachograf to troszkę musimy poczekać bo jeśli będzie Tacho to musi być i też policja albo co kolwiek innego aby np: karać jakiegoś kierowce za to że jedzie już ileś tam godzin bez pauzy bo tak jaki to byłby sens ustawiania tego tachografu pewnie większość trolli jeździłaby przekraczając ten czas i czując się bezkarnie a tak przynajmniej trochę więcej realizmu by było oczywiście takie jest moje zdanie każdy może myśleć inaczej.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 9.03.2016 at 7:56 PM, WooQash said:

A jaki jest tachograf na MyVTC.net?

 

@WooQash MyVTC.net to rozbudowany panel do zarządzania wirtualną firmą ;)

Posiada takie funcje jak:

-Dziennik (tachograf rejestrujący trasy kierowców)

-Zarządzanie kierowcami

-System rang kierowców

-System News

-Formularz Rekrutacyjny

-System Zgłoszeń (do zgłaszania np kolizji przez kierowców)

-Dyskusje oraz shoutbox

-Konfiguracja panelu (logo, skórka, nazwa firmy etc)

-Edycja arkuszy styli (modyfikacja wyglądu panelu (CSS)

 

To tylko część funkcji panelu MYVTC.

Jest tego naprawdę sporo ;)

Link to comment
Share on other sites

Kolega chyba nie wie co to jest tachograf w takim razie.

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Tachograf

 

Quote

 

[...] urządzenie pomiarowe, łączące w sobie funkcje prędkościomierza i zegara. [...]

 

 

Czy MyVTC.net to urządznie pomiarowe? Nie. To miejsce, gdzie wrzuca się screeny i podaje jakieś wartości. Nic tutaj nie dzieje się automatycznie, a tym bardziej nie jest połączone z grą.

  • Upvote 6

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Ja uważam, że tachograf powinien zrobić scs, ale znając ich nie będą marnować czasu na takie bajery ( koła dla nich chyba nie są bajerami xd)  ale do rzeczy, jak pewnie wiecie multiplayer wspiera od dłuższego czasu takie dodatki jak pluginy (dziękować mwl4 że o tym pomyślał), ale co za tym idzie, znalazłem na forum scs plugin który dodaje tachograf, więc również działa na MP. Link: http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=34&t=198442

Jedyną wadą są pauzy np 45 min, 9h, 11h. Wiąże się to z postojem dużym niż 10 min, a za tym idzie kick, więc tu można by było prosić o to, żeby auto kick działał od ilości osób i odrazu byłoby lepiej np. jeśli serwer ma ponad 75% osób to wtedy zaczyna działać auto kick i wszystko jest ok.

76561198035737237.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.