Jump to content

KANAŁ1 CB - POLSKI - ATS, ETS


Mercadi

Recommended Posts

3 minutes ago, ElectroMusic! said:

Według mnie nie trzeba nic przypisywać i według mnie mógłby być jeden kanał dla wszystkich. Przynajmniej z każdym na drodze mógłbym się komunikować a nie, że każdy ma inny kanał.

Kanały państwowe są na oficjalnym TS'ie TruckersMP.

 

Niby tak ale nagle na tabie usłyszysz ruska który piszczy krzyczy itp wiec dostaniesz po uszach :D oczywiscie jedan kanał ogólny tez by sie przydał

 

 

  

 

Link to comment
Share on other sites

Dobra, ale skąd wszyscy Polacy będą o tym wiedzieć? Ok, tutaj widzi to tylko garść składająca się z ~50? ~100 Polaków i tylko Polaków. Za chwilę Rosjanie uznają, że 1 to ich kanał bo coś tam, albo Francuzi bo Vodka jest ich Bogiem... To, że My tutaj coś ustalamy nie oznacza, że ktoś inny nie przejmie "jedynki". Nie dość, że Forum to tylko garstka ludzi z gry to jeszcze udostępniając takie teksty tylko po polsku inne nacje nie będą o tym wiedzieć i wraz będzie wojna bo jakiś ktoś będzie szwargolił nie po naszemu. Osobiście żadne zamawianie kanałów nie powinno mieć miejsca, bo i tak nie dotrzemy z informacją do wszystkich w dodatku w różnych językach. Jeżeli administracja sama nie ustali, że poszczególne kraje mogą bezpiecznie i legalnie zajmować dany kanał i nie podadzą tego w taki sposób, żeby widział to każdy to będą się tworzyły tylko niepotrzebne spiny.

  • Upvote 6

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Panowie spokojnie, czas pokaże co z tego wyniknie, ta garstka osób, wystarczy aby wieść poszła dalej ;) Miłej gry i rozmowy na CB!

Szerokości! i nie spinać mi sie tu ;)

P.S Po 20 min w każdym mieście z garażem można porozmawiać z polakami na kanale 1 

VUtUwhs.png

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, WooQash said:

Dobra, ale skąd wszyscy Polacy będą o tym wiedzieć? Ok, tutaj widzi to tylko garść składająca się z ~50? ~100 Polaków i tylko Polaków. Za chwilę Rosjanie uznają, że 1 to ich kanał bo coś tam, albo Francuzi bo Vodka jest ich Bogiem... To, że My tutaj coś ustalamy nie oznacza, że ktoś inny nie przejmie "jedynki". Nie dość, że Forum to tylko garstka ludzi z gry to jeszcze udostępniając takie teksty tylko po polsku inne nacje nie będą o tym wiedzieć i wraz będzie wojna bo jakiś ktoś będzie szwargolił nie po naszemu. Osobiście żadne zamawianie kanałów nie powinno mieć miejsca, bo i tak nie dotrzemy z informacją do wszystkich w dodatku w różnych językach. Jeżeli administracja sama nie ustali, że poszczególne kraje mogą bezpiecznie i legalnie zajmować dany kanał i nie podadzą tego w taki sposób, żeby widział to każdy to będą się tworzyły tylko niepotrzebne spiny.

 

Dla tego powinna być list kanałów który jest dla kogo wiadomo można se wejść na jaki się komuś bedzie chcialo ale bez wyzwisk bluzg itp ale lista to jest dobra rzecz na ogólnym napisac co i jak i jaki kanał kogo + jeden ogólny jak ktos jedzie sam to nie bedzie specjalnie wchodził na Polski Rosyjski czy Turecki moze da sie zrobic jakis block ip skoro CB dało sie dodac chodz w ETS SP tego nie ma wiec moze kanały da sie przypisac do danego Kraju nie wie wiec to sa tylko przypuszczenia

 

  

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Czerwik said:

 

Ja powiem tak mnie słychac chodz mam na prawie minimum i to i to wiec moze mikro nie wyłapuje w ets/ats tak dobrze jak na TS

No właśnie nie wiem od czego to zależy, szkoda, poczekam może ktoś coś będzie wiedział więcej.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kiszlo said:

No właśnie nie wiem od czego to zależy, szkoda, poczekam może ktoś coś będzie wiedział więcej.

 

Dzwieki w grze tez mam bardzo nisko bo wole pogadać z kimś na ts jedynie co mam chyba to radio na 30-40% ustawione ale mi system przycisza ja ktoś coś mówi na ts

 

  

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kiszlo said:

No właśnie nie wiem od czego to zależy, szkoda, poczekam może ktoś coś będzie wiedział więcej.

 

 

Mam ten sam problem na tym CB. Ktoś coś do mnie mówił, odpowiedziałem mu, to ten mi powiedział, że prawie w ogóle mnie nie słychać. Dodam, że na TS słychać mnie bardzo dobrze, a w Ustawieniach CB na ATS/ETS2MP mam wszystko na 100%. Poza tym po jakichś 10 minutach pojawia się "charczenie" i cały dźwięk w grze, poza rozmowami na CB, jest zniekształcony. Btw. korzystam z słuchawek Logitech G430, więc sam się dziwie skąd te zakłócenia. Również w Ustawieniach G430 jest wszystko na maks.

  • Upvote 1

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co i jak z tym CB bo siedze w pracy ;/ moze i ciekawa sprawa ale cos czuje ze bedzie masakra szczegolnie w miejscach gdzie bedzie wiecej graczy, oczywiscie beda tez wyzwiska, obrazanie, krzyki, przekrzykiwanie sie no i trole. Nie sadze ze bedzie jakas konstruktywna rozmowa no chyba ze na tabie bedzie kilka osob ktore cenia sobie jakis realizm. Wtedy mysle ze nie raz uslyszymy "mobilki jak tam droga..."

A co do propozycji ze dla Polski kanal 1...chyba WooQash (sorrki jezeli przekrecilem nick) wszystko Wam wyjasnil.

shaqnator.png  g_Nw7c_Xv.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, NoVy [PL] said:

 

 

Mam ten sam problem na tym CB. Ktoś coś do mnie mówił, odpowiedziałem mu, to ten mi powiedział, że prawie w ogóle mnie nie słychać. Dodam, że na TS słychać mnie bardzo dobrze, a w Ustawieniach CB na ATS/ETS2MP mam wszystko na 100%. Poza tym po jakichś 10 minutach pojawia się "charczenie" i cały dźwięk w grze, poza rozmowami na CB, jest zniekształcony. Btw. korzystam z słuchawek Logitech G430, więc sam się dziwie skąd te zakłócenia. Również w Ustawieniach G430 jest wszystko na maks.

 

Ja mam mikrofon z telefonu, nie wiem czy ets/ats nie wykrywa przypadkiem mikrofonu domyślnego bo nie widzę opcji zmiany mikrofonu. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Kiszlo said:

Ja mam mikrofon z telefonu, nie wiem czy ets/ats nie wykrywa przypadkiem mikrofonu domyślnego bo nie widzę opcji zmiany mikrofonu. 

 

Myślę, że trzeba poczekać na dalsze aktualizację. Być może inni mają podobne problemy i będą to reportować. Póki co, jeżdżę na wyłączonym CB bo tylko wtedy jest wszystko okej.

iRH5Xz.png.5a777cf2cd2bbb13e68f004c5c1a895a.png

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Poland : Speed Logistic said:

Nie wiem o co chodzi bo mam niestety bana do środy ale może byś to bardzo dobry pomysł z Cv radiem troszkę będzie chaos w kanałach ale da  żyć a to jest w Atsie tez? Jaki kanał polecacie bo wy raz 19,20,i tam jakieś inne 

 

Tak, w ATSie też jest CB. A kanał to sobie sam wybierasz, żaden nie jest lepszy albo gorszy. Jedynie powiem że głównym kanałem jest kanał 19.

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

"Zaklepywanie" kanału dla konkretnego kraju jest totalnie bez sensu. Mamy kanał ogólny nr 19 a jak ktoś chce pogadać sobie na trasie z kimś konkretnym może przeskoczyć na każdy inny. Rozgłaszając który kanał jest dla Polaków wprowadzacie nie potrzebny zamęt. Zaraz pojawi się setka wątków - mijałem polaka byłem na kanale nr x a on nic nie odp. co mam zrobić? Skoro w realnym transporcie 19 funkcjonuje od lat a w chwili obecnej w mp jest to kanał domyślnie ustawiony to jaki sens jest to zmieniać?

  • Upvote 4

ets2_00209.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AdrianPL86 said:

"Zaklepywanie" kanału dla konkretnego kraju jest totalnie bez sensu. Mamy kanał ogólny nr 19 a jak ktoś chce pogadać sobie na trasie z kimś konkretnym może przeskoczyć na każdy inny. Rozgłaszając który kanał jest dla Polaków wprowadzacie nie potrzebny zamęt. Zaraz pojawi się setka wątków - mijałem polaka byłem na kanale nr x a on nic nie odp. co mam zrobić? Skoro w realnym transporcie 19 funkcjonuje od lat a w chwili obecnej w mp jest to kanał domyślnie ustawiony to jaki sens jest to zmieniać?

Dokładni jestem tego samego zdania w SAMEJ europie jest 46 państw a też ludzie grają poza eu więc jak każdy kraj miał by mieć swój kanał to sorki ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.