Jump to content

Intrebari si probleme frecvente


John [RO]

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Salut . Am si eu o problema cu ets mp . Intru in joc , selectez cariera si dupa ce se incarca si scrie jos Connection established iese .
Stiti ce as putea sa fac ?

Specific ca am mai jucat .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Salutare,

 

Posibil sa vi se para o intrebare idioata: DLC-le achizitionate, gen FLAGS (steagurile oficiale) sunt vizibile doar de jucatorii care le poseda sau si de membrii comunitatii care nu le au incarcate? Ma refer la steguletele ancorate de geam.

 

Va multumesc pentru eventualele raspunsuri.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salut, 

am si eu o nedumerire legata de modding:

Mi-am facut propriul mod hybrid si toate sunt bune (motor, cutie de viteze, sonor), dar sasiul face necazuri.. Dupa cum se vede: 

A65F33E88F188EC13B1E90708A08144C171033747DD34114221560B53B746073AEE7FDB64F3C02DD

 

 

 

Cum pot sa dau cabina mai in spate si mai jos ? Este posibil sau trebuie sa incerc alta cabina ? Vreau strict setupul asta Scania V8 + 6x4. (Daca exista deja modul asta, mi-l puteti da :) )

 

(Si ar mai fii o problema minor, grila din fata este neagra -specific schimarii de motor- cum pot sa o schimb ?)

 

Multumesc anticipat, astept un raspuns :D

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Soryn Official said:

Pentru ca modul respectiv nu este compatibil cu versiunea care o ai . Daca vrei modul il poti lua direct de aici : Scania V8 pentru ce versiune ai . Bafta 

*pe care

imi trebuie mod hybrid pentru multiplayer, nu am ce sa fac cu alea..

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, fyzz08 said:

Rangul de veteran nu are nici o legatura. Daca ai cont pe forum de peste 1 an il primesti automat.

CLAR!

 

8 hours ago, Soryn Official said:

- Modurile care sunt permise sunt doar acestea de aici : List Mod Multiplayer .

Tu ai citit oleaca ce am scris eu mai sus ? 

 

 

" List of allowed mods:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Poate nu am cautat indeajuns, si vin cu o intrebare ce deja are raspuns, prin alta parte, dar, cum nu am gasit, intreb aici: e rezolvata treaba cu multiplayer-ul pentru versiunile beta, atat la ETS cat si la ATS? Am apucat, de curiozitate, sa urc la ambele jocuri la versiunile Beta, si multiplayer-ul nu mai e valabil, primesc eroare cum ca imi trebuie o versiune a jocului inferioara.

Your time is limited, don't lose it, living someone else's life.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Monitox said:

Poate nu am cautat indeajuns, si vin cu o intrebare ce deja are raspuns, prin alta parte, dar, cum nu am gasit, intreb aici: e rezolvata treaba cu multiplayer-ul pentru versiunile beta, atat la ETS cat si la ATS? Am apucat, de curiozitate, sa urc la ambele jocuri la versiunile Beta, si multiplayer-ul nu mai e valabil, primesc eroare cum ca imi trebuie o versiune a jocului inferioara.

Pe pagina de download, umpic mai jos de butonul de descarcare scrie pentru ce versiuni de ETS2 si ATS este valabil modul multiplayer. In cazul actual este pentru ETS2 1.24.2.2 si ATS 1.3.1.1

Link to comment
Share on other sites

Asta am vazut, m-am gandit ca mai e vreo versiune a clientului, pe undeva, care suporta si 1.25-ul de la ETS si 1.4-ul de la ATS. Asadar, daca vreau multiplayer, va trebui sa cobor la versiunile stable, sub Beta, si sa imi fac noi profile, deoarece cele pe care le am s-au incarcat la optiuni doar cu variantele 1.25 si 1.4, nemaiavand cum sa aleg vreo salvare de la versiunile anterioare.

Your time is limited, don't lose it, living someone else's life.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, SedativSLK said:

Salut, din câte știu există un mod care îți pune motor de mașină pe tir iar acesta este ilegal.  Am văzut câțiva pe multiplayer cu acest mod, le-am dat report dar nu s-a întâmplat nimic.  Știe cineva ce este de făcut în cazul acesta ? 

 

Daca esti sigur ca folosesc asa cum se zice ca au motor de masina poti face un Reports aici : http://truckersmp.com/en_US/reports cu un video se rezolva daca ai dovada 80-90 % sigur ca folosesc altfel de motor de masina .

Link to comment
Share on other sites

Eu nu cred ca se poate. Modurile care sunt active pe multiplayer sunt cele cu piesele de schimb intre camioane (cele default din joc, nu altele in plus). Eu personal am vazut multi care prindeau mai repede viteza ca mine, dar ei aveau capul tractor gol (fara remorca) iar eu 20tone dupa mine :))

 

6 hours ago, SedativSLK said:

Salut, din câte știu există un mod care îți pune motor de mașină pe tir iar acesta este ilegal.  Am văzut câțiva pe multiplayer cu acest mod, le-am dat report dar nu s-a întâmplat nimic.  Știe cineva ce este de făcut în cazul acesta ? 

Poate ai vazut tu asta din cauza lag-ului. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.