Jump to content

KANAŁ1 CB - POLSKI - ATS, ETS


Mercadi

Recommended Posts

Chłopaki tak szczerze to wam powiem że cudujecie, to CB działa tylko na odległość TAB'a, więc na prawdę nie ma sensu "świrować" z wyborem "Polskiego Kanału" siedźcie sobie na 19, a jedynie na jakieś większe konwoje przeskakujcie sobie na inny kanał, żeby nie zakłócać komunikacji sobie i innym graczom MultiPlayera :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Fredziol said:

Chłopaki tak szczerze to wam powiem że cudujecie, to CB działa tylko na odległość TAB'a, więc na prawdę nie ma sensu "świrować" z wyborem "Polskiego Kanału" siedźcie sobie na 19, a jedynie na jakieś większe konwoje przeskakujcie sobie na inny kanał, żeby nie zakłócać komunikacji sobie i innym graczom MultiPlayera :)

 

Dokładnie. CB to CB, od dupereli, podziałów etc jest TS.

 

Pozdrawiam.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

On 6.03.2016 at 9:54 PM, AdrianPL86 said:

"Zaklepywanie" kanału dla konkretnego kraju jest totalnie bez sensu. Mamy kanał ogólny nr 19 a jak ktoś chce pogadać sobie na trasie z kimś konkretnym może przeskoczyć na każdy inny. Rozgłaszając który kanał jest dla Polaków wprowadzacie nie potrzebny zamęt. Zaraz pojawi się setka wątków - mijałem polaka byłem na kanale nr x a on nic nie odp. co mam zrobić? Skoro w realnym transporcie 19 funkcjonuje od lat a w chwili obecnej w mp jest to kanał domyślnie ustawiony to jaki sens jest to zmieniać?

Popieram w 100%,  ewentualnie mogli by zrobić banowanie za zakłucanie radia ale nie wiem czy by to przeszło bo kto by tego pilnował. Ludzie nie ma co narzekać bo pewnego dnia twórcy mogą wcisnąć klawisz "del" i będzie po MP, wtedy będziecie mieli powód do narzekania. Dla mnie dobrze jest jak jest i trzeba się cieszyć z tego co mamy. 

Pozdro wszystkim i bez obrazy ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem po co wymyślają ludzie jakieś kanały dla Polski, jest to bezzsens. 19 - jest ogólna, a jeśli chcą pogadać w danej chwili to mogą przeskoczyć na inny kanał na chwilę lub jeśli jest konwój. A realu też tak państwa sobie kanały rezerwują? Z tego co wiem to nie ma przyklepanych kanałów dla danego państwa więc bez jaj. No w sumie fakt wszystkim się nie dogodzi, jak by nie było to i tak będzie coś źle, będzie jakieś ale.... :P

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem powinno zostać wydzielonych np. 5 kanałów językowych dla m. in. Polskiego, Angielskiego, Niemieckiego, Rosyjskiego i Hiszpańskiego, a resztę kanałów zostawić dla każdego. Dlaczego te języki? Ponieważ Polski to nasz ojczysty oraz kolebka MP, a 4 pozostałe to języki 4 największych społeczności poza naszym krajem. 

stat1.php?tmpid=86455&bg=truck

Volvo Powered

Agromex Driver

Link to comment
Share on other sites

I temat dalej się kręci. Ludzie zamiast się cieszyć że ktoś coś zrobił, zaje..tego i to za free to wy marudzicie. Brak szacunku dla twórców. Jak któremuś się nie podoba jak jest zawsze może se z kolegami pogadać na TS3 i wtedy nikt nie będzie wam przeszkadzał ani zakłócał kanału. Nie potraficie docenić tego co macie... :(

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

To nie tak, że inni marudzą. Moim zdaniem po prostu sugerują pewne zmiany i poprawki, które mają sprawić, że CB radio będzie jeszcze lepsze. Rzecz tylko w tym, że nie będzie. Przydzielanie kanałów jest kompletnie nie potrzebnym, dodatkowym balastem przy pracy nad modem. Naprawdę, nie widzę żadnych realnych korzyści z komplikowania obecnego stanu rzeczy.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Spokojnie jakoś wspólnie ustalimy na jakim kanale my Polacy będziemy, też jestem tego zdania, ankieta i po sprawie.

Przecież możemy się zawsze dogadać. 

To tylko ustalenie 1,2,3 nic po za tym :)

 

No i firma może sobie ustalić na jakim kanale będzie jechała np. w konwoju. :)

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, -LoneWolf- said:

To nie tak, że inni marudzą. Moim zdaniem po prostu sugerują pewne zmiany i poprawki, które mają sprawić, że CB radio będzie jeszcze lepsze. Rzecz tylko w tym, że nie będzie. Przydzielanie kanałów jest kompletnie nie potrzebnym, dodatkowym balastem przy pracy nad modem. Naprawdę, nie widzę żadnych realnych korzyści z komplikowania obecnego stanu rzeczy.

No może przesadziłem z tym marudzeniem, ale ja też nie widzę sensu w przypisywaniu kanału, przecież jak by komuś przeszkadzała jakaś rozmowa tzn. innych osób to może sobie na TeamSpeak 3 rozmawiać z wybraną ekipą. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Każda osoba powtarza praktycznie to samo w tym temacie "Myślę, że powinna być ankieta, który kanał dla jakiego państwa" albo "rozdzielmy kanały, dla Polski niech będzie 1"!!! Ludzie, jest to niepotrzebny spam! Każdy chce zabłysnąć, powtarzając te same frazy:/ Czy w życiu realnym dzielimy kanały?!?! Podkreślę jeszcze raz, kanał 19 to kanał ogólny w świecie rzeczywistym oraz domyślny w świecie MP. Jeżeli chcesz go zmienić to go zmień! :) Takie jest moje zdanie i tyle ode mnie w temacie.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Chyba najwyższy czas aby się wypowiedzieć ostatecznie. Tak jak przedmówcy już powiedzieli, temat został już wyczerpany doszczętnie i żadne rezerwowanie kanałów nie wchodzi w grę. To jest CB Radio i ma działać jak CB Radio, gdzie dostęp mają wszyscy. Każdy ma prawo przebywać tam gdzie chce, wiadomo jakie kanały są ogólne itd. Jeśli ktoś lub grupka graczy chce się komunikować względnie prywatnie to przechodzi na inne kanały, gdzie będzie mniejsze prawdopodobieństwo "spotkania" kogoś. Tak samo jest w życiu prywatnym. Ogólnodostępne kanały nie są zarezerwowane dla nikogo żadnymi przepisami (mam tutaj na myśli zwykłe CB Radio, a nie CB jakichkolwiek służb). Jeżeli ktoś organizuje coś to na pewno skorzysta z TeamSpeak'a, który jest pewniejszy i umożliwia jakąkolwiek kontrolę nad ludźmi, gdzie w grze wiemy co się dzieje i czasami wypowiadają się jakieś... mamuty czy inne buraki. Jeżeli nikt inny nie ma czegoś na prawdę ważnego do powiedzenia w tym temacie niżeli potwierdzenie wszystkiego co już było to już lepiej niech to zachowa dla siebie. Jeżeli moje słowa nie uspokoją zapału co poniektórych to będziemy myśleli inaczej.

  • Upvote 3

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Jako założyciel tematu, dziękuje wszystkim osoba za wyrażenie swojej opinii na temat Polskiego Kanału. Po paru dniach testów zgadzam się z osobami które twierdza iż 19 kanał jest kanałem ogólnym i tam powinno się przebywać, ponieważ na drodze nie spotykasz samych polaków, a jeśli już jakiegoś spotkasz i chcesz porozmawiać można przejść na inny kanał.

 

Temat proponuje zamknąć i wykopać do archiwum. Tak jak przedmówcy piszą, posty powtarzają się od 2 strony i nic nowego nie wnoszą do tematu.

Szerokości! i słyszymy się na 19!

  • Upvote 1

VUtUwhs.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.